Telefon Kaçakçısı Jandarmadan Kaçamadı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar sonucu Kızıltepe Şenyurt Mahallesinde durdurulan traktörde 330 adet gümrük kaçağı telefon ve muhtelif kaçak malzeme ele geçirildi.     

Telefon Kaçakçısı Jandarmadan Kaçamadı

Kızıltepe İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan müşterek çalışmalar sonucu Şenyurt Mahallesi mevkiinde durdurulan S.E. isimli şahsın gübre yüklü  traktöründe yapılan kontrolde gübrelerin altına gizlenmiş vaziyette poşetlerin olduğu tespit edildi.

Söz konusu poşetlerde ve gres yağı tenekesi içerisinde jandarma tarafından yapılan arama neticesinde gümrük kaçağı 300 adet akıllı telefon, 5.000 adet şarj cihazı, 12.000 adet kulaklık, 160 adet flash bellek ile 50 adet hafıza kartı ele geçirildiği öğrenildi. Ayrıca adı geçen şahsın babasının evinde yapılan aramada da çok sayıda gümrük kaçağı malzemenin olduğu bildirildi.
    
Söz konusu olayla ilgili traktör trafikten men edilirken   olayda ele geçen kaçak malzemelere el konulduğu, şüpheli şahsın ise  jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER