Erdoğan Sonrası Diyen Alçaklar

Erdoğan Sonrası Diyen Alçaklar

Veysi ERKEN

Yerli olmayanların hesaplarını anlıyorum.

Atalarımız “ayıdan post gavurdan dost olmaz” tespitinde bulunmuşlardır. Bu tespit doğrudur. Kur’an-ı Kerim bu ifadenin temelini oluşturur.

Cenabı Allah “Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez. Maide-51” diye bizlere tembihte bulunuyor ve onları dost edinenlerin onlardan olacağını bildiriyor.

İslam ve mazlum coğrafyalarına dost olmak isteyenler olay ve olgulara bu zaviyeden bakmak durumundadır.

Ama maalesef yerli zannettiklerimizin bir kısmı emellerini düşmanla tevhid etmiş durumda olduğunu görüyoruz.

Dost olmayanlar Erdoğan sonrası hesabını yaparken (tabii ki, onların hesabı Erdoğan’ı uzaklaştırma biçimindedir) yerli olduklarını düşündüklerimiz buna çanak tutuyor.

Bunun son örneği ABD’nin Avrupa Kara Kuvvetleri Komutanının sarf ettiği hezeyanlardır. Onun hezeyanlarını bir programdan öğrendim. Merak edenler https://www.youtube.com/watch?v=3FmzuEIzL6c seyredebilir.

Bu kişi ve bağlı olduğu merkezler Erdoğan’ı devirme planını yeni yapmıyorlar. Özellikle “one Minute”den sonra tamamen azdılar. Programdaki ifadeler de bunu teyit ediyor.

Erdoğan’ın bu çıkışından sonra dünyada dengeler sarsıldı.

Hele hele “dünya beşten büyüktür” ifadesi Tapınakçı haçlı zihniyetini yerinden oynattı. Chavezler, Madurolar, Dutarteler, Moralesler uyandı.

Maalesef yerli zannettiklerimiz uyanacaklarına taşeronluklarına devam ediyorlar.

Özellikle seksen öncesinde pravda olarak adlandırılan mevkute ve onlarla yarenlik eden milliyetçi(!) sürümünü inceleyiniz bu gerçeği görürsünüz.

Hele hele bir tarafta kümelendirilirmiş geçmişin ünlü Türk büyükleri(!) bugünün zübükleri bunun canlı örnekleridir.

Üzülerek belirtmeliyim ki, bunlar Mustafa Kemal’in ifadesiyle amaçlarını “müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit” etmiş görünüyorlar.

Yerli zannettiklerimizin faaliyetlerini ve eylemlerini incelediğimizde ABD’li komutandan farklı olmadıklarını görüyoruz.

Bütün hesapları Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulmuştur. Benim kanaatime göre hesabı yapanlar onlar değil, onlar sadece piyon, taşeron ve işbirlikçidir.

Son yılların bütün gelişmelerini, olaylarını ve olgularını bu zaviyeden bakınca anlıyoruz ve anlamlandırabiliyoruz.

Tapınakçı fetöcü anlayış yalan, iftira, itham, inkâr ve şantajlarla Erdoğansız bir Türkiye kurgusunu yapanlara hizmet ediyor.

Bu ülkeyi ve bu ülkeyi sevenler bu oyunu bozacaktır biiznillah.

Bizim davamız İ’layı Kelimetullah olduğundan ülkemize ve tüm insanlığa tuzak kuran haydutların oyununu ve tuzağını bozmakla mükellefiz.

Geçmişin hatırı ve kardeşlik hukuku gereğince uyarımızı yapıyoruz.

Oyunun farkına varınız.

Erdoğan sonrasının hesabını yapanların tuzağının bozulmasına sizler de katkı sağlayınız.

Aksi takdirde hayırla değil, ihanetle hatırlanacaksınız.

Selam ve Sabırla…

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.