banner94

Vali Demirtaş Denetimlere Katıldı 01 Ekim 2020, 21:57

Vali Demirtaş, “Sağlık için Hepimiz için” sloganıyla başlattığı maske ve sosyal mesafe denetimine katıldı.

Vali Demirtaş Denetimlere Katıldı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığının ‘’Kontrollü Sosyal Hayat” kapsamında tüm yaşam alanlarında “Sağlık için Hepimiz için” sloganıyla başlattığı maske ve sosyal mesafe denetimine katıldı.

 Artuklu İlçesi Kültür caddesi, PTT caddesi ve Vali Ozan Bulvarında vatandaşları ve esnafı maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda uyaran Vali Demirtaş, maske kullanımının ve kurallara uymanın hayati önem taşıdığına dikkat çekti.

Gerçekleştirilen denetimlere Vali Mahmut  Demirtaş’ın yanı sıra Vali yardımcısı Birkan Tatlısöz, İl Jandarma Komutanı Tuğg. Halil Şen, İl Emniyet Müdür Vekili Serdar Şenyurt ve İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Servet Yıldız katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş, denetimler esnasında toplu taşıma aracı şoförleri, ticari taksi şoförleri, esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunarak ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın ve ilgili Bakanlıklarımızın almış olduğu tedbirler kapsamında arkadaşlarımız ile birlikte maske ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştiriyoruz. Mardin’de vatandaşlarımızın titizliği sayesinde vakaların düşmüş olması ve iyi durumda olmamız bizleri memnun etmektedir.  Vatandaşlarımızın rehavete kapılmadan bu hassasiyeti devam ettirmeleri gerekiyor.  Çalışmalarımız devam ediyor, vatandaşlarımız da çok hassas davranıyor.  Denetimlerimiz sıkı bir şekilde devam ediyor. Mardinli vatandaşlarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz‘’ diye konuştu.

banner85

Yorum Gönder