Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen’i kabul etti

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen’i kabul etti

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve kooperatifin yöneticilerini makamında kabul etti.

Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, duyduğu memnuniyeti aktaran Belediye Başkanı Veysi Şahin, ‘’Biz esnafımızı seviyoruz. Vatandaş memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Hepimiz bu şehrin insanıyız. Esnafların çevreyi rahatsız etmemeleri ve bir arada toplanmaları çok önemlidir. Belediye olarak vatandaşımız ve esnafımızın mağdur olmaması için destek veriyoruz. Esnafımızın sorunlarını çözmek için her zaman her yerde elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kooperatif Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ise Kooperatifin kurulması sürecinde kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Şahin'e teşekkür ederek, Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi sitesi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER