banner94

Kocatepe Okul'u Aile Birliği toplantısı yapıldı 02 Kasım 2019, 13:53

Mardin’in Midyat ilçesinde Kocatepe İlkokulu ve Ortaokul'u 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı sene başı okul aile birliği toplantısı yapıldı.

Kocatepe İlkokulu/Ortaokul’ unda öğrenci velileri ile 2019-2020 Eğitim Öğretim  yılının ilk Okul Aile İle Birliği toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı Kocatepe İlkokulu/Ortaokul Müdürü Samir Gümüş’ün gündem maddelerini velilere okumasıyla başladı.  Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan başkanı ve yazman seçimi yapıldı.

Bir önceki sene Okul Aile Birliği yönetiminin okunan faaliyet raporunun ardından oylama ile yeni yönetim oluşturuldu. Tahmini bütçe ve yapılması planlanan faaliyetlerin okunması ile gerekli komisyonlar oluşturuldu ve velilerden gelen görüş, düşünce ve talepler değerlendirilerek kararlar alındı. 

Okul Müdürü Gümüş, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını, güzel bir yıl geçirilmesini, mutlu bir nesil yetiştirmek en önemli amaçları olduğunu belirtti.

Gümüş, “Eğitimde ki bireysel başarılar okul, aile, öğretmen ve öğrenci arasındaki koordinasyonun başarılı yürütülmesiyle ileri seviyelere götürülebilir” diyerek toplantıya son verdi.

Midyat Gundem / Yusuf Erol

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar