banner94

Mardin İŞ Kur Asil ve Yedek Alım Listesi 22 Eylül 2020, 05:00

Mardin İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik, Bakım Onarım ve Temizlik İŞ Kur Asil ve Yedek Alım Listesi

Mardin İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik, Bakım Onarım ve Temizlik İŞ Kur Asil ve Yedek Alım Listesi
 

Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 22*****84 GÜLTEN BARIK
2 39*****22 SEVGİ CANGİR
3 64*****34 NURETTİN YILDIRIM
4 43*****20 MERAL GÜZEL
5 55*****38 GÜLSEREN NERGİZ
6 31*****42 ATİKE BAŞ
7 14*****44 RAMAZAN KÖÇER
8 23*****44 MEHMET GÖÇMEN
9 55*****98 RIDVAN YALÇINKAYA
10 31*****98 VEDAT ÇAKI
11 21*****62 AHMET BİLEN
12 27*****42 ABDURRAHMAN EMER
13 59*****20 HALİME ŞAHİN
14 29*****30 FİLİZ ERTAŞ
15 64*****04 ZAHİDE ÖZTÜRK
16 13*****24 GÜLHAN ERKEK
17 22*****82 SULTAN İNAL
18 24*****44 FERİDE İLHAN
19 14*****52 AZİZE VURAL
20 52*****10 HALİME VURAL
21 47*****16 FUAT TURĞAY
22 25*****68 MÜLKİYE GÜRKAN
23 25*****32 İBRAHİM ÇAPAT
24 30*****28 GÜLPERİN ÖMEROĞLU
25 49*****02 ÖZGÜR KAYAN
26 44*****72 LEYLA KARATAY
27 36*****60 MEHMET NAFİ YILDIZ
28 43*****98 CELAL ÖMEROĞLU
29 36*****78 ABDULFERİT ACUN
30 39*****98 ABDURAZZAK KARTAL
31 39*****04 LOKMAN ÇETİN
32 49*****86 HALİMİ ÇAM
33 60*****84 İHSAN DENİZ
34 32*****18 ABDULAZİZ BEBEK
35 58*****04 AYSEL YILMAZ
36 45*****12 EYLEM YILDIZ
37 38*****72 MUAZZEZ ERTAŞ
38 19*****92 BERFİN VURAL
39 32*****92 ALİ AKATAY
40 17*****70 HASAN TEZDÖNEN
41 21*****22 BEDİA ERTAŞ
42 61*****42 SELAHATTİN ACAR
43 37*****98 LEYLA DEMİRKAYA
44 60*****02 ABDULKERİM DAL
45 59*****80 YASEMİN AKDAĞ
46 61*****92 ŞEYHMUS EKİN
47 51*****16 REMZİYE TÜFEK
48 13*****16 NÜRA ÇAKMAK
49 66*****22 FEHMİ KARADAĞ
50 54*****42 DİLAN BULUT
51 38*****70 İSLAM DEMİRKAYA
52 29*****44 AKİSE KAYMAZ
53 43*****72 SEDAT BARIŞ
54 54*****84 FATMA ÇELİK
55 34*****54 MEHMET YUSUFOĞLU
56 32*****46 SEDAT ERTAŞ
57 36*****26 YAZGÜL DEMİREL
58 50*****74 OSMAN BİLBEN
59 30*****06 FEYZULLAH ERTAŞ
60 35*****82 MEHMET ZAHİT ETE
61 27*****66 GÜLSEREN ÖZKUL
62 26*****44 FATİH GÖKTÜRK
63 16*****30 MUKADDES YILDIRIM
64 12*****04 NİROUZ AKTÜRK
65 39*****38 MEHMET IRMAK
66 45*****50 RIDVAN AKKAYA
67 58*****64 FİLİZ GÜLER
68 20*****06 SEYFETTİN YAKUT
69 42*****22 ZEKİYE ÇELİK
70 24*****46 RAMAZAN DEMİR
71 47*****24 SERAP AKSOY
72 56*****76 HACER REŞİTOĞLU
73 32*****30 ŞEYHMUS ASLAN
74 38*****72 GÜLSIMEN GÖKTAŞ
75 52*****30 OSMAN TEMEL
76 58*****90 MEHMET EKE
77 56*****94 EMİNE OK
78 52*****24 SULTAN SÜRER
79 29*****16 FARYALE ÇEÇEN
80 15*****60 CANAN GÖKTAŞ
81 58*****54 ALAATTİN BAYRAM
82 32*****36 KÜBRA ELİTAŞ
83 22*****38 CEYLAN YILMAZ
84 29*****10 ZEYNEP TARHAN
85 61*****70 BEDRAN BULUŞ
86 47*****72 SELAHATTİN BOZAN
87 18*****74 KADRİYE ABAK
88 66*****68 SERDAL KARADAĞ
89 62*****98 BUŞRA NUR ACAR
90 55*****48 MAHMUT TOPÇUL
91 37*****42 VEYSEL DEMİR
92 16*****34 SİHEM GÜNENÇ
93 62*****92 KÜBRA MUHİTTİNOĞLU
94 43*****24 SEYFETTİN DENLİ
95 29*****76 GÜLBAHAR KARATAY
96 40*****54 MEHMET GÜNGÖR
97 42*****82 ESMA GÜMÜŞ
98 20*****24 ZERGA KAHRAMAN
99 39*****90 ABDURREZZAK SAYĞIN
100 13*****26 ABDURRAHİM TURGUT
101 43*****04 ADNAN AYDIN
102 60*****70 LEYLA TOPÇU
103 32*****78 KEZBAN BEBEK
104 34*****88 MİKAİL YUSUFOĞLU
105 59*****64 FADİLE DOĞAN
106 33*****58 YAKUP SANCAR
107 29*****28 AYNUR ERTAŞ
108 46*****32 REVŞAN SEÇİLMİŞ
109 55*****18 MAHMUT ELBİR
110 54*****10 MEKKİYE IRMAK
111 40*****42 MÜZEYYEN AKKAYA
112 29*****08 DERVİŞ DİNLER
113 25*****52 SİRAÇ ÇELİK
114 35*****40 ABDÜLHALİM DEMİR
115 32*****36 SULTAN ASLAN
116 64*****94 ABDULVAHİT ABDURRAHMAN
117 22*****84 BURHAN KAHRAMAN
118 23*****66 ŞÜKRAN KUZU
119 22*****86 AYFER ERTAŞ
120 41*****14 NECMETTİN ÇILGIN
121 29*****82 HANİFE AYAS
122 36*****24 SUREYYE DEMİR
123 11*****88 PERİHAN UNAL
124 11*****06 MÜSLÜM EKİNCİ
125 58*****36 ZEYNEP ÜREK
126 33*****72 ŞEMSETTİN ÖNCEL
127 39*****20 BESSİ AKKAYA
128 20*****14 HÜSAMETTİN TAŞKAN
129 37*****00 SEÇTİM KARADAĞ
130 36*****04 DOĞAN OĞUR
131 21*****14 SÜREYA ERTAŞ
132 50*****72 HÜSEYİN BİLBEN
133 65*****94 HALİL AYDOĞAN
134 59*****50 SONGÜL ÖZKUL
135 25*****58 MÜFİDE AKAK
136 41*****92 FETHİ ARİKAN
137 20*****16 ERDİNÇ KAYA
138 42*****78 ABDULVAHAP ÇELİK
139 15*****02 YELİZ ÖZTÜRK
140 28*****82 AZİZA SARIBOĞA
141 36*****62 SÜHEYLA KARADAĞ
142 36*****26 HIDIR DERİN
143 56*****18 NAZAN OMAY
144 11*****84 GÜLDANE YILDIRIM
145 62*****80 ZERGA ACAR
146 26*****00 ZERRİN DÜZGÖREN
147 47*****16 MÜLKİYE UÇAR
148 44*****34 FATMA OK
149 46*****44 MAHİRE CEYLAN
150 40*****08 YUSUF SARIBOĞA
151 35*****36 ABDULKADİR ASLAN
152 47*****74 DİDEM ASAN
153 21*****86 ABDUSSELAM ÜREN
154 47*****38 GÜLSEREN URTEKİN
155 16*****08 FETHİYE ATAÇ
156 35*****92 ÖMER AYGÜN
157 53*****94 TAVFİK KİLKAYA
158 71*****80 HAFİDA ACAR
159 33*****54 ABDURRAHMAN ÖNCEL
160 53*****50 VAFAA KARAYILAN
161 62*****34 ADNAN ÇELİK
162 48*****34 MEHMET ŞERİF SARIKOYUN
163 55*****24 SAFİYE TİMUR
164 62*****08 LOKMAN TUNÇ
165 25*****92 ZEYNEP YILDIRIM
166 27*****90 EDİP AKIN
167 58*****14 ÇİÇEK BULUÇ
168 46*****28 FAHRİ AKKAYA
169 32*****20 HASAN ASLAN
170 43*****58 SİNAN AVCI
171 31*****92 AYŞE YALÇINKAYA
172 44*****72 ÖZLEM TARI
173 53*****90 HİKMET ATAKLI
174 46*****74 EYYÜP BUĞURCU
175 44*****66 ELİF BAYRAM
176 59*****98 FATMA ERGÜL
177 40*****24 MEDİNE KORHAN
178 26*****26 AYSAN EKİNGEN
179 32*****10 MÜNEVVER ŞAHİN
180 29*****18 ALAATTİN YALÇINKAYA
181 47*****82 ADNAN BOZAN
182 58*****82 HEDİYE KARACA
183 61*****54 ABDULGANİ YILDIZ
184 56*****52 İSMAİL SÜRER
185 42*****50 ABDULBAKİ BUDAK
186 53*****58 EMİNE İLDENİZ
187 24*****88 HATİCE KARAASLAN
188 34*****70 ŞÜKRAN TÜRKOĞLU
189 43*****06 MEHMET CEBE
190 51*****74 ASYA UZUN AKGÜL
191 22*****62 HAMİDE AKBABA
192 27*****36 EMİNE BÜLBÜL
193 32*****70 YESRİBE GÖKTAŞ
194 16*****90 GÜLSEREN KAHRAMAN
195 48*****30 HARUN CAYLAN
196 59*****30 ZEYNEP TURĞAY
197 39*****12 NEZAHAT CANGİR
198 62*****30 SÜHEYLA ÇİFÇİ
199 46*****24 NURA İLHAN
200 51*****04 ESMA GÜNENÇ
201 35*****40 MİZGİN ÇELİK
202 22*****00 NEBAHAT YILMAZ
203 16*****26 KENAN YILDIRIM
204 39*****06 MUNİRE DUMAN
205 64*****80 ĞANİME AYDIN
206 53*****16 MUHSİNE BOZ
207 21*****04 TÜRKAN ERTAŞ
208 12*****44 YÜSRA YILMAZ
209 36*****82 SITKI ZİNCİR
210 22*****76 GÜLSÜN ÖNAL
211 66*****94 FATMA BAKIÇ
212 25*****82 SÜLEYMAN KILIÇ
213 61*****88 YÜKSEL EFE
214 65*****60 ABDURAHİM BAYAZİT
215 18*****60 AZİZ EMEN
216 49*****56 SAKİNE EKTİREN
217 12*****20 YILDIZ AKMAN
218 17*****80 SUAT GÜNENÇ
219 49*****12 ZEYNEP ÇOBAN
220 21*****02 AYDİN KİLİÇ
221 43*****72 MÜHRİBAN SÜRER
222 44*****96 ŞEMSE YEŞİLOVA
223 23*****50 SARIGÜL YÜKSEL COŞAR
224 37*****40 METİN DAĞ
225 68*****70 ZELİHAN YILDIRIM
226 27*****12 ZEKİYE DÖLEK
227 54*****88 NURETTİN NAS
228 15*****56 ZEKİYE BELLİ
229 41*****52 RİDVAN ALPASLAN
230 13*****98 MEHMET SAİT ÇETİN
231 11*****66 HALİME ÖZEN
232 43*****84 ŞÜKRAN GÜMÜŞ
233 10*****06 PERVİN ÇAKAR
234 62*****54 ŞEYHMUS BAŞ
235 51*****00 KADİR AY
236 17*****52 REŞAT DEMİR
237 10*****34 KESUMA ERKEK
238 29*****00 CAHİT TEMEL
239 24*****72 ESMA KAVAN
240 34*****76 YUSUF AKTAŞ
241 29*****36 YÜKSEL YILMAZ
242 58*****74 BAŞHANIM YAMAN
243 28*****24 FATMA BİLEN SEYDO
244 57*****74 GAZALİ ÖZDURAK
245 40*****28 YUSUF EFE
246 32*****74 ŞİRİN ASLAN ŞAN
247 60*****36 FERİDE ATAMAN
248 59*****96 NEZAHAT ÖRNEK
249 24*****28 AHMET ÇELİK
250 35*****66 İDRİS ASLAN
251 36*****02 YUSUF EKİN
252 65*****18 MEHMET NİMET AKINCI
253 12*****84 GÜLİSTAN AYDIN
254 16*****30 ZEHRA ALTUN
255 28*****54 GÜZEL MALGİR
256 58*****38 ABDULHAKİM TUNCER
257 11*****58 ABDULKADIR YİĞİT
258 38*****06 FEYAZ DOĞAN
259 49*****32 ABDULLAH ABLAY
260 21*****14 GÜLHAN GÜNEŞ
261 39*****66 CELAL GÖKTAŞ
262 13*****74 KADRİYE SONGUR
263 26*****14 SARA ÖZTÜRK
264 47*****62 RAHİME POLAT
265 29*****24 YÜKSEL AKAY
Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 10*****24 EMİNE AKYOL
2 19*****82 CEMİLE AKKUŞ
3 35*****96 HAYRİYE KARADAŞ
4 18*****22 ZERGA CAN
5 15*****52 ZEYNEP KAPLAN
6 44*****60 HÜLYA POÇ
7 30*****62 YEŞİM BAHADUR
8 20*****68 MELİHE SEZER
9 30*****52 CANSU ERDEM
10 40*****30 HAMDİYE BAĞIŞ
11 34*****70 MEHMET SAİT BASIÇ
12 41*****44 HALİME İLERİ
13 55*****88 AYNUR ÇALIŞIR
14 34*****10 ABDULREZZAK ÇELİK
15 61*****52 CEMİLE TOPARLI
16 14*****78 RÜVEYDA ŞAHİN
17 57*****42 İBRAHİM GÜNEROĞLU
18 32*****34 GURBET KAÇAN
19 18*****92 İLHAN VESKE
20 32*****94 HALUK TOPARLI
21 19*****26 İBRAHİM HALİL BİLGİCİ
22 25*****42 GÜLBAHAR DEMİRKIRAN
23 14*****44 ŞEMSE ŞİMDİ
24 55*****56 ASYA İPEK
25 43*****12 MEDİNE ÇELİK
26 56*****52 AYDIN EVCİ
27 55*****02 BEHİYE BOZDAĞ
28 36*****46 ÖZGÜR ÇAĞAL
29 18*****58 ÖZLEM NARCİOĞLU
30 58*****84 ERDEM ABEŞ
31 27*****02 MEHMET NAİF YAZIT
32 56*****40 İZZETTİN ARI
33 10*****20 BEDİA ŞAVLİ
34 64*****92 CEYLAN ÖZİŞ
35 57*****08 SADİYE ADIGÜZEL
36 28*****52 ZAHRA CENGİL
37 10*****46 ZÜBEYDE MEMİŞ
38 60*****34 ŞEYHMUS KARAARSLAN
39 39*****94 MESUDE ALTAY
40 36*****60 DERYA SİNCAR
41 13*****88 YÜKSEL ŞİMDİ
42 59*****14 FERDA DALKILIÇ
43 51*****96 AYTEN YILDIRIM
44 12*****48 ZEYNEP KURT
45 63*****58 REMZİ TOPARLI
46 35*****06 BEDİ ARPAĞ
47 24*****00 MEDİNE ŞAHİN
48 49*****64 BUŞRA OĞUZ
49 34*****64 TÜRKAN AYTAŞ
50 60*****94 SÜLEYMAN AKTOLON
51 12*****16 FERYAL BURAK
52 51*****34 NECLA YILDIRIM
53 65*****50 GÜLTEN AYAN
54 21*****94 MEHMET OLEK
55 32*****30 SERAP KOÇ
56 60*****86 ABDULKADİR DAL
57 27*****88 FİLİZ BAYRAM
58 52*****88 AYŞE EROĞLU
59 26*****98 MEHMET KAPLAN
60 35*****24 AYŞE ARPA
61 34*****26 YILDIZ ÇELİK
62 25*****46 AYSEL MEMİŞ
63 46*****90 ABDULKADİR CEYLAN
64 34*****20 VECİHE ASLAN
65 21*****44 SEVİM EZİN
66 50*****70 ADNAN KAKAN
67 28*****74 CEYLAN ÇAĞLAR
68 12*****04 GÜLDENİZ DEMİR
69 62*****14 ZEKİYE UDUN
70 58*****00 HANSE YILDIRIM
71 11*****16 SULTAN BALİNAN
72 29*****44 MÜLKİYE KIZILBOĞA
73 23*****56 NAİDE TEKÇE
74 39*****64 GÜLSEREN ANDİNÇ
75 20*****78 NURHAN ÇAKMAK
76 18*****92 MEHMET DOĞMUŞÖZ
77 48*****88 MAHMUT AVCI
78 13*****50 MELAHAT ŞİMDİ
79 35*****78 SÜREYYA ÇAĞLAR
80 60*****72 ÖMER ATAY
81 37*****84 TALİHE BEGEÇ
82 13*****44 GAZALİ SUN
83 14*****54 MEHMET SIRAÇ ARSLAN
84 52*****74 ŞÜKRAN BAYSAL
85 45*****10 ÖZLEM ABIKA
86 65*****58 SONGÜL AKCAN
87 55*****90 ABDULKADİR SİNÇE
88 24*****08 HASAN ÖZTÜRK
89 14*****86 CESUR IŞIKHAN
90 40*****62 ESİN ÇABŞEK
91 24*****22 CENAN KAYMAZ
92 47*****66 TÜRKAN AKPINAR
93 62*****90 NURAN ASLAN
94 58*****48 ÖZLEM KARADEMİR
95 38*****82 ABDULKADİR BAYHOCA
96 37*****08 İRFAN DİNÇ
97 22*****00 SERAP ÇAĞLAR
98 56*****16 AYSEL TOPARLI
99 61*****80 EVİN YARAR
100 41*****78 HÜLYA OĞUZ
101 23*****92 ERMANC ELALMIŞ
102 28*****68 CEVDET BAŞÇI
103 21*****56 EMİNE ŞEKERCİ
104 17*****00 ABDURREZZAK TALAS
105 20*****68 SULTAN SEZER
106 17*****94 ZEKİYE SAVUNCU
107 62*****96 ABDULLAH KUSEYRİ
108 11*****00 SUPHİ ŞEKERCİ
109 61*****96 SULTAN ARIK
110 45*****80 ORHAN ALKAN
111 21*****54 HÜSNİ YAZIT
112 64*****68 SÜREYYA UĞURLU
113 19*****54 KAMİLE AYNA
114 52*****02 BÜŞRA ARAZ
115 13*****20 BEHİYE AKBALI
116 56*****36 NURCAN ECE
117 59*****88 MERYEM YILDIRIM
118 19*****60 HALİS BİLEM
119 63*****58 GÜLİSTAN ŞAHİN
120 34*****10 ABDULKADİR ÇALIŞKAN
121 65*****06 ABDURRAHMAN ÇAMURTAŞ
122 39*****04 MESUDE DEMİRTAŞ
123 15*****62 SADET TELİMEN
124 16*****66 KENAN KANTAŞ
125 17*****60 PINAR GÜN
126 23*****86 HATİCE KASIRGA
127 37*****48 HIDIR BADUR
128 17*****46 AYŞE KANİOĞLU
129 36*****86 İLYAS FİDAN
130 39*****48 İBRAHİM ANDİNÇ
131 43*****62 AYSEL AKBAŞ
132 58*****56 HATİCE ÇAĞATAY
133 47*****08 MERVE ÇAĞAN
134 59*****38 RUKEN ÇAKA
135 16*****10 MEHMET NUR ATAK
136 21*****88 KEVSER ALAN
137 55*****06 MERYEM ÜNEŞİ
138 34*****34 ESRA ŞAHİN
139 29*****08 ABDURRAHMAN TEMUR
140 30*****46 CENGİZ SAYILI
141 32*****48 DERYA TOPARLI
142 59*****50 MUHİDDİN AKPULAT
143 24*****12 AYŞE ÖZTÜRK
144 11*****08 ŞENAY YAKAK
145 28*****54 FEHİME SİNCAR
146 21*****58 SELMA GÜNDÜZ
147 41*****24 YÜKSEL ESKİCİ
148 57*****78 FASİH ÖTÜN
149 50*****34 SÜREYYA HAKAN
150 61*****04 HÜSNİYE TUTAŞI
151 35*****50 NEZİR MEMİŞ
152 65*****20 MEHTAP BİNGÜL
153 29*****32 GÜZİDE ARSLANHAN
154 21*****22 SAİME BAĞIŞ
155 13*****40 ADİL ERGÜN
156 36*****12 DEVRİM İLDEM
157 62*****50 SUPHİYE ALSAK
158 54*****94 ABDULKADİR AYDEMİR
159 40*****38 ABDULBAKİ BEKEN
160 50*****44 ABDURRAHMAN GÜNERİ
161 51*****06 GÜLBAHAR ACIBUCA
162 27*****42 HATİCE CANKİ
163 36*****98 SEVCAN CEYHAN
164 37*****00 SÜREYYA BAĞIŞ
165 33*****92 HİKMETULLAH ÖNCEL
166 59*****92 MEHMET SELİM SABAZ
167 45*****14 EMEL GÖKÇE
168 28*****70 MUSTAFA ERDOĞAN
169 13*****64 AYSEL KAYA
170 28*****30 KAHRAMAN EFETÜRK
171 33*****96 ŞÜKRAN ÖZTÜRK
172 32*****02 KADRİYE KOÇ
173 53*****66 ABDULHALİM ESKİCİ
174 26*****90 ŞEKİP KIRICI
175 35*****62 ABDULLATİF BECET
176 41*****76 CEMİLE ASLAN
177 64*****64 MEHMET ADIBELLİ
178 10*****58 ŞEHRİBAN TAŞ
179 34*****92 ZELAL ARIK
180 34*****80 KAHRAMAN CEYLAN
181 41*****84 HAMZA ADO
182 56*****64 TUBA KAVAK
183 39*****18 SUPHİYE GÜNER
184 37*****12 RABİA GÜLCEGÜN
185 62*****62 AYŞE UYTUN
186 46*****26 MUHAMMED ÇAĞLAYAN
187 64*****56 PINAR ÇAMURDAŞ
188 27*****98 HASİNE KENÇ
189 31*****92 EDİBE SAPANCI
190 44*****50 DERYA DEMİRCAN
191 56*****82 MENCİ OMAY
192 51*****54 HÜLYA ŞİMDİ
193 35*****94 MARUF ÖKMEN
194 27*****56 ZEKİYE KAYMAZ
195 14*****68 LEYLA AKATAK
196 21*****48 ERGİN MARIK
197 34*****30 NERGİZ BULUT
198 10*****54 FELEMEZ TAŞ
199 40*****80 ADALET ÖKMEN
Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 26*****40 SEVDA BADUR
2 62*****76 NEHİR TAŞ
3 26*****02 CEMİL AYDOĞDU
4 15*****12 TÜRKAN ERKEN
5 32*****98 ÜMRAN AYGÜN
6 42*****64 MÜHEBBET DENİZ
7 57*****02 ABDURRAHMAN EKİNCİ
8 52*****02 CEYHAN TUNCEL
9 21*****76 CEMİL KAZAN
10 61*****68 HACİCE AYDIN
11 19*****50 SALİH BULUT
12 35*****08 FATMA AĞIRMAN
13 16*****70 AYCAN DEMİR
14 38*****16 MEDİNE KÜÇÜKASLAN
15 58*****96 HALİME AKBEL
16 40*****02 FAHRETTİN ATASEVER
17 19*****24 ADLE BULUT
18 53*****36 ŞEMSEDDİN GÜMÜŞ
19 64*****78 AYTEN FETTAHOĞLU
20 55*****10 HASİBE KARTAL
21 54*****56 MEHMET TUNÇ
22 60*****90 TUBA ACAR
23 25*****02 AHMET DİLEKÇİ
24 29*****46 İBRAHİM ALKIŞLAR
25 45*****04 ENGİN ATEŞ
26 30*****26 NAFİYE GÜL
27 53*****84 SIRAÇ ÇELİK
28 32*****58 HALİME AYYILDIZ
29 21*****78 ŞEMSE İŞ
30 62*****52 KADER ÇEVİK
31 33*****92 İBRAHİM GÜNDÜZ
32 12*****62 YILDIZ BAYDİLLİ
33 26*****88 SALİHA AKYOL
34 40*****86 ABDULKADİR KOÇ
35 25*****96 SENEM AK
36 46*****80 NURŞEN İZCİER
37 32*****20 HADİCE KAHRAMAN
38 27*****36 MEHMET ALPSOY
39 15*****42 DİLAVER DEMİR
40 59*****54 VESİLE GÖZENOĞLU
41 20*****26 MAİDE ALKAN
42 56*****66 ŞAHA AYBİ
43 46*****26 ADNAN BULUT
44 16*****88 EDİBE KELEŞ
45 46*****88 YUSUF ÖZGÜN
46 61*****66 MEHMET DAĞ
47 24*****14 NURSEFA AVRAN
48 21*****26 ŞEMSİHAN AKKURT
49 39*****98 MEHMET AKBULUT
50 33*****74 MİHDİYE ACAR
51 18*****42 NURŞEN BADUR
52 14*****70 NURCAN UCAK
53 58*****94 MEHMET GÖZE
54 13*****90 ASYA BAŞTUĞ
55 21*****04 ŞEHMUS KILIÇ
56 61*****30 HAYRİYE KARTAL
57 66*****32 HAMDULLAH ÖNEL
58 45*****16 HASİNE DİNDAR
59 13*****44 FATMA BULUT
60 12*****68 MEHMET DÜZ
61 25*****34 MERAL ORUÇ
62 13*****24 SABRİ BAŞTUĞ
63 56*****60 ÜMMİHAN TERCAN
64 35*****64 MERAL BAMDICI
65 17*****90 CİHAN MATUR
66 43*****18 FATIMI ALPSOY
67 34*****22 PINAR DOĞAN
68 28*****38 HÜLYA ALGÜL
69 51*****48 HACİRE AKKURT
70 42*****82 CİHAN ALPSOY
71 65*****84 SEVİM AKKAYA
72 28*****16 REMZİYE ACAR
73 21*****42 ABDULMENAF CANDAN
74 32*****20 RUVEYDE AVRAN
75 34*****86 BİLAL KORKMAZ
76 14*****52 ABDÜLCELİL AKSÖZ
77 10*****28 FATMA GÜNDÜZ
78 40*****72 FATMA YILDIZ
79 29*****80 FİDAN SEL
80 27*****66 EDİBE ALPSOY
81 24*****08 KEVSER BATI
82 26*****82 NİYAZİ NAZ
83 31*****96 HALİSE ACUN
84 42*****32 ABDÜLKERİM DİNDAR
85 52*****26 ZEHRA CANDAN
86 41*****66 BİLAL BİLGİÇ
87 76*****52 KİNORA AYDIN
88 47*****84 ZEYNEP AKLAN
89 18*****80 ABDULKADİR SONKAYA
90 47*****84 ŞEYHMUS AKBAŞ
91 53*****56 HASAN AVRAN
92 33*****02 MEHMET GÜNEN
93 32*****70 AYNUR ORHAN
94 56*****44 HEDİYE ÇELİK
95 57*****42 SULTAN ACAR
96 31*****90 İSMAİL BEDİR
97 60*****32 SAKİNE TURAN
98 46*****20 HADİCE ÇAĞLAYAN
99 66*****60 ZEKİ BEKTAŞ
100 12*****38 AYTEN BAYDİLLİ
101 12*****20 MUNE DAŞ
102 42*****66 ZÜBEYİR ERBİL
103 17*****36 ZİKRİ ÖZBEY
104 19*****94 MEHMET KADRİ BULUT
105 35*****84 SİTTİ SAVCI
106 24*****14 ŞEHMUS YENİGÜN
107 64*****46 CELAL ERDOĞAN
108 28*****56 AZİME ACAR
109 39*****26 İSMET BAYSOY
110 32*****76 MEHMET EMİN AKURAN
111 65*****16 ŞÜKRİYE ARBAĞ
112 52*****86 İSMAİL AKAY
113 19*****14 SERPİL KAYA
114 35*****58 ABDURRAHİM KÖZ
115 30*****72 RAZİYE KAYA
116 19*****48 MEHMET SELİM BULUT
117 36*****42 EMİNE KÜÇÜKASLAN
118 41*****64 EDİBE GÜNDÜZ
119 52*****12 MÜKRİME ACAR
120 59*****62 JİYEN ARSLAN
121 49*****94 İDRİS İZGİ
122 21*****50 CANAN CANDEMİR
123 63*****66 ŞÜKRAN AKYÜZ
124 47*****86 NASİHA AKMAN
125 44*****58 ŞEMSE BİLGİÇ
126 29*****16 SADİYE GEZGİNCİ
127 42*****30 MEDİNE ERGÜN
128 62*****72 ŞÜKRAN TOPRAK
129 37*****08 ŞÜKRİYE DÜZ
130 46*****86 BUŞRA SULTAN ETİ
131 10*****72 ZEYNEP AKALAN
132 40*****48 SULTAN KOÇ
133 65*****58 NECMETTİN GÜN
134 31*****10 AYSEL DAĞ
135 63*****56 SÜHEYLA İLGÜN
136 42*****86 LEYLA ATAY
137 65*****84 SÜMEYYE DOĞAN
138 46*****48 GÜLHAN KILIÇ
139 62*****62 ZÜLFE GÜLTEPE
140 54*****38 GÜLSÜM GÜLER
141 35*****56 GÜLBAHAR DAĞ
142 61*****38 RAŞİDE AYAZ
143 17*****82 NACİ AYDIN
144 12*****66 GURBET BAŞTUĞ
145 46*****96 EMİNE DÜNDAR
146 41*****24 RAMAZAN GÜNGÖR
147 46*****28 SADİYE AKAN
148 56*****12 ABDULKADİR AKYÜZ
149 49*****60 MERİNAZ ÖĞÜTÇÜ
150 24*****66 HATİCE AK
151 46*****20 ABDULKADİR AKKURT
152 41*****94 FEHİME IŞIN
153 15*****04 MERYEM GÜNDÜZ
154 36*****50 HALİT ALKAN
155 11*****84 MEDENİ BİLKAY
156 55*****24 ABDULKERİM SEVEN
157 24*****32 FAİKA ALKAN
158 32*****06 ESRA ERİŞ
159 14*****48 SÜLEYMAN ÖZDEMİR
160 57*****70 MAŞALLAH ACAR
161 26*****72 HÜLYA AYDOĞDU
162 65*****24 SEHER BATI
163 61*****94 AZİZE AYGÜN
164 53*****92 NEBAHAT AKPINAR
165 51*****94 MÜNEVVER DOĞAN
166 36*****46 MEHMET HAFIZ ATUĞ
167 62*****98 MÜHSİN ÇEVİK
168 64*****48 ESMER ATAY
Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 35*****40 AYŞE GÜNEŞ
2 64*****28 DİLEK GÖGBÜRÜ
3 35*****56 ZEYNEP GÜNER
4 46*****96 MEHMET HALİM UÇAR
5 41*****32 DİLMAN GÜNGÖR
6 30*****18 NURCAN TOPRAK
7 38*****16 İBRAHİM İŞİK
8 29*****44 CEYLAN AŞIRMAZ
9 25*****66 ESRA ASLAN
10 46*****94 HİLAL ALAN
11 50*****28 HASAN AYDIN
12 12*****22 HAYRETTİN BAKIR
13 63*****34 ÖZLEM TÜRKAY
14 23*****20 SULTAN YILMAZ
15 65*****60 FİGAN CENGİZ
16 59*****10 GÜLSÜM EROĞLU
17 24*****28 MEHMET EMİN YILDIZ
18 43*****12 KADRİYE AYDIN
19 28*****76 FEHİME DAĞ
20 34*****66 SEFE BİLEN
21 39*****34 ARİN AYDIN
22 44*****00 NURAN ELMAS
23 37*****58 SEFER SAVAŞ
24 51*****06 ABDULMENAF ALTUNKAYNAK
25 18*****48 YAŞAR TUNÇ
26 22*****90 SONGÜL YARAR
27 16*****90 SİBEL ALTIN
28 24*****82 ALİ YILDIRIM
29 53*****32 ABDURRAHİM RAMADAN
30 28*****00 ÇİÇEK GÖKTAŞ
31 59*****34 ESRA DURSUN
32 31*****56 GÜLÜMSER ARSLAN
33 56*****54 ŞAHİZE KARACA
34 63*****42 GÜLİZAR ERİCEK
35 12*****16 PERİHAN BİLKAY
36 59*****20 ÇİÇEK DOĞRU
37 27*****34 MİZGİN YILDIRIM
38 20*****70 SERVET YAKUT
39 37*****48 YILDIZ ÇİÇEK
40 13*****72 SALİHA DOĞRU
41 60*****90 ÇETİN AKDENİZ
42 59*****14 SALAHATTİN BULUN
43 58*****98 HAYAT CEYLAN
44 36*****60 MERVE AKINCI
45 20*****74 ŞÜKRAN ÖZÇELİK
46 63*****36 SÜHEYLE IŞIK
47 42*****52 GÜLSEREN TEKİN
48 46*****16 HAFİZE AKGÜN
49 17*****92 SEHER ÖZEL
50 12*****00 SEMİRE ESEN
51 51*****04 GÜLSÜM AKAN
52 53*****22 BERNA AK
53 32*****68 FATMA ÖZÇELİK
54 30*****08 LATİFE ERÇİK
55 60*****22 PERVİN AKINCI
56 15*****62 NERİMAN SİLAHTAR
57 43*****60 SEMRA AĞIRMAN
58 68*****16 BAHATTİN ÖRS
59 52*****80 MEHMET AKDOĞAN
60 65*****22 BAŞAK CENGİZ
61 20*****60 MEHMET AÇAR
62 28*****10 ZEYNİ AKAD
63 34*****88 ASYA ELİŞ
64 43*****24 REVHİYA GÜLEÇ
65 34*****02 İHSAN AKPINAR
66 37*****08 GÜLİSTAN DÜNDAR
67 28*****32 MEHMET NEZİR ANĞI
68 30*****64 EVİN ERKEK
69 54*****52 CEMİL KARAKAŞ
70 40*****10 TUĞBA ÖZGEL
71 17*****74 DERVİŞ CAN
72 47*****32 MEHMET SALİH TANIŞ
73 48*****10 ŞÜKRAN ALTUN
74 50*****38 BEHİYE ELMAS
75 23*****56 SİBEL AYTİMUR
76 52*****38 BÜŞRA AKDENİZ
77 43*****30 VASFİ KÖLGE
78 38*****90 AYFER OKTAY
79 30*****20 DİLAN AYDIN
80 49*****34 GÜLİSTAN ÖKTEN
81 10*****94 FATMA ÇETİN
82 31*****32 HAZİNE AKMAN
83 47*****82 RAHİME KILIÇ
84 62*****74 SİHAM ERAT
85 66*****36 MEHMET SALİH AKGÜN
86 19*****80 PERVİN ÖZKAN
87 15*****04 FATHULLAH SERHANOĞLU
88 34*****08 MALKE ŞİMŞEK
89 38*****38 NACİYE AKSAZ
90 19*****50 AHMET ALTAN
91 13*****52 SULTAN ALAN
92 56*****12 HIDIR ACAR
93 64*****34 RAVDA ÇEVİK
94 30*****56 SERVET DOĞAN ERGÜL
95 44*****90 AFİTAP DİREKÇİ
96 19*****62 FATMA AFŞİN
97 20*****46 ABDURRAHMAN GÜMÜŞ
98 23*****46 BİLAL AK
99 18*****10 MEDYA COŞKUN
100 57*****28 REŞAN ELİBOL
101 43*****06 SEVİM OCAK
102 28*****76 MEHMET LATİF YILDIZ
103 52*****58 SEFİ ÇELİK
104 10*****98 HEMGİN SARI
105 45*****32 FİRYAL ÖZEL
106 73*****86 GÜLCAN AYDIN
107 24*****24 EKREM YILDIRIM
108 63*****80 HIDIR NACİR
109 19*****48 SALİH KULPU
110 44*****02 BEDİA ALTUN
111 35*****78 SERAP BOZKURT
112 34*****84 ENVER TAN
113 63*****86 SORGÜLE BEĞEN
114 24*****82 NURHAN YILDIZ
115 32*****62 NEVAF AY
116 13*****50 NURHAN ARSLAN
117 65*****04 ZOZAN DENİZ
118 42*****40 MEHMET KAPLAN
119 58*****50 SELMA GÖKÇE
120 27*****24 TENZİLE SAROHAN
121 63*****74 VECİHE ERÇİL
122 50*****66 ŞEMSİHAN BAHUR
123 65*****96 HÜSEYİN AKÇİN
124 10*****02 EYLEM SARI
125 10*****40 ŞEYMA KURT
126 23*****98 KAZIM AKSAZ
127 23*****56 HACİRE KAPLAN
128 59*****82 SABRİYE ATAY
129 65*****26 HADIA ŞİMŞEK
130 41*****86 ALİ AYKUT
131 55*****64 GÜLSÜN KOK
132 65*****00 AYDIN BİLİK
133 56*****02 AYHAN AYGÜN
134 26*****60 MEHMET KAYA
135 49*****30 İLAYDA DAĞTEKİN
136 29*****82 İLKSEN SUNAY
137 17*****16 MEHMET SALİH YAKA
138 49*****76 NAİLE KAHRAMAN
139 35*****40 FİLİZ ORUÇ
140 50*****44 MEHMET DAMAR
Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 38*****72 MEHMET NURETTİN ACİR
2 60*****28 NAZAN DURMAZ
3 52*****16 ZEKİYE ÇELİK
4 66*****86 SELMA DANİŞ
5 59*****90 GÜZEL KIZILAY
6 34*****56 REMZİYE AZLAĞ
7 64*****14 CEMİLE SELÇUK
8 29*****04 ZÜBEYDE SEÇİLMİŞ
9 10*****42 SERVET EŞİN
10 36*****44 KUDRET BASUT
11 27*****82 SULTAN ÖZYILDIZ
12 17*****20 ŞİRVAN ÇAĞIRDAN
13 18*****36 MEHMET ALİ ATASEVER
14 59*****80 HEVİDAR DAĞ
15 40*****74 HALİDE ŞAN
16 32*****64 BAYRAM EROL
17 12*****86 FERİDE ÖVSEME
18 26*****06 GÜLAN BAKİ
19 38*****16 NURCAN ÖNEMLİ
20 62*****42 HÜLYA BAŞDAŞ
21 25*****44 NABAHAT AZLAĞ
22 49*****86 SALİHE TEMEL
23 36*****80 SÜLEYMAN ÖVET
24 55*****40 SEVDA YAPİCİ
25 14*****88 REMZİYE VURAL
26 31*****04 BEDRİYE AKTAY
27 46*****74 SEVDET DOĞAN
28 20*****34 MEKKİYE AKTAŞ
29 65*****92 ŞÜKRAN ÇAKIL
30 19*****98 ZÜBEYDE DÖLCEK
31 20*****30 ROJBİN GEREKLİ
32 29*****36 ÇİĞDEM ÇELİK
33 12*****50 NEVROZ ÇELİK
34 61*****24 NESLİŞAH DENİZ
35 10*****76 NECMETTİN AKAR
36 44*****00 SADİYE BAŞARAN
37 34*****46 YÜKSEL ABA
38 33*****64 MÜNEVVER ABA
39 42*****76 SADİYE DAĞDELEN
40 17*****00 BEHÇET DAĞLI
41 61*****56 ZEYNEP DENİL
42 45*****60 EKREM ÖNEN
43 45*****02 FATMA DURMAZ
44 57*****68 SONGÜL AYAS
45 60*****10 ZİNE İNCE
46 37*****74 RİFAT EYE
47 60*****76 MİZGİN ABA
48 24*****76 BARAN ÖVSEME
49 49*****54 İLHAN ÇALİK
50 27*****88 AMİNE ÇELİK
51 25*****68 FAYSAL DENİZ
52 39*****40 CEVHER AKGÜN
53 12*****56 MÜLKİYE ÖLÇER
54 11*****50 YASEMİN ATAKLI
55 42*****66 AMBER DURMAZ
56 31*****46 SEVGİ ADAL
57 33*****50 SABRİ ADSAY
58 33*****04 ABDURRAHİM BÜRKE
59 46*****32 MAHMUT ÖZDEMİR
60 59*****16 REMZİYE DAĞ
61 62*****62 CİHAN ADANÇ
62 44*****14 FİGEN TAŞÇİ
63 46*****14 MURAT GÜNEŞ
64 55*****40 AMİNE DEMİREL
65 63*****64 NURETTİN GÖKALP
66 22*****38 HASİP DURMAZ
67 51*****30 HÜLYA ÖZBAHÇECİ
68 20*****50 NASRETTİN MENTEŞ
69 10*****80 MESULAT ATEŞ
70 46*****90 AZİZE SAZAN
71 12*****78 HANSA DURSUN
72 22*****52 MÜNEVER AKTAŞ
73 12*****02 ERCAN DURSUN
74 37*****48 İSMAİL YAŞAR
75 26*****22 ŞENAY SAVUCİ
76 11*****54 ABDURRAHMAN ÇAĞIRDAN
77 11*****04 MUAZZEZ TEMEL
78 31*****12 ELİF DERİN
79 40*****24 AYSEL ARACI PADAK
80 12*****48 PAKİZE KAYA
81 64*****34 ŞERİFE TAŞKIRAN
82 11*****88 SEVCAN ABA
83 36*****48 YONCA DOĞAN
84 13*****60 MÜNİR AYDIN
85 13*****56 MEHMET AYAS
86 43*****58 AYHAN DURĞUT
87 26*****76 RUKEN PADAK
88 45*****86 BELKİZE ATAKLI
89 66*****12 NECMETTİN DANİŞ
90 38*****58 ŞEYHMUS YAŞAR
91 38*****42 EVİN ATA
92 33*****80 VİLDAN EROĞLU
93 49*****26 GÜNAY ÖNÜN
94 21*****56 MEHMET TUTUL
95 25*****42 GÜLİSTAN DENİZ
96 41*****36 GÜLİSTAN EKİNCİ
97 28*****94 HAMZA KAYA
98 24*****26 YURDAGÜL ÖNÜN
99 19*****14 REMZİYE IŞIK
100 55*****90 İBRAHİM HALİL İNCE
101 28*****82 BEDİA KAYA
102 32*****58 NECAT DURAK
103 36*****24 İSMAİL IRMAK
104 59*****76 ÖZLEM SOYSAL
105 32*****88 SALİME AKKAŞ
106 54*****16 AYŞANİ BAŞAKÇİ
107 31*****58 AYSEL EROL
108 65*****34 MELEK ÇELİK
109 36*****18 REŞAT ÖTÜNÇ
110 71*****84 ZİNİ DAYAN
111 10*****50 LEYLA EŞİN
112 19*****88 SUNA ARDA
113 23*****00 PINAR BENK
114 25*****34 HASİP AKTAŞ
115 16*****18 ZEYNEP AKTAŞ
116 20*****56 FİDAN KARAKAŞ
117 38*****10 ADİL AYVERDİ
118 33*****24 REMZİYE ATEŞ
119 46*****16 KADRİYE TAĞ
120 13*****26 MERVA ERDİN
121 17*****70 ŞÜKRAN TEMELLİ
122 42*****04 AYŞE KILIÇ
123 62*****72 HALİME DOĞAN
124 12*****14 HEDİYE KABAK
125 65*****62 MELTEM MİRZAOĞLU
126 37*****06 ZÜBEYDE ABA
127 49*****62 FERHAT TEMEL
128 37*****40 ŞERİFE BAŞARAN
129 17*****80 GÜLİ BAĞİ
130 33*****12 ZİNİ BÜRKE
Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 33*****62 SULTAN DAĞLI
2 65*****68 MEHMET AÇILAN
3 41*****88 EDİBE KALKAN
4 55*****50 BİRCAN KAYA
5 18*****62 REVŞİ KALIN
6 40*****48 NEZAHAT KARAKAŞ
7 54*****94 SULTAN AKIN
8 20*****94 HACİ ATSİZ
9 60*****50 FATMA UYAN
10 12*****58 SULTAN EDE
11 58*****80 ESRA ABUL
12 18*****50 MUSA KALIN
13 41*****36 DİDAR ERDEM
14 20*****76 ŞEYHMUS ABA
15 30*****02 AYTEN ABA
16 57*****18 GÜL BİLEN
17 57*****94 MEHMET ATEŞ
18 46*****52 SADDET ÖZ
19 29*****90 BÜŞRA KARAKUZU
20 44*****82 REMZİ TEKİN
21 34*****76 HANSE HAZAR
22 11*****00 SEVGİ ÖZTEMEL
23 13*****02 ŞÜKRAN AYAZ
24 29*****58 EMRİYE DEMİR
25 31*****72 KUDRET DOST
26 20*****88 PINAR ATEŞ
27 57*****34 GÜLİSTAN KAYA
28 30*****92 HABİBE AY
29 22*****70 SULTAN AYDIN
30 30*****86 DAVUT DEMİR
31 65*****74 SAKİNE TAN
32 54*****12 DERVİŞ SAVCI
33 10*****32 REMZİYE ATSİZ
34 11*****48 DAVUT ÖZHAN
35 10*****66 HASRET ÖZKAN
36 27*****62 MAKBULE TEKÇE
37 32*****28 ZEYNEP ERTAŞ
38 55*****98 ADİLE KAYA
39 29*****66 EMİNE DEVİREN
40 57*****58 GEVRİ ATEŞ
41 58*****50 SUZAN ECER
42 25*****62 GÜLSEREN ÇELİK
43 44*****18 TUBA TEKİN
44 59*****06 MERYEM KADİROĞLU
45 10*****10 MERVE ALPKAYA
46 40*****18 YETER HAZAR
47 63*****92 MELEK DEVİREN
48 14*****44 CELİLE KABAK
49 42*****46 SULTAN ERDEN
50 57*****42 ROJBİN KALIN
51 49*****68 ZÜBEYDE DÜKEN
52 17*****60 NECMETTİN OTAY
53 29*****72 SİTKİ DEVİREN
54 18*****62 ŞEMSE KALIN
55 50*****42 HÜLYA ELİŞ
56 58*****86 MEHMET AYDIN
57 45*****52 TUBA ERDİN
58 35*****84 CEYLAN UYAN
59 14*****02 MEDİNE DOĞAN
60 11*****20 EMİNE KALIN
61 47*****94 HASAN TEMEL
62 63*****94 NEZAHAT DEMİR
63 44*****36 HATİP KARATAŞ
64 13*****96 SABRİ ERDİN
65 16*****34 GÜLÜMSER BİLEN
66 47*****12 ENVER ACAR
67 10*****00 BERİVAN DELEK
68 41*****84 MEDİNE ERDEM
69 12*****36 METİN KAYA
70 62*****56 EDA AKGÜL
71 20*****12 MAKBULE YANIK
72 22*****42 CAFİDAN KAYA
73 29*****92 HEDİYE DEMİR
74 59*****90 KUTBETTİN ÖZTEMEL
75 13*****04 YILDIZ EDE
76 48*****06 HASİBE AY
77 14*****84 TERFİYE DOĞAN
78 28*****94 EMİNE AZAK
79 20*****92 GÜLİSTAN ATLI
80 18*****56 ESİN KULCU
81 43*****40 SULTAN BARAN
82 28*****62 YASEMİN ÜRE
83 45*****80 FAHRİZADE DEMİR
84 45*****28 NECLA ÖZGÖL
85 45*****64 MEHMET SELİM DİNİCİ
Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 11*****58 MİHRİBAN BEKLER
2 39*****66 MEHMET CAN TAŞPINAR
3 25*****74 İMREN KURT
4 29*****56 SERVET BAYVERDİ
5 11*****74 ALAETTİN UTLU
6 28*****64 MEHMET SIDDIK BOZKURT
7 43*****48 FETHİYE ESEN
8 35*****12 BEDİRHAN TUNÇ
9 42*****64 NUBARİN SEVİM
10 25*****88 AHMET GÜL
11 27*****04 BEREKET OLCAY
12 26*****38 KADRİYE İRMAK
13 46*****04 ZEKERİYE ALTSOY
14 48*****52 ZEYNEP BOZKURT
15 37*****96 BİŞAR ORHAN
16 26*****72 EMİNE ŞİMŞEK
17 62*****86 NURSEL ŞİMŞEK
18 16*****86 SEYFETTİN SALMAN
19 24*****66 ADİL KARAKOÇ
20 12*****54 SÜLEYMAN CEYLAN
21 39*****34 TUBA ÖZTÜRK
22 39*****86 SARA TAŞPINAR
23 63*****16 İBRAHİM ÖZTÜRK
24 43*****62 ŞEREFETTİN ESEN
25 23*****14 ŞEYHMUS KARADAĞ
26 34*****66 BARAN ALKAN
27 11*****52 MERYEM OĞUZ
28 11*****84 YAREN KARADENİZ
29 48*****76 HALİME EREN
30 37*****60 İBRAHİM DURMAZ
31 37*****52 ZELAL ORHAN
32 63*****32 AYSEL ÖZTÜRK
33 63*****70 FATMA ÖZTÜRK
34 29*****92 NURETTİN TURĞAY
35 37*****76 YASİN IRGAT
36 66*****00 HANİMİ GÜLTEKİN
37 51*****70 SAADET DAĞ
38 38*****96 SAİT BASINÇ
39 20*****88 AYDIN ÖZKAN
40 40*****68 PEYRÜZE AYDİN
41 40*****56 NECMETTİN BAŞAK
42 36*****88 HAMDA TÜMENCİ
43 42*****32 FERHAT BAYRAK
44 28*****12 EMİNE ARAS
45 49*****82 OSMAN TEYMUR
46 61*****76 İSMAİL ÇAKMAK
47 47*****28 AZİZE GÜL ÇELİK
48 69*****22 ALAATTİN KAYA
49 45*****32 MEHMET YAVUZ
50 42*****84 İZZETTİN TEKİN
51 62*****08 HANİFE UYGUR
52 48*****52 SULTANİ EREN
53 27*****10 RAMAZAN AKBAŞ
54 10*****08 ZEYNEP SALMAN
55 29*****38 AYSEL SALMAN
56 46*****18 FEYZİYE ÇELİK
57 62*****84 AYSEL EROL
58 63*****08 RAMZİ ÖZTÜRK
59 47*****64 İBRAHİM GÜLTEKİN
60 47*****00 ESYA GÜLTEKİN
61 65*****90 GURBET GÜLTEKİN
62 40*****60 ABDURRAHİM KAYA
63 53*****30 SEMİYE ARSLAN
64 64*****08 HÜLYA ÖZDAMAR
65 64*****28 NECAT YILDIZ
Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 53*****60 HEDİYE ACAR
2 41*****70 HALİT KESKİN
3 20*****52 İHSAN SEYHAN
4 10*****82 GÜLSÜM KAYA
5 33*****92 EMİNE EROL
6 15*****02 SALİHA GÜMÜŞ
7 53*****38 ŞERİFE SOLMAZ
8 54*****88 İDRİS TOSUN
9 38*****30 MEVLÜDE SANSAR
10 40*****48 MEHMET ŞİRİN ÇELEBİ
11 30*****02 ORHAN DEMİR
12 56*****24 ZEYNEP SİYAHKOÇ
13 56*****16 SÖNGÜL SİYAHKOÇ
14 59*****40 HALİL OĞUZ
15 20*****44 ALİ TUTUŞ
16 12*****78 MEHMET YEŞİLMEN
17 12*****18 HATİCE DOĞAN
18 35*****04 SADİYE YEŞİLMEN
19 39*****48 ŞÜKRAN ÇELİK
20 40*****60 MURAT AKAN
21 58*****84 BEŞİR ÇELİK
22 23*****28 ASYE ÇAKIR
23 37*****60 ŞÜKRÜ DİNÇ
24 39*****56 SELİM DAĞ
25 40*****76 MEHMET GEZİCİ
26 19*****68 SOZAN CAN
27 20*****62 MERVE ALPAYDIN
28 31*****12 DİLKEN AKKURT
29 57*****76 HALİME GEZİCİ
30 36*****20 ŞÜKRAN TEKİN
31 41*****76 SAADET ÇELİK
32 43*****96 EMİNE DİNÇ
33 44*****34 NESRİN GÜNDÜZ
34 23*****38 MEHMET EMİN KAYA
35 59*****18 HİLAL ASAN
36 37*****22 ŞAHİZE SAYDUN
37 10*****40 AYNUR AKAN
38 33*****04 NECMETTİN AKBULUT
39 46*****58 BAHAR DİKMEN
40 59*****18 BEHREM DEMİR
41 12*****88 MUTABER DOĞAN
42 56*****24 TUBA TAŞDEMİR
43 63*****10 ŞÜKRİYE AKSOY
44 52*****66 AYSEL GÜLER
45 18*****62 NEZİHE ÇELİK
46 32*****86 MELİKE AKINCI
47 10*****82 KERİME KURT
48 36*****08 RAMAZAN KILIÇ
49 37*****92 FATMA DİNÇ
50 39*****68 ADİL DAĞ
51 15*****82 SADIK BARAN
52 44*****48 NEFİSE DEMİREL
53 11*****96 LOKMAN KÜÇÜKKAYA
54 37*****00 VESİLE TOKSOY
55 34*****90 MEHTAP VERİM
56 54*****10 ABDULLAH CAN
57 43*****16 MAHMUT ÖZMEN
58 11*****74 KANİA ÇELİK
59 22*****10 ŞÜKRAN BORA
60 16*****76 ZEKİ AY
61 11*****82 GAZALİ ALPTEKİN
62 65*****20 FATMA AKGÜL
63 31*****00 BAHRİ SEYHAN
64 16*****52 MUHBET IŞILDAK
65 35*****30 TENZİLE AKGÜN
66 61*****08 MÜRÜVET AYAZ
67 21*****50 AZİZE ÇEVİK
68 53*****02 HACİRE KÜÇÜKKAYA
Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 19*****28 KADRİYE YİĞİTER
2 15*****80 ÇETİN ÇİN
3 17*****38 MEHMET EMİN BULUT
4 58*****68 ZEKİYE OK
5 57*****20 ZAHRA ÇELİK
6 40*****32 FATMA ZEHRA AKGÜL
7 19*****08 REMZİYE ALİ
8 25*****88 FATİME ERDOĞAN
9 56*****96 MEHMET SİRAÇ KIRMIZIGÜL
10 52*****52 AYŞE YAMAN
11 26*****70 AHMET ÖZGÜN
12 45*****28 MURAT BEGDAŞ
13 20*****54 ŞEHRİBAN AZRAK
14 48*****70 ZEYNEP AKGÜL
15 19*****72 MEHMET ŞAKİR EKİN
16 33*****90 MEHMET AKGÜNDÜZ
17 23*****56 İLHAM TAŞ
18 51*****20 KEVKEP ÖNCÜ
19 30*****08 MURAT BARAN
20 41*****24 NECAT DEMİR
21 19*****32 BEDRİYE ÖZKAN
22 33*****90 FİLİS AKGÜNDÜZ
23 57*****08 LATİFE ARSLAN
24 29*****92 NİHAT BULUT
25 19*****84 GAZİ EFETÜRK
26 52*****60 İBRAHİM İSKAN POYRAZ
27 59*****16 SÜLEYMAN AĞIRMAN
28 11*****94 SİBEL DAŞ
29 40*****60 MEHMET FARUK ALTUNDAĞ
30 11*****36 SULTAN DAŞ
31 37*****92 AYSEL İPEK
32 62*****16 KÜBRA YILMAZ
33 50*****12 MEHMET ERDOĞAN
34 29*****78 AFET NUR ALTUNDAĞ
35 10*****82 GÜL ÖZEL
36 48*****94 SEZGİN SINCAR
37 41*****00 AHMET DEMİR
38 50*****24 ALİ ŞEREFETTİN İLHAN
39 19*****48 AYŞE ARIKAN
40 21*****00 MEHMET ACAR
Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 42*****58 MEHMET KURŞAT
2 35*****42 İSLAM GÜNER
3 51*****70 AYSEL ELALMIŞ
4 46*****02 FAHRİYE BAT
5 36*****58 KADRİYE ÇELEBİOĞLU
6 31*****02 ABDULVAHAP BULUT
7 48*****06 HALİL ACAR
8 16*****14 MÜZEYYEN ORUK
9 32*****04 MEHMET SULTAN ARIKAN
10 25*****26 GÜLSEVEN SENÜK
11 53*****64 İZZETTİN TAZ
12 36*****80 SEVİM ÇELEBİOĞLU
13 64*****48 SÜREYYA MOCU
14 10*****64 EMİNE ADAM
15 11*****84 AYNUR ARSLAN
16 43*****02 FAZİLE KURŞAT
17 36*****80 NURTEN ACUN
18 23*****74 KİBAR TARHAN
19 35*****88 ABDULHALUK GÜNER
20 53*****54 MEHMET GÜZELOĞLU
21 74*****58 HALİL AÇAN
22 30*****38 ÖZLEM ACAR
23 26*****40 MEHMET BEYTAROĞLU
24 38*****24 SULTAN ELALMIŞ
25 44*****22 BAHAR ARSLAN
26 29*****60 NERMİN ÖZTÜRK
27 26*****10 HANIMİ ORAL
28 40*****56 SEMİYE BAGAÇ
29 13*****80 ÖZLEM ALP
30 45*****68 NURŞAH ECE
31 46*****90 MAŞALLAH BAT
32 58*****72 NEBAHAT KÖMÜR
33 31*****82 TUBA BAT
34 49*****76 ÇİÇEĞİ ÇAPAT
35 36*****32 BEDRETTİN ARSLAN
36 40*****64 SIDDIK BAGAÇ
37 46*****80 EDİBE BAT
38 28*****36 ŞÜKRÜ ÖKMEN
39 22*****38 AYNUR ELMAS
40 15*****18 AHMET BİNKAY
Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 60*****50 MURAT BOZAN
2 40*****06 SELMAN YILMAZ
3 32*****26 YILMAZ GÖKDEMİR
4 32*****06 ÖMER AKKURT
5 38*****82 AYDIN CENGİZ
6 61*****68 TACETTİN ORHAN
7 65*****02 MUSA ERCAN
8 62*****24 PERİZADE İLHAN
9 14*****26 EKREM SELÇUK
10 60*****60 FATMA TOPÇU
11 47*****70 HAMDULLAH GÜMÜŞ
12 15*****94 İBRAHİM ER
13 52*****56 METİN GÜZEL
14 22*****26 FERHAT CAN KOÇER
15 36*****58 EMRULLAH CEVHEROĞLU
16 53*****66 MEHMET RİYAD ÇAKMAK
17 18*****64 SEDAT AYDIN
18 35*****08 ABDULKADİR GÖKDEMİR
19 36*****20 HIDIR SARIDAĞ
20 40*****70 İBRAHİM AKGÜL
21 14*****34 FIRAT KALKAN
22 33*****18 FERHAT YUSUFOĞLU
23 65*****36 MESUT ORHAN
24 22*****76 ABDULLAH ÇAKAR
25 41*****30 DİYAR YILMAZ
26 55*****18 SÜLEYMAN ÖZKAN
27 45*****60 NÜSRET AKKAYA
28 28*****08 EKREM DİNLER
29 18*****18 DOĞAN TEZDÖNEN
30 53*****98 MURAT ÇUR
31 32*****74 NURULLAH ASLAN
32 12*****40 FERMAN KAPORTU
33 54*****22 ÖMER FARUK ŞİMŞEK
34 39*****00 FATİH YILMAZ
35 18*****20 AHMET KANDEMİR
36 57*****08 MEDİNE BULUT
37 23*****66 SÜLEYMAN YILMAZ
38 27*****88 ETHEM MENTEŞ
39 42*****20 ORHAN KAVAN
40 39*****90 MEHMET EMİN KARADENİZ
41 65*****44 GÖKHAN ÖZÇELİK
42 19*****38 RIDVAN ERDOĞAN
43 31*****02 MEHMET TARHAN
44 11*****18 ABDULKADİR AKMAN
45 64*****80 MUSTAFA ARLI
46 38*****94 MAHMUT GÖKTAŞ
47 44*****76 ALİ AKAN
48 62*****00 MASUM İLHAN
49 13*****16 ZEHRA ABİŞ
50 48*****56 VECDİN ALAN
51 33*****94 MUSTAFA ÖZKAN
52 58*****04 GÜLÇİN KARADEMİR
53 52*****32 EYYUP VURAL
54 40*****84 SÜLEYMAN TAN
55 26*****18 NAYİF KURĞA
56 59*****18 NECATİ AKYOL
57 30*****32 MEHMET SAİT KARAASLAN
58 18*****36 İBRAHİM KANDEMİR
59 14*****18 VECDİN KILIÇ
60 48*****98 ŞEYHMUS KÖSEN
61 42*****56 ŞEYHMUS SAYILIR
62 18*****86 RECEP SÜMBÜL
63 33*****10 HEDİYE ÇEÇEN
64 41*****00 NURULLAH ASLAN
65 28*****46 MEHMET EMİN YILDIZ
66 30*****32 ÖMER ADSIZ
67 20*****78 MEHTAP İŞİK
68 66*****54 NİHAT ÇİÇEK
69 35*****74 DİLAN MALGİR
70 44*****44 SAVAŞ KARADAĞ
71 43*****40 HALİL TEKİN
72 26*****92 HASAN GÜR
73 40*****90 METİN KILINÇ
74 58*****64 GÖNÜL ŞAHİN VURAL
75 52*****16 ŞEHRİBAN VURAL
76 25*****42 HAYRULLAH GÜMÜŞ
77 27*****30 VEDAT KURT
78 46*****50 MUSTAFA ÇİN
79 24*****18 YUSUF REBER KURTAY
80 21*****64 MEHMET EMİN YILMAZ
81 63*****12 MEHMET FATİH ZENGİN
82 15*****56 MURAT CEYLAN
83 21*****58 RAMAZAN AKSU
Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 43*****20 AYŞE CİZRELİ
2 33*****14 FEYYAZ ÖZTÜRK
3 44*****96 FATİME ATILMIŞ
4 13*****20 HATİCE KÜBRA ARİ
5 19*****76 MELAHAT TUNÇ
6 35*****36 İBRAHİM BASUT
7 61*****76 ŞÜKRAN TURAN
8 18*****30 İBRAHİM ÖZTÜRK
9 12*****84 ÜMRAN GÜLCANOĞLU
10 27*****20 MAHMUT ÖZDEMİR
11 17*****64 MİZGİN CAN DAYAN
12 11*****44 MUHAMMED AK
13 59*****30 NURETTİN AYTİMUR
14 52*****42 NERMİN BUMANHAN
15 34*****18 HALİL İBRAHİM ERDOLU
16 57*****08 CENNET UYTUN
17 30*****14 AYGÜL MURATOĞLU
18 27*****82 LEYLA KAYMAZ
19 26*****62 SİBEL YAKAK
20 37*****12 ŞEYHMUS ONUR
21 59*****84 MEHMET ADO
22 42*****78 SEZGİN ADAM
23 21*****42 SEDAT AKBAŞ
24 42*****70 MURAT ÇELİK
25 52*****70 AHMET YARAR
26 65*****06 UĞUR TEMİZER
27 20*****06 MEHMET HIDIR ERKEN
28 57*****08 SÖZGÜL GÜNEŞ
29 62*****60 ÜMRAN AKTÜRK
30 32*****66 HALİL ÖZTÜRK
31 20*****34 EMİN SEZER
32 10*****34 ÖZGÜR YÜCESOY
33 22*****00 ŞEYHMUS YILDIRIM
34 49*****88 MUHAMMED ONAY
35 13*****98 BEDİ BAĞCI
36 26*****24 MUSA ÖZDEMİR
37 62*****50 İBRAHİM ALSAK
38 15*****26 AYTEN ÖKMEN
39 57*****24 ŞAHİN SAİDOĞLU
40 32*****02 FATMA COŞKUN
41 39*****80 DİCLE İMRAK
42 51*****06 RAMAZAN ESKİCİ
43 24*****66 ENGİN CIRIK
44 18*****80 İZZEDDİN ELALMIŞ
45 43*****38 ABDULKADİR DAYAN
46 61*****94 FATMA TURAN
47 57*****82 GAZİ ARAS
48 22*****40 İSMAİL TEKİN
49 32*****26 ZEYNEP AKBALI
50 53*****32 ABDULKADİR YAĞAN
51 27*****28 ABDULKADİR ATİK
52 56*****82 SEDAT ECE
53 42*****50 SİNAN ACABEY
54 20*****96 CEMİLE İLAN
55 38*****64 SÜLEYMAN DİNÇ
56 25*****64 İBRAHİM KIZILBOĞA
57 16*****28 HIDIR SUPHAN BİSEN
58 31*****86 ESRA NAS
59 54*****38 BEKİR ÖKMEN
60 64*****36 YILMAZ CANKİ
61 36*****48 YAĞMUR AVUK
62 65*****22 ÖMER ARSLAN
63 33*****40 MEHMET SALİH ÇORAK
64 12*****76 ALAATTİN ÖKMEN
65 35*****40 İSMET GÜNDER
66 42*****62 ABDULVAHAP ÇELİK
67 42*****80 MEHMET ATA ÖZBEK
68 30*****04 ALİ BİŞİ
69 15*****10 NURULLAH ACABEY
70 49*****48 FERAH AKBAŞ
71 46*****02 ŞAHABETTİN ÇAKAR
72 44*****02 SİBEL ÇATAL
73 16*****30 SUAT SEZER
74 24*****18 ÖZGÜR ABURŞU
Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 42*****92 ŞEHMUS KILIÇ
2 20*****78 HAMZA TAŞ
3 63*****32 SONGÜL ŞAHİN
4 57*****76 MEHMET BEŞİR ÇİÇEK
5 17*****56 MUSTAFA GÖZ
6 23*****20 REŞİT ÇALIŞKAN
7 53*****74 İZZEDDİN AKGÜN
8 35*****68 MESUT YENİGÜN
9 54*****22 NURŞAN DURAN
10 35*****66 FARUK ÇİÇEK
11 26*****96 REMZİ ALTUN
12 58*****76 MEHMET SELİM CANDEMİR
13 31*****48 ABDULKERİM DEMİR
14 25*****64 HALİT BİLGİÇ
15 41*****16 KÜBRA ADAM
16 62*****86 NEZİR KISA
17 61*****26 HAKAN ASLAN
18 57*****92 MERYEM KAPLAN
19 13*****62 MEHMET YASİN TAŞPINAR
20 44*****44 ZEHRA AÇAN
21 25*****48 NEZİR AKAR
22 55*****56 MERYEM GÜNDÜZ
23 56*****36 RESUL AKPINAR
24 50*****24 BUŞRA AKTÜRK
25 58*****46 İRFAN ALPTEKİN
26 58*****60 İSMAİL DİLEKÇİ
27 19*****98 İBRAHİM BÜDÜN
28 50*****46 HİCRET KURNAZ
29 25*****84 HALİL BELKE
30 63*****58 NEBİHA ŞAHİN
31 29*****18 MUHYETTİN ALPSOY
32 22*****74 HATİCE ARAZ
33 52*****76 MUHAMMED AKAY
34 44*****34 MUHAMMED BİLGİN
35 35*****94 ZEYNETTİN ESMER
36 26*****74 MEHMET EMİN CANSU
37 67*****28 ZUBEYYİR ALTUN
38 50*****74 İBRAHİM TİKEN
39 46*****78 ABDULLAH BULUT
40 60*****34 MASUM ACAR
41 42*****82 ÖZNUR SINAH
Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 34*****56 FERHAT ÖZDEMİR
2 28*****42 HAMİT ENÜK
3 22*****74 ELA DEMİR
4 24*****32 ŞAHİMA ASMAN
5 44*****18 ŞEHABETTİN ALACA
6 34*****28 SERHAT EREN
7 48*****24 SEDAT ORHAN
8 65*****54 HÜSEYİN ALAN
9 45*****66 ŞEHMUS AKA
10 22*****98 RAMAZAN KARTAL
11 35*****02 SAFFET GÜNER
12 21*****12 EMİNE SOLMAZ
13 54*****20 MEHMET NURULLAH KILIÇ
14 44*****50 ŞABAN ALP
15 42*****52 ABDULLAH KILINÇ
16 34*****66 ÇETİN TEKİN
17 51*****12 ŞEYHMUS YILMAZ
18 40*****80 RIDVAN ESEN
19 19*****72 ZEYNEP YILDIZ
20 40*****56 EMRAH AKAY
21 40*****28 HİCRAN AYDIN
22 18*****52 SADİYE ALAV
23 10*****50 TAKYEDİN BERTAN
24 12*****92 BÜŞRA YILDIZ
25 15*****04 İLHAN BASIN
26 73*****96 HASAN SOLMAZ
27 63*****14 UĞUR AYDIN
28 38*****76 ALİ OĞUZ
29 31*****28 ŞİRVAN AYDIN
30 58*****98 ABDULLAH KAVAK
31 35*****30 LOKMAN YEŞİLMEN
32 65*****82 SEDAT CENGİZ
33 58*****12 MUHAMMET DEMİR
34 21*****16 MEHMET ÖNDER
35 18*****06 CESUR ABA
36 58*****12 GÖKHAN ÖZÜ
37 64*****66 HAŞİM DİLMEN
38 19*****90 ORHAN ORUÇ
39 49*****66 MURAT AKCAN
40 62*****36 AHİN GÜRBÜZ
41 18*****92 ŞİLAN SAROHAN
Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 18*****02 AYŞAN ÜN
2 11*****08 SÜLEYMAN ÇELİK
3 13*****36 HALİT ABBAS PARLAKYILDIZ
4 52*****60 RECEP YARAR
5 33*****88 DENİZ ÖZGEN
6 63*****50 METİN DEDE
7 48*****52 HAMİT ŞANLI
8 63*****14 ÇETİN DEDE
9 41*****16 SADİYE KUZU
10 60*****56 BERAT BENK
11 53*****80 SİMENSA ÇELİK
12 12*****22 REMZİ DURUR
13 11*****06 ERDİ ÇAĞIRDAN
14 65*****50 ŞEYHMUS SESİZ
15 44*****76 HASAN BAŞARAN
16 15*****14 EKREM SAYHAN
17 34*****62 MAZLUM ŞANLI
18 35*****96 MEHMET REŞİT DEMİR
19 19*****74 EKREM İZCİ
20 42*****94 ABDULHALİM EKİNCİ
21 12*****86 MURAT TUTUL
22 14*****38 ABDULLAH ROMİOĞULLARI
23 35*****04 RECEP ABUL
24 37*****24 CAHİT ÇAĞUR
25 37*****90 YAŞAR ATEŞ
26 26*****36 ŞEYHMUS ÇAĞIRAN
27 54*****36 NEZAHET OKTAY
28 59*****08 OSMAN ÇAMÇİ
29 39*****74 GÜNDENİZ EKEN
30 48*****64 SEDAT AYDIN
31 12*****08 REHBER DAĞ
32 21*****46 EMRAH EKİNCİ
33 59*****46 MUSTAFA KAYA
34 34*****94 ORHAN ÇELİK
35 24*****38 İZZETTİN EKİNCİ
36 34*****44 RAMAZAN AZLAĞ
37 16*****66 ŞAHİN KABAK
38 20*****72 ERDEM ÇELİK
39 53*****98 RAMAZAN KANTIK
40 21*****88 ERCAN ÇAKAN
41 63*****20 MAHSUM ERCAN
Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 44*****08 SABİHA TEKİN
2 33*****98 MÜLHÜM DAĞLI
3 11*****14 CEBRAİL YASA
4 22*****22 İBRAHİM HALİL ÖZGÜR
5 45*****00 MEHMET ATA DAŞÇİ
6 55*****26 MUSTAFA TENGİZ
7 27*****02 MEHMET SIDDIK YABU
8 21*****58 SULTAN ADAR
9 46*****54 HATTAP DELEK
10 58*****98 ALİ AYDIN
11 55*****82 ŞEYHMUS KAYA
12 18*****80 AHMET KALIN
13 46*****80 SEDAT YARDIMCI
14 55*****96 MAKBULE İLEK
15 45*****18 METİN DİNÇ
16 51*****58 ABDUSSEMET BİLDEN
17 13*****22 MEHMET ERDİN
18 35*****28 AHMET ÇUR
Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 25*****42 FADIL BEGDAŞ
2
3 42*****38 CEMİL SEVİM
4 52*****60 HALİL İBRAHİM EREN
5 10*****76 BAYRAM GARAN
6 27*****66 CÜNEYT KAVAK
7 59*****88 SABRİ SALMAN
8 44*****82 RAMAZAN BAYSAL
9 35*****08 CENGİZ AKGÜL
10 37*****72 YAĞMUR BEKEN
11 20*****38 HAMİT AYKAL
12 28*****56 OKTAY KARAGÖZ
13 64*****86 HASİP ÖZCAN
14 26*****78 NASRULLAH OLCAY
15 37*****94 ÖZGÜR IRGAT
16 25*****82 TOLGA TİMUR KURT
17 49*****68 GÜLHAYAT GÖK
18 33*****68 ERCAN BODUR
Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 16*****94 RAMAZAN ASLAN
2 48*****66 ZEKİ AKAY
3 40*****68 AYŞE ÇELEBİ
4 62*****24 NERGİZ ORAL
5 53*****42 HÜSEYİN TOPRAK
6 10*****80 ABDURRAHMAN IŞILDAK
7 64*****04 AHMET AKSOY
8 46*****30 ABDULLAH DİKMEN
9 61*****38 NEJDET AYAZ
10 28*****50 NEZETE DURMAZ
11 54*****34 MEHMET BEŞİR TOKGÖZ
12 38*****10 RIDVAN VURAL
13 16*****14 RÜVEYLA COŞKUN
14 29*****30 KADRİ KAYA
15 64*****40 SUZAN BOZKURT
16 47*****68 HALİL ÇELİK
17 31*****38 HÜSEYİN AYDIN
18 26*****18 GÜL ABA
Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 65*****78 AHMET ÖKMEN
2 11*****40 MÜSLÜM AKGÜL
3 55*****84 ŞEYHMUS ÇALIŞIR
4 46*****52 VEYSEL GÜMÜŞ
5 24*****70 YUSUF YÜREK
6 40*****34 GÜLNAZ ALTUNDAĞ
7 10*****54 ALİ ARASAN
8 32*****64 EMİNE TUNÇ
9 27*****44 MUSTAFA BİLEN
10 63*****14 SİBEL ARSLAN
Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 36*****00 HALİL İBRAHİM ERSAYİT
2 17*****10 ÖMER BAKIŞ
3 44*****00 MURTAZA ATIŞ
4 48*****98 İSMET ACAR
5 21*****62 FEYZİ TEKİN
6 58*****80 MURAT NAS
7 39*****56 MÜZEYYEN SAYHAN
8 23*****76 SEHER ERKİ
9 36*****80 HAMİDE GÜZELOĞLU
10 17*****96 ZEKERİYA BAKIŞ
Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 34*****50 HÜSEYİN VARLI
2 31*****94 NURAY GÜNDEM
3 57*****40 HÜSEYİN KÜRT
4 51*****12 AHMET ÖNCEL
5 43*****28 FİKRİYE AKAY
6 37*****92 MEHMET FARUK GÜLSEVER
7 64*****18 NURETTİN AYAZ
8 20*****66 CANSU KARATAY
9 52*****64 FERHAN ULUÇ
10 15*****32 MÜZEFFER YILDIZ
11 27*****52 MEHMET ÇAKMAK
12 57*****76 ZEYNEP KURT
13 57*****62 MAHMUT YILDIRIM
14 20*****18 İBRAHİM TAŞKAN
15 21*****38 RAMAZAN ALTUN
16 21*****40 RÜKEN BULUÇ
17 17*****82 MÜNEVVER GÖNÜL
18 10*****12 AYŞE DAMAR
19 48*****54 ABDULKADİR KOYUN
20 20*****08 GÜLHAN DABAK
21 14*****14 İBRAHİM ARSLAN
22 59*****98 RUKİYE ÖZKUL
23 42*****30 GÜLSÜM KAVRAR
24 14*****68 HAMZA KILIÇ
25 31*****28 NECDET EMEN
26 32*****56 GURBET TAŞKAN
27 23*****32 AHMET ASLAN
28 35*****90 MUAZEZ DENİZ
29 61*****86 ABDULHAKİM YILMAZ
30 58*****60 MAHMUT GÜLER
31 20*****04 MİZGİN KAHRAMAN
32 42*****88 HÜSEYİN KALYA
33 55*****92 ESRA KAKIZ
34 22*****12 ŞEHNAZ DEMİREL
35 35*****10 HASİNE GÖKDEMİR ÖZARTIK
36 21*****48 MEKKİYE ERTAŞ
37 63*****36 KEVSER ARIÇ
38 61*****80 ELMAS TAVŞAN
39 56*****94 TÜRKAN POLAT
40 15*****30 CAHİDE ÖZTÜRK
41 18*****40 REMZİYE EREN
42 36*****90 HALİT DERİN
43 57*****68 FETHULLAH PULAT
44 13*****14 ABDULHALİM KILIÇ
45 38*****94 ABİDİN GÖKTAŞ
46 42*****64 SÖNMEZ NERGİZ
47 60*****86 AYSUN AYDIN
48 42*****88 DİLAN TUNÇ
49 43*****80 YILDIZ BARIŞ
50 11*****78 ASYA TAŞKIN
51 38*****26 EMİN DİNÇ
52 49*****06 CEMİL BEKLER
53 47*****38 RABİA BOZAN
54 47*****50 SIRAÇ AKMAN
55 52*****70 LATİF ÇAÇAN
56 42*****10 RABİA KARADENİZ
57 17*****26 BURHAN BAYŞU
58 54*****86 MELEK AYDEMİR
59 67*****36 ÇİĞDEM KARATAY
60 30*****84 BİRGÜL AKBACI
61 31*****96 HAKKI GENÇER
62 50*****64 YÜKSEL AYDIN
63 37*****48 ZAHİDE DAĞAŞAN
64 20*****06 ZİNET BULUT
65 35*****24 BURHAN BULUT
66 34*****42 ZAHİDE ÖZTÜRK ALAN
67 20*****40 CEMİLE KÖSEN
68 53*****44 SEVDA KARTAL
69 16*****48 AYŞE SAĞLAM
70 42*****96 İZZETTİN KADAK
71 56*****64 EDİBE ATEŞ
72 18*****64 ASLAN AYAYDIN
73 34*****28 AYŞE ASLAN
74 22*****02 HAMDİYE YILMAZ
75 40*****78 İSA OĞUZ
76 19*****00 HÜSEYİN CAN
77 62*****62 MUHTEREM TUNÇ
78 35*****68 LOKMAN ÖZBEK
79 19*****54 ZEYNEP ERDOĞAN
80 46*****86 BAHADDİN EMEN
81 32*****12 FATMA ESKİCİ
82 45*****70 ZEKİYE DURAK
83 56*****72 KADRİYE ERDEM
84 37*****52 MARUF ORAL
85 24*****38 YUSUF OLGAÇ
86 51*****34 DİLBER DEMİR
87 37*****64 YUSUF ELİŞ
88 43*****54 ZEYNEP DİLEN
89 46*****72 İBRAHİM YAVUZ
90 48*****62 MERİÇ SOLCAN
91 32*****42 SONGÜL ERDEM
92 27*****76 MEHMET ŞERİN ABAY
93 13*****32 HÜSEYİN KILIÇ
94 64*****68 SİDAL AYDIN
95 57*****54 ABDULBARİ KARTAL
96 39*****44 ZERGA ATA
97 10*****70 DEVRİM İLHAN
98 54*****22 İBRAHİM NAS
99 54*****90 AKLİMA AYHAN
100 29*****32 FAYSAL KAYMAZ
101 44*****08 SONGÜL ATAN
102 19*****80 FATMA AZTEKİN
103 27*****46 EMANET ÇAM
104 33*****50 HAMDULLAH URTEKİN
105 24*****90 YILDIZ YALÇINKAYA
106 20*****50 SULTAN KAHRAMAN
107 43*****62 NURTEN DENGİZ
108 26*****20 CEMİLE AKKOYUN
109 66*****16 AZİZ YİĞİT
110 27*****14 ALİ PULAT
111 56*****40 ABDULKAHAR ÖRNEK
112 46*****24 İMRAN BUDAK
113 34*****70 SELMA KAYMAZ
114 60*****20 ZAHRA ADSIZ
115 30*****80 TÜRKİYE BAYIR
116 54*****90 CUMA KEREN
117 29*****88 TUĞBA EKİN
118 14*****42 HIDIR KİRİS
119 14*****14 AYŞE KILIÇ
120 35*****88 MÜZEYYEN GÜNGÖR
121 27*****28 ZEYNETTİN ÖRNEK
122 46*****80 YILDIZ AKSOY
123 36*****06 MUKADDES YILDIZ
124 19*****56 BEHYEDDİN EROL
125 61*****96 REHİME ACAR
126 50*****06 ADDULE KAHRAMAN
127 37*****52 LEYLA ÇAĞRI
128 26*****36 SEHER AKBACI
129 59*****24 REŞİT EFE
130 16*****08 ALİ ABLAY
131 47*****82 YÜKSEL KİRAZLI
132 38*****36 ZÜLEYHA TEKİN
133 55*****04 DERYA YILDIRIM
Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 46*****14 HATİCE ALKANOĞLU
2 32*****48 EMEL KARATAŞ
3 31*****12 DENİZ YALÇINKAYA
4 47*****72 İBRAHİM ÇAKAR
5 65*****66 SULTAN YÜŞ
6 31*****34 SEYFEDDİN NAS
7 36*****50 SULTANE BAĞIŞ
8 27*****76 GÜLCAN AKİLLİ
9 62*****68 DAVUT DEMİR
10 29*****16 TÜLİN AKSOY
11 22*****72 ESRA ETİ
12 59*****04 SULTAN YILDIRIM
13 59*****46 BİRCAN BAŞÇI
14 57*****70 HALİME ÖTÜN
15 14*****54 SELMA ŞİMDİ
16 40*****52 CEYLAN AYDIN
17 57*****06 FATİME YÜCEL
18 63*****26 MÜNE BULUT
19 14*****00 RAMAZAN ARAZ
20 13*****78 AHMET SAMANCI
21 17*****70 AYŞE ERKAR
22 27*****34 MUZAFFER ÖZDEMİR
23 18*****72 FİKRİ ELALMIŞ
24 62*****82 CEYLAN EFE
25 63*****68 ŞERİFE SEBUKTEKİN
26 39*****86 CEMİLE ANDİNÇ
27 59*****84 FATİME GÜNEŞ
28 57*****28 MÜNEVVER ARAZ
29 28*****24 KATİBE CETE
30 43*****74 BEŞİR ÇAMÜRDAŞ
31 28*****52 HIDIR ALTINKAYA
32 37*****18 MÜZEYYEN ABATAY
33 47*****66 BAHAR BAĞÇİ
34 36*****04 HAMDİYE AKBACI
35 20*****96 SADİYE İMAMOĞLU
36 13*****72 MEHMET ŞİMDİ
37 55*****20 NAZLI SÜMER
38 37*****92 ÖZLEM GÖKBAŞ
39 65*****40 MEHMET GÜNEŞ
40 35*****52 İBRAHİM ÜRÜN
41 30*****36 KUDRET KARATAŞ
42 16*****44 DİLEK GÜNGÖR
43 48*****68 GÜNEŞ ÇİFTSÜREN
44 25*****04 HALİL ERSAN
45 35*****56 VEYSİ SAKIZOĞLU
46 26*****56 ŞEYHMUS ATLI
47 38*****74 EMİNE AKDEMİR
48 39*****52 BEYAZ BAĞIŞ
49 58*****44 SERVET NAYIROĞLU
50 14*****46 ORHAN ÖZÜNAL
51 20*****58 FATMA ÖNCEL
52 36*****14 AFİTAM CÜN
53 54*****44 ŞÜKRİ MARIK
54 55*****06 UMRAN SİNÇE
55 52*****06 NURCAN BUMANHAN
56 19*****08 SÜLEYMAN AYNA
57 17*****70 EKREM ÇAKIR
58 33*****90 DAVUT AKBACI
59 16*****28 BUŞRA DİLEK
60 42*****32 ZEKİ ÇELİK
61 31*****72 DAHHAM VESKE
62 38*****62 AYŞE DİNÇ
63 11*****28 ZEYNEP AYHAN
64 21*****36 FİRYALE AYHAN
65 31*****80 ZEYNEP ARSLANHAN
66 28*****26 SEVGİ DEVRİMCİ
67 17*****28 ELİF ARSLAN
68 14*****26 EMİNE ACABEY
69 66*****80 HASAN OLĞAÇ
70 21*****40 LEYLA ALAN
71 23*****90 RIDVAN CIRIK
72 51*****68 FATMA OZAN
73 51*****88 SORGÜL ÖZTÜRK
74 50*****86 AYŞE ÇELİK
75 28*****14 YÜSRA KIRICI
76 27*****94 AYŞEGÜL PEKER
77 51*****18 LEYLA ANDİNÇ
78 18*****76 ADNAN ÇALKAN
79 20*****48 HAMDULLAH SAĞLAM
80 41*****24 MEHMET SALİH DUDU
81 39*****24 EMEL ANDİNÇ
82 32*****84 MEHMET SAİT BAŞ
83 47*****82 YONCA GÜLMEZ
84 44*****86 MEDİNE ERBOĞAN
85 37*****94 EBRU GÖKBAŞ
86 26*****88 HABİB ÇAKAS
87 14*****56 ABDURRAHİM İNAL
88 53*****22 FİDAN YILDIRIM
89 46*****10 PINAR ERSAN
90 14*****62 OSMAN ARSLAN
91 13*****10 HALİME ANDİNÇ
92 52*****00 FUNDA FIRAT
93 27*****76 CANAN GÖNEN
94 27*****72 BURHAN KAYMAZ
95 20*****56 ŞİRİN CELTİZ
96 62*****12 FERİDE GÜRBÜZ
97 45*****64 YUSUF ACAR
98 63*****52 BÜŞRA TOSUN
99 20*****90 HATİCE ABA
100 25*****64 CEMAL ÇAPAT
Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 49*****28 BEYAZİT BAYAR
2 74*****38 YASEMİN EKİN
3 27*****90 ABBAS AÇIŞ
4 41*****42 EMİNE YEŞİLMEN
5 18*****76 HASAN ÖZMEN
6 43*****04 NURİ APAYDIN
7 74*****70 FİLİZ ÇAKIR
8 59*****50 FERVET DENİZ
9 61*****72 KAHLE SEYİTOĞLU
10 31*****96 GURBET DEMİR
11 44*****44 SEMİRE ÖZGÜL
12 31*****46 GURBET ACAR
13 65*****12 RAMAZAN AKAN
14 54*****90 MERYEM ACUN
15 54*****10 HATİCE AĞIRMAN
16 16*****56 İSMAİL KURUM
17 17*****88 ÖMER AKAY
18 15*****24 ARİFE AKGÜN
19 10*****90 HAMDİYE ÖZTAŞ
20 45*****86 SURİYE ÇAĞLAYAN
21 62*****80 MURAT TÜRKMEN
22 61*****20 ŞEHMUS DAĞ
23 27*****88 SARİYE DAĞ
24 24*****60 MEHMET AKDOĞAN
25 27*****16 NURTEN ATAY
26 44*****20 ÇİÇEK BULUT
27 25*****10 ZEYNEP PEKEDİS
28 23*****62 LEMAN ALKIŞ
29 48*****62 MEHMET EKREM AKAY
30 55*****98 ABDULKADİR KALKAN
31 45*****48 AHMET HAŞİM ATEŞ
32 18*****14 MİZGİN ALBAYRAK
33 11*****72 HÜSNÜYE YILDIZ
34 47*****70 EYYÜP KURNAZ
35 53*****06 GEVRİYE AŞ
36 41*****82 MURAT TURAN
37 26*****40 NACLE KURT
38 27*****16 JİLAN ÖZDEMİR
39 61*****52 İBRAHİM OK
40 62*****98 NESRİN AKINCI
41 70*****16 ZÜLEYHA GÖNENÇ
42 52*****78 AHMET ORHAN AKAY
43 45*****26 HALİME İNAN
44 61*****34 AYŞE GÜL YILMAZ
45 13*****62 ŞEREFETTİN AKPINAR
46 11*****26 FADİYE ŞAHİN
47 30*****36 MENCİ AYDIN
48 36*****24 HASRET AKBULUT
49 43*****48 ŞEYHMUS ALTUNKAYNAK
50 36*****54 AHMET BAYSAL
51 18*****42 SEVİM ASLAN
52 66*****96 HALİME OLUĞ
53 43*****22 ABDÜLKADİR ALTUNKAYNAK
54 76*****66 RANA MUHAMMED
55 17*****20 KADER BAŞTUĞ
56 23*****78 ESRA ORUÇ
57 25*****00 MAHMUT BELKE
58 21*****00 DENİZ DÜZ
59 13*****70 ZEYDAN EKİN
60 52*****46 HALİL ATALAY
61 20*****60 HALİME BAYAR
62 39*****32 HANIME AKPINAR
63 24*****50 NECADDİN ACAR
64 65*****12 SÜHEYLA BÜYÜKKAYA
65 20*****18 ZEYNEP ÖNEN
66 21*****84 HAMİDE ACAR
67 25*****84 ESRA BÜLBÜL
68 34*****14 YASEMİN ŞAHİN
69 34*****46 MEHMET ALTUN
70 23*****46 AHMET BATUR
71 39*****48 HAMDİYE ACUN
72 57*****70 KADRİ KART
73 26*****10 MURAT NAZ
74 27*****06 GÜLCAN TAŞ
75 40*****84 LEYLA FIRAT
76 59*****22 ŞÜKRAN YENİGÜN
77 27*****34 ŞAHİZE ALPSOY
78 10*****52 FATMA ÇELİK
79 49*****10 FEHİME ACAR
80 65*****34 NEZETE ATAÇ
81 26*****08 ŞÜKRÜ AKYOL
82 65*****36 MEHMET AKINCI
83 65*****38 NURE AKAN
84 11*****10 SENA İBRAHİM
Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 19*****82 BETÜL TAYFUR
2 22*****48 MAHMUD GÖKÇE
3 50*****70 DELAL ÇEVİK
4 66*****88 AHMET AKGÜL
5 17*****74 FATMA YILDIZ
6 22*****24 MERYEM ÇEVİK
7 23*****68 İBRAHİM DAĞ
8 11*****22 MURŞİDE ARSLAN
9 31*****50 ŞÜKRİYE AKMAN
10 44*****54 BİLMEZ ASLAN
11 64*****78 ELİF DALKILIÇ
12 30*****18 RAVBİYE HARMAN
13 13*****92 AYNUR YÜCE
14 68*****36 GÜLİSTAN YILDIRIM
15 41*****04 HİKMET YAKAR
16 53*****28 BEDİA SIĞINÇ
17 23*****26 AYCAN LAVENT
18 23*****22 İBRAHİM AKASLAN
19 16*****96 HALİSE KOYUN
20 30*****90 NERİMAN DEMİR
21 10*****40 ZEHRA ORUÇ
22 51*****46 ABDULKADİR ATA
23 10*****68 GÜLDEM BERTAN
24 54*****52 YILDIZ TARKO
25 22*****16 SÜLEYMAN AYDIN
26 47*****60 NAİLE ALTAN
27 47*****48 CANDAN ŞÜKÜR
28 36*****76 GÜLŞEN ÇİÇEK
29 44*****06 ŞİLAN TUAÇ
30 30*****72 SOSİN AKMAN
31 24*****88 RUKEN ÖZDEMİR
32 11*****26 İREM ÇETİN
33 49*****92 DOĞAN ÇAĞIR
34 54*****76 KEZİBAN İNAL
35 56*****66 HANİFE EMRE
36 65*****06 MEHMET LATİF ERİCEK
37 25*****04 LAYLA UĞUREL
38 63*****82 AHMET ADAL
39 30*****36 BERİTAN AKMAN
40 38*****68 AZİZE ÇİÇEK
41 51*****80 BEDİA BOZKURT
42 34*****58 AZİZE ÇAKIR
43 46*****44 MEHMET EMİN ŞAŞMAZ
44 24*****08 MEHMET MEHDİ AKAD
45 35*****82 MEHMET MEŞE
46 33*****50 HASAN AL
47 42*****22 BUŞRA TAŞ
48 65*****56 SELAHATTİN CENGİZ
49 35*****42 ZÜLFEN HEYBETOĞLU
50 51*****18 SERDAR KAÇAR
51 27*****28 ŞAHİN DÜZCE
52 39*****08 FIRAT AYDIN
53 40*****72 FATMA ASLAN
54 34*****58 BERİVAN AVCI
55 40*****64 ABDURRAHMAN USLU
56 70*****42 JVAN AHMAD
57 14*****08 HÜSEYİN TUGÜÇ
58 27*****22 ABDÜLKADİR AKYÜN
59 63*****82 ROJDA AKÇİN
60 14*****60 AKİDE BOZDOĞAN
61 43*****70 PERİHAN GÜLEÇ
62 35*****88 AYŞE NUR YAVUZ
63 48*****88 TÜRKAN AKMAN
64 48*****24 EKREM IŞIK
65 32*****48 MEVLÜDE ÇAKMAK
66 39*****64 DİLŞAH AK
67 31*****06 BÜŞRA ERDAL
68 10*****70 NURAN BAKIR
69 18*****32 MEHMET SELİM AKGÜN
70 37*****32 GÜLTEN AYHAN
Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 36*****14 MUSA ÖTÜNÇ
2 60*****88 RAFİA GÜNGÖRÜR
3 58*****46 MENAL KARABAT
4 49*****96 KADRİYE SÜER
5 34*****20 MEHMET SELİM ABA
6 47*****60 MUKADDES ÖNEN
7 18*****98 SONGÜL YILDIRIM
8 57*****70 SONGÜL MEYVAÇİ
9 18*****38 ZİNİ AÇAN
10 20*****88 SEDAT ARSLAN
11 65*****22 ZAHİDE KURT
12 13*****40 HAYRİYE ÖTÜNÇ
13 18*****88 SULTAN ÖZCAN
14 31*****76 MEDİNE ÇELİK
15 35*****30 MAHİDE DEMİR
16 31*****28 MEKKİYE YAPIŞTIRAN
17 19*****54 FARAÇ ÇELİK
18 36*****74 BEYAZ KAYA
19 20*****06 SACİDE AKTAŞ
20 37*****52 MEHDİYE ABA
21 38*****92 MEHMET YAŞAR
22 46*****04 SEVİM TAĞ
23 16*****38 BURHAN KABAK
24 36*****78 HAMDİYE BAŞARAN
25 36*****54 SULTAN ABA
26 55*****74 MERAL BEŞEREN
27 12*****00 ZİNET GÜNGÖRÜR
28 20*****08 MELİKE İSMAİLOĞLU
29 14*****10 MAHMUT ARSLAN
30 43*****94 BOZİ ALACABEK
31 21*****74 REMZİYE DEDE
32 20*****34 AZİZE ÇİFTÇİ
33 45*****40 NEJLA IŞIK
34 44*****14 NEJLA AKTAŞ
35 38*****96 HAMDULLAH DURĞUT
36 34*****28 AMİNE TEKİN
37 28*****38 HAMDİYE KAYA
38 57*****48 MELEK ÇAĞIRDAN
39 60*****90 GALİBE HATAPOĞLU
40 22*****78 SİHAM ADAL
41 58*****46 RUKEN AÇAR
42 33*****28 MÜHTERREM EMLÜK
43 35*****68 GÜLTEN OVSEME
44 14*****22 NECMİYE ARSLAN
45 65*****50 AMİNE DİNÇ
46 47*****74 GÜLSEREN EKİN
47 64*****90 ABDULBASİT ÖZELYILDIZ
48 12*****66 GÖZDE OVSEME
49 54*****08 RAMAZAN TAMUR
50 21*****22 SERDAR AKSOY
51 12*****60 KOÇER BÜRKE
52 34*****44 RAHİLA DEMİR
53 41*****82 SONGÜL KAR
54 15*****90 FATMA DEDE
55 51*****96 SAİME DAĞLIK
56 13*****84 SERVET AYAS
57 39*****40 SABRİNA İŞİK
58 41*****52 MÜZEYYEN ÖLÇER
59 65*****06 AZİZE ER
60 58*****88 LEVENT MEYVECİ
61 51*****68 SEMRA KARACA
62 63*****88 CELİLE ÖTEN
63 57*****92 HALİDE ACET
64 29*****08 SONGÜL MALGİR
65 11*****02 HANSE ÇELİK
Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 55*****66 ŞEYHMUS KAYA
2 29*****46 NADİLE DEMİR
3 10*****74 TUBA SEYHAN
4 29*****08 AYŞE KARAKUZU
5 29*****98 MAŞALLAH DEMİR
6 21*****14 MELEK EKTİREN
7 30*****52 SEFER DEMİR
8 40*****50 ZEHRA AKSOY
9 53*****44 MELİHE YAVUZ
10 48*****10 GÜLTEN DÜKEN
11 18*****30 KİYMET KALIN
12 24*****74 NAGEHAN DAMLA YILMAZ
13 59*****14 MEDİNE ÖZTEMEL
14 29*****34 AZİZ YILMAZ
15 14*****26 NEYULA ÖNEN
16 32*****36 ZEYNEP YILMAZ
17 45*****00 ASKERİ DİNİCİ
18 57*****88 AMİNE ER
19 46*****28 SAYCAN DİNİCİ
20 48*****00 REVŞAN YARDIMCI
21 44*****74 EMİNE ÖZMEZ
22 18*****06 NEVROZ KAPÇAK
23 41*****84 FATMA EMLEK
24 30*****08 NERMİN ARPA
25 44*****48 HİDAYET BAŞARAN
26 41*****84 HALİME DELEK
27 56*****28 MEHMET REŞİT MUSTAFAOĞLU
28 52*****18 LEYLA DİLEK
29 61*****68 EMİNE TUR
30 16*****80 HÜSNÜGÜL NAĞAŞ
31 12*****14 SEDRETTİN KAYA
32 10*****60 ROJDA DEMİR
33 37*****62 YAZI DEMİR
34 14*****90 ZEYNEP İŞIK
35 11*****94 EMİNE SANCI
36 20*****06 ELİF UYAN
37 44*****56 ŞEMSE KAYA
38 19*****50 SEVGİ ŞAN
39 54*****58 EMİNE TİTİZ
40 12*****22 TEVRAT YILMAZ
41 41*****76 HANDAN AKTAŞ
42 25*****72 ZEYNEP YASAN
43 12*****44 MEVLÜDE KAYA
Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 47*****10 MEHMET NUR GÜLTEKİN
2 10*****66 YUSUF ASKAY
3 20*****00 ASLI GÖK
4 65*****74 LEYLA GÜLTEKİN
5 58*****08 HASAN ÖKMEN
6 30*****08 AHMET YÜKSEL
7 56*****46 DOĞAN ULUĞ
8 64*****32 CAFER ADIGÜZEL
9 23*****94 SUPHİYE AKGÜL
10 38*****52 BAHAR BAYRAK
11 62*****22 AHMET ŞİMŞEK
12 56*****72 RAHİME ÇOBAN
13 16*****56 HENE SALMAN
14 46*****20 ESMA SİNCAR
15 51*****80 MUSTAFA GÖKALP
16 66*****14 HİKMET SİNCAR
17 42*****14 HADİCE ETYEMEZ
18 38*****94 SABİHA ATAŞ
19 39*****82 BEHİYE TAŞPINAR
20 20*****10 AHMET ÇELİK
21 28*****96 ABDULKADİR KARAKAŞ
22 19*****88 SONGÜL İPEK
23 33*****06 HÜSEYİN YONTÜRK
24 38*****22 FİGEN ASLAN
25 35*****70 ARİF TUNÇ
26 23*****76 MEHMET KARADAĞ
27 42*****12 HABİP BAYRAK
28 18*****36 CAHİDE KURTULDU
29 16*****74 ZEYNEP SALMAN
30 38*****00 SAMİ BASINÇ
31 38*****68 MEHMET KABAK
32 17*****76 HİLMİ TAR
33
Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 41*****74 FATMA GEZİCİ
2 29*****18 AHMET YEŞİLMEN
3 20*****28 SELVA ÇINAR
4 31*****72 MUHABERE SEYHAN
5 41*****34 HAZNİ KESKİN
6 33*****28 MENCİ DİNÇ
7 10*****08 ABDULHAKİM UNAY
8 39*****42 MEHMET NURİ ASLAN
9 10*****88 SIRAÇ AKSOY
10 11*****44 RUKEN KAYA
11 55*****44 MAHSUM VURAL
12 48*****28 HATİCE KOÇAK
13 55*****26 EDİBE VURAL
14 28*****26 SELİME ÇELİK
15 26*****34 AZİZE AYAZ
16 51*****36 GURBET AKKURT
17 40*****66 DELAL AYDOĞAN
18 14*****48 NAZMİYE AKMAN
19 24*****88 ŞÜKRAN DEMİR
20 59*****94 RIDVAN DEMİR
21 35*****18 OYA AYDOĞAN
22 18*****58 MEDİNE DEMİRTAŞ
23 59*****92 MEVLÜDE AŞKAN
24 30*****10 SULTAN AKYÜZ
25 17*****10 ABDULHALİM GÜNEL
26 11*****80 LEYHAN AKTAŞ
27 11*****50 ŞEMSA AKYÜZ
28 33*****78 MUHBET UÇAN
29 36*****52 MAŞALLAH ARSLAN
30 48*****20 GÜLTEN AYAZ
31 17*****86 NESİME GÜNEL
32 34*****02 YUSUF ERGİN
33 63*****88 SULTAN ŞAHİN
34 58*****38 MÜNTEHA UNAY
Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 32*****54 AHMET POYRAZ
2 21*****04 HALİME ACAR
3 17*****28 EKREM GEYİK
4 24*****14 MEHMET ZEKİ ER
5 47*****30 GURBET ARSLAN
6 60*****98 KADRİ YILDIZ
7 25*****88 MUSA TUNÇ
8 20*****76 MERVE ÖZDEMİR
9 45*****08 VEYSİ KOLCU
10 47*****48 MEHMET MAHSUM ÖZGÜLTEKİN
11 23*****18 SITKİYE ALPASLAN
12 48*****26 MEHMET MAHSUM AKYOL
13 63*****44 GÜLSÜM ÇALIŞIR
14 47*****68 ŞEMDİN ÖZGÜLTEKİN
15 26*****02 SEYFETTİN ÖZDEMİR
16 36*****80 ÇİĞDEM DOĞAN
17 22*****60 AYŞE AKDOĞAN
18 41*****70 İBRAHİM ÜREN
19 23*****46 FERAT GENÇ
20 47*****10 BİLAL GÜMÜŞ
Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 59*****00 İPEK KALAY
2 49*****34 MELİHAT SAVAŞ
3 57*****44 TAHSİN ARAZ
4 41*****60 NERİMAN OPUŞ
5 25*****40 VATHA ÇOKAN
6 32*****72 ALİ ÖZKOÇ
7 58*****88 NEZİHE GÖVEN
8 38*****16 SENİYE AKHUN
9 46*****56 MURAT BAT
10 48*****72 MERYEM ACAR
11 29*****76 SADETTİN MANKAN
12 36*****40 LÜTFİ ÇELEBİOĞLU
13 43*****42 HATİP KURŞAT
14 62*****54 MEHMET SELİM NAMA
15 23*****46 ŞÜKRAN TARHAN
16 44*****58 KADRİYE ATIŞ
17 60*****10 HÜLYA MOCU
18 48*****86 ELMAZ ACAR
19 25*****52 FAHREDDİN SENÜK
20 33*****90 MEHMET ATA ADSIZ
Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 45*****32 ERHAN DEMİRCAN
2 52*****02 EMRULLAH ÇEVİK
3 37*****52 ÖZGÜR KANAT
4 44*****04 REŞİT ACAR
5 26*****86 İSMAİL KARAASLAN
6 47*****14 ABDULKADİR IRMAK
7 42*****80 HASAN NERGİZ
8 15*****40 YILMAZ ÇAKIL
9 26*****92 RIDVAN GÖKTÜRK
10 11*****94 DAVUT EKİNCİ
11 41*****82 MAHSUM ASLAN
12 17*****56 ERKAN AYDIN
13 20*****96 SERHAT SERTKAYA
14 29*****52 AHMET DEMİR
15 45*****74 AYDIN ÖZDEMİR
16 51*****58 GÜLSÜM ERKAN
17 52*****36 ABDURRAHMAN VURAL
18 14*****04 TARIK KALKAN
19 14*****02 RAMAZAN YAKIN
20 54*****94 MUSTAFA DAĞDELEN
21 20*****32 BAVER GÜNDÜZ
22 16*****64 MEHMET NURİ NÜLİFER
23 34*****66 VEDAT AKGÜL
24 42*****56 HASİP NERGİZ
25 47*****60 ENGİN AKSU
26 59*****98 MEHMET NUR TURĞAY
27 21*****68 SÜLEYMAN AKBAŞ
28 64*****34 BURHAN KILIÇASLAN
29 15*****60 ÜMRAN İLBOĞA
30 55*****48 CEMİL KARABOĞA
31 56*****98 MEHMET ŞERİF TALAY
32 12*****72 HÜSEYİN POLAT
33 54*****12 FARUK ŞİMŞEK
34 58*****12 SERPİL TURĞAY
35 10*****74 EMRAH MEMİŞ
36 42*****12 HÜSAMETTİN BARAN
37 22*****40 ALİ DENİZ
38 61*****08 ABDÜLMECİT DURAK
39 35*****28 MURAT YILDIZ
40 52*****10 NURULLAH ADSIZ
41 38*****10 NURTEN TAŞ
42 41*****02 EYYÜP ÇELİK
43 24*****96 YUSUF KARADENİZ
44 31*****94 MURAT ÖZDEMİR
45 52*****12 HALİSE YALÇINKAYA
46 11*****24 ABDULLAH ERTAŞ
47 18*****44 ŞEYHMUS EREN
48 16*****48 ABDUSSAMET UREBE
49 60*****64 DAVUT DURMUŞ
50 29*****22 ABDULKADİR ÖZCAN
51 34*****90 CİHANGİR YUSUFOĞLU
52 26*****80 ZEKİ AKGÜL
53 46*****70 MANSUR YALÇIN
54 13*****94 NALAN TİMUR
55 52*****64 AHMET AYAN
56 41*****46 ABİDİN ASLAN
57 14*****44 DİCLE AVCI
58 52*****94 ŞAMİL ÇEVİK
59 60*****98 REVŞEN TOPÇU
60 16*****82 SİNCAR SİNCAROĞLU
61 39*****82 AZAT ASLAN
62 35*****70 SADETTİN AKGÜN
63 61*****40 MEHMET EMİN AYDOĞAN
64 16*****68 MEHMET TALAS
65 57*****46 ŞEYHMUS ÖNCEL
66 17*****62 BİLAL ALAN
67 46*****24 ROJDA MERVE AYKAL
68 60*****22 SERDAR BOZAN
69 34*****28 HASAN ARSLAN
70 49*****56 ŞAHA YILDIZ
71 24*****42 MEHMET NUR KARADENİZ
72 32*****08 ABİDİN İLHAN
73 48*****84 AHMET BAKAY
74 47*****72 MEHMET HADİ DEMİRCAN
75 10*****62 ZEYNEP ÖNER
76 48*****34 ÖZKAN CAYLAN
77 23*****38 ABDULVAHAP BOZ
78 12*****52 VEYSİ DEMİR
79 53*****92 MEHMET SALİH TOKAY
80 51*****86 ABDÜLHEKİM AYKAÇ
81 45*****12 ERCAN EMEN
82 55*****88 AHMET TİMUR
83 39*****66 ŞAHİN AYDOĞAN
Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 61*****46 YASİN ÖZBİLEN
2 44*****60 FIRAT ÖZTÜRK
3 18*****78 AHMET BİLGİCİ
4 19*****88 RONAYİ ÇELİK
5 59*****52 ALİ BİRTEK
6 33*****90 HAYRETTİN KARATAY
7 13*****52 MİNE EYİOL
8 40*****34 MEHMET BOZKUŞ
9 32*****26 UĞUR DOĞAN
10 31*****56 NESLİHAN ALP
11 30*****16 ZERRİN ERDEMİR
12 27*****66 BÜLENT AKGÜN
13 31*****68 NURULLAH BADAY
14 26*****34 CELAL KAYRAN
15 61*****20 İBRAHİM ÇELEBİ
16 30*****20 ALİ UĞUR
17 30*****62 ESRA AÇIL
18 18*****00 REYHAN YAKLAV
19 46*****84 VELİ ÖNCÜ
20 47*****70 HÜLYA GÜNEŞ
21 30*****20 MAHSUM FİDAN
22 11*****52 ŞEYHMUS ALUZ
23 15*****54 ÖMER ADIN
24 44*****08 MEHMET ZİNUR DEMİR
25 60*****60 MEHMET SIDIK ALTAY
26 28*****02 RAMAZAN DONDAR
27 48*****36 AZİZE SEZER
28 34*****36 MELEK MERALER
29 47*****46 KÜBRA ÇAKAN
30 15*****86 ABDULVAHAP SAVRUM
31 61*****06 VEYSİYE ARTUKOĞLU
32 47*****56 ŞEHRİBAN ÖKMEN
33 50*****30 MUHAMMET ÇAVUŞ
34 38*****46 YUSUF KÖSESOY
35 30*****14 MUSA ELBAN
36 11*****72 ABDULLAH MAHMUTOĞLU
37 31*****48 NİZAMETTİN ARSLANHAN
38 52*****84 VEYSEL ŞEKER
39 57*****32 MURAT ÖKMEN
40 42*****14 İBRAHİM EFETÜRK
41 45*****04 AHMET ÖZTÜRK
42 47*****26 ABDULLAH ACA
43 29*****08 EYLEM ÇELEBİOĞLU
44 18*****02 İLYAS CAN
45 27*****02 REŞİT ERGİNOĞLU
46 42*****16 MURAT EKİNCİ
47 63*****82 İSMAİL HANSU
48 46*****00 MELİKE ATEŞ
49 22*****18 MURAT OKTAR
50 45*****38 ERKAN DURMAZ
51 28*****70 MEHMET NUR ÇAĞLAR
52 13*****86 RAMAZAN ARİ
53 27*****02 HASAN ÖZDEMİR
54 54*****54 ZEKİYE UĞURLU
55 27*****86 ÖZGE KAVAK
56 25*****76 DOĞAN YILDIRIM
57 26*****76 SELAHATTİN İNCESU
58 37*****82 MEHMET ATA AKAY
59 38*****22 SALMAN KÖSESOY
60 11*****28 ESER BALİNAN
61 34*****38 ŞEHMUS AKGÜL
62 39*****46 EMİNE AKBEGÜ
63 52*****78 FETTAH YILMAZ
64 14*****00 ZEKERİYA ATASAYAR
65 39*****46 ABDURRAHMAN DABAKOĞLU
66 38*****44 ÖMER ÇAKMAK
67 11*****74 BİLAL KURT
68 34*****78 ŞÜKRÜ GÜNEŞ
69 58*****18 ERSİN EKTİREN
70 54*****12 MEHMET DEMİR
71 62*****92 SULTAN DENİZ
72 55*****60 İSMAİL BENZER
73 34*****92 MİRAÇ DERİN
74 46*****96 EMRAH AYDOĞMUŞ
Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 15*****26 YASEMİN İLGÜN
2 11*****24 MENCİ YILDIRIM
3 30*****84 ŞÜKRAN AKÇAY
4 51*****54 HASAN ALPSOY
5 29*****20 MEHMET SELİM ÇELİK
6 60*****60 HALİT AYGUR
7 10*****04 AHMET AKÇAY
8 22*****60 AHMET BAŞAR
9 53*****46 MEVLÜDE NAS
10 54*****66 GARİP AKSOY
11 34*****56 AHMET AKAR
12 59*****64 HAVVA AKPINAR
13 25*****60 ABDULMENAF KURT
14 43*****40 MURAT BEDİR
15 15*****22 GÜLSÜM ÇELİK
16 62*****40 YUSUF DOĞANAY
17 28*****60 İSMAİL SEL
18 46*****54 İSHAK ALTAN
19 13*****06 ŞEHMUS DİLEK
20 62*****08 NERMİN TAŞ
21 24*****96 HASAN MENGİ
22 66*****92 TEKİN KAYA
23 44*****26 KAMURAN ÇINAR
24 45*****16 MUSTAFA ESEN
25 57*****14 VEYSİ ÇEVİK
26 64*****92 FATMA YILDIZ
27 66*****76 ALAADDİN ALAN
28 13*****00 YASİN DİLEK
29 13*****86 SULTANİ YEŞİLMEN
30 62*****44 EMRE AŞKIN ŞAKAR
31 36*****32 SERVET BADUR
32 16*****88 BURAK ÖZKAN
33 22*****58 MAHMUT ÖRENÇ
34 66*****34 MEHMET SAKİN AKTÜRK
35 51*****20 NECBİR AKYÜZ
36 11*****76 KAMİLE YILDIRIM
37 20*****22 ALİ TARKAN
38 42*****68 ABDULHALİM AKSOY
39 56*****52 RUKYETE İNAN
40 55*****04 GÜNEY ALPSOY
41 33*****42 CENNET ŞAKAR
Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 63*****42 ÖZGÜR TÜRKAY
2 63*****34 SERHAT FİDAN
3 38*****70 FERHAT AKGÜL
4 41*****68 MEHMET ZEKİ ERGİN
5 14*****96 İDRİS ASAN
6 10*****08 ESRA EFŞİN
7 48*****90 HASAN AKÇAY
8 37*****68 FIRSAT ERKMEN
9 35*****00 PERVER AKBULUT
10 24*****62 HALİL ERKEK
11 24*****08 ZİVER TOPRAK
12 51*****24 MUSTAFA BERZAN ALP
13 38*****18 FERDA OĞUZ
14 46*****32 HAYRETTİN OYANIK
15 38*****68 ABDULREZZAK ÖZEL
16 56*****22 SÜLEYMAN YEŞİLMEN
17 40*****74 YELDA ASLAN
18 49*****62 SEYTHAN BİLGİÇ
19 43*****46 MEHMET VEYSEL GÜLEÇ
20 25*****02 ERDAL ASLAN
21 43*****88 KADRİYE AY
22 56*****16 AYŞE IRMAK
23 10*****02 KENAN YUSMA
24 30*****30 MAHSUM AKGÜL
25 44*****38 FATMA ÇAKIR
26 14*****42 ŞEYHMUS ARSLAN
27 56*****46 MAHSUM CANSU
28 64*****82 MAHSUM TÜRE
29 51*****04 GÜLİSTAN EROĞLU
30 24*****62 MURAT ER
31 57*****52 PERİHAN KIZMAZ
32 64*****50 RIDVAN GÖKÇE
33 38*****72 SEYFEDDİN DEDER
34 33*****34 MUMİNE KALAY
35 36*****20 VESİLE ÖZSOY
36 60*****46 OSMAN AKDENİZ
37 62*****18 ABDULREZZAK MALLA
38 49*****04 İSMAİL AYDIN
39 10*****38 AYSER ARĞUN
40 43*****00 İSMAİL TEK
41 64*****30 MESUT ŞERMET
Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 46*****94 ŞAHİN ÇİLEK
2 55*****36 ALİ İNCE
3 35*****24 İZZEDDİN ÇAPLIK
4 11*****48 ŞAHİN ÇELİK
5 18*****20 SERDAL AÇAN
6 20*****98 ÖZGÜR MENTEŞ
7 32*****28 SEYİTHAN ALIŞ
8 18*****48 LEYLA KAYA
9 32*****16 DERYA ALMAK
10 33*****06 MUSTAFA BİÇER
11 26*****16 AYKAN ARSLAN
12 18*****30 SERDAR YILDIZ
13 58*****14 FAYSAL DAĞ
14 22*****04 İSMAİL SAYAN
15 56*****54 MEHMET SUT
16 51*****62 TEKİN DOĞAN
17 33*****08 HAKAN AKKAŞ
18 60*****78 MEHMET ER
19 11*****86 VEDAT TEKİN
20 10*****94 TURGUT TAMUR
21 37*****10 SELMAN ATEŞ
22 40*****60 METİN TEMEL
23 38*****90 FETHULLAH OKUR
24 41*****54 RAMAZAN ÇELİK
25 36*****22 OKAN ABUKAN
26 23*****78 AHMET ERDEM
27 39*****86 İBRAHİM HALİL ACİR
28 33*****54 ŞAHİN ÖZGEN
29 22*****60 ÖZAR DENLİ
30 10*****40 SADUN ÇELİK
31 21*****42 AYŞE ÇAKAN
32 50*****72 TÜRKAN EŞİT
33 21*****96 REMZİYE ÇAKAN
34 13*****20 GAMZE DAĞ
35 26*****12 HEKİM AKÇAM
36 64*****50 ERCAN AKTAŞ
37 66*****74 ENGİN DAĞDELEN
38 12*****48 SEMRA ÖTÜN
39 17*****18 RAMAZAN KAÇMAZ
40 44*****30 İSA AYEBE
41 61*****00 SEYDOŞ DENİL
Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 12*****72 DAVUT KAYA
2 11*****54 MURAT ERAT
3 66*****56 MEHDİ TUNA
4 60*****28 HÜSAMETTİN ÇELİK
5 59*****20 NUPEL DENİZ
6 10*****44 HÜSAMETTİN TUNA
7 52*****28 MUSTAFA ARAÇ
8 47*****54 SAVAŞ VURAL
9 46*****88 ABBAS DELEK
10 63*****22 HÜSEYİN DAĞ
11 40*****22 SEYDOŞ HAMARAT
12 40*****40 ALİ ÇAKAR
13 12*****32 HAMİT TAKTAŞ
14 43*****30 MEHMET EMİN ÇELİK
15 32*****40 HATİP CEYLAN
16 23*****82 HASRET GÖKALP
17 50*****46 AYŞE KAYA
18 37*****12 YILMAZ YILDIZ
Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 24*****22 VEYSEL KAVAK
2 39*****60 MEHMET İSMETULLAH HAMİDİ
3 20*****14 MEHMET BORA
4 42*****68 MAHMUT TEKİN
5 58*****42 GÖKHAN BAĞKURAN
6 18*****96 CEMİL KAYMAZ
7 48*****60 RAŞİT ÇİRİK
8 45*****72 ERCAN YONTÜRK
9 65*****02 SERHAT SİNCAR
10 31*****10 MERVE ÖZSOY
11 47*****28 MEHMET ONUR ÇELİK
12 56*****46 ATİYE EVCİ
13 57*****92 MEHMET AKGÜN
14 37*****04 SADUN SUN
15 51*****66 ALAEDDİN ULAŞ
16 27*****84 UFUK ÖKER
17 41*****78 ABDULKADİR YÜKSEL
18 53*****12 EBRU KIZILKAYA
Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 20*****76 KADRİ DOĞAN
2 55*****60 MURAT VURAL
3 51*****02 RIDVAN DOĞAN
4 28*****34 SELMAN ALPAYDIN
5 18*****26 ADİL VERİM
6 56*****08 HALİT KILIÇ
7 29*****84 ABDURRAHMAN AKKAYA
8 47*****72 ENVER ÇELEBİ
9 13*****12 KELSÜME KOÇAK
10 51*****68 MUSTAFA DOĞAN
11 48*****10 ŞÜKRAN AKAY
12 32*****92 İKRAM ÇELİK
13 17*****14 MEHMET ŞERİF GÜNEL
14 29*****60 ZÜMRÜT DEMİR
15 16*****28 NESİM GÜMÜŞ
16 59*****50 YÜKSEL OĞUZ
17 12*****24 İLHAN BAYRAM
18 11*****26 İLYAS AKYÜZ
Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 36*****96 ZEYNEP ARSLAN
2 51*****18 FATMA KAYA
3 43*****76 OĞUZHAN ÖZYAKUP KAYA
4 55*****20 HASAN KIRMIZIGÜL
5 36*****76 HANIM TEMİZ
6 48*****50 HASAN AKGÜL
7 40*****96 SEBAHATTİN ALTUNDAĞ
8 59*****00 İBRAHİM HALİL YILDIZ
9 48*****10 NURETTİN AKGÜL
10 20*****50 ZEYNEP CEYLAN
Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste
Sıra No TC Kimlik AD SOYAD
1 23*****20 DEVRAN TARIM
2 41*****16 AYKUT OPUŞ
3 41*****92 HADİ BARTU
4 31*****08 MEHMET ÖZDEMİR
5 43*****22 BİRGÜL KURŞAT
6 26*****08 MEHMET ÖZDEMİR
7 51*****70 ABDULKADİR ÖDÜK
8 31*****18 BÜNYAMİN KOÇKAR
9 44*****44 MEHMET NUR ERKİ
10 22*****98 FATİH TAY
banner85

Yorum Gönder