banner94

Başkan Şahin’den, evde kalan çocuklara bayram şekeri 24 Mayıs 2020, 21:08

Başkan Şahin, yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dışarı çıkması kısıtlanan çocuklara bayram şekerini evlerine gönderdi.

Mardin'in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dışarı çıkması kısıtlanan çocuklara bayram şekerini evlerine gönderdi.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’in talimatıyla 72 mahalle bulunan ve evlerinde çıkamayan çocuklara özenle hazırlanmış şekerler, belediye ekipleri tarafından evlerine kadar götürüldü. Belediye ekipleri tarafından adreslere ulaştırılan şekerleri alan çocuklar çifte mutluluk yaşadı.

Onlarca personel ve araçlarla siren çalarak, Ramazan Bayramını kutlamak ve çocuklu ailelere bayram şekeri vermek için seferber oldu.

Cumhuriyet Mahallesin de Ramazan Bayramı ailesi ile kutlayan Tuana Çelik, “Başkanınım bize şeker gönderdi. Çok mutlu olduk. Başkanımıza buradan çok teşekkür ederim. Koronavirüs salgını nedeniyle Evde bayramı kutluyorum. ” dedi.

Mikail Demir’de, “Evde kalıyoruz. Dışarı çıkamadığımız için Başkanımız bize şeker gönderdi. Herkesin bayramını buradan kutluyorum.”

Ekipler Midyat Belediyesinden geldiklerini belirterek, özenle hazırlanmış bayram şekerlerini verdi.

Dağıtımda görevli belediye personel Veysel Ergün ise, “bayramın birinci günü münasebetiyle Belediye Başkanımız Veysi Şahin’in talimatıyla, 72 mahallemizde girilmemiş ev şeker almamış çocuk bırakmamak üzere sokaklardayız, sahalardayız. Herkese iyi bayramlar. Evde Kal Midyat, Evde kal Türkiye” diyoruz.

Evde çocuklarıyla bayramlaşan Çiğden Uyanık’ta, “Belediye Başkanımız bizi unutmamış. Evlerimize kadar şeker gönderdi. Bizde buradan Başkanımızın bayramını kutluyoruz. Malum salgın hastalıktan dolayı evlerimizden çıkamıyoruz. Bu ince düşüncesinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.

banner85

Yorum Gönder