Başkan Şahin’den, Kaldırım Müjdesi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yolların ve kaldırımların yenileneceğini söyledi.

Başkan Şahin’den, Kaldırım Müjdesi

Mardin’in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yolların ve kaldırımların yenileneceğini söyledi.

Belediye Başkanı Veysi Şahin, yaptığı açıklamada, “2019 yılında yapılan Mardin- Midyat, Midyat- Batman, Midyat-Cizre yolu şehir içi geçişleri, (kaldırım, bordür) sıcak asfalt yapılacak. İhaleyi alan firmanın Nisan Ay’ında öncelikli olarak kaldırım ihtiyacı olan caddelerden başlayacaktır. Bu projeyle ilçemize şehir giriş ve çıkışları yeni bir görünüme kavuşacak. İlçemiz için hayırlı olsun.” dedi.

Başkanı Şahin, Karayolları Diyarbakır 9. Bölge Müdürlüğü üstyapı başmühendisi Sayın Murat Altunç ile kontrol şefi Sayın Mehmet Zeybek’in ziyaret ettiğini, konu ile ilgi son bilgileri aktardıklarını kaydetti.

Başkan Şahin, “Desteği geçen başta, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na bir önceki Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’a, Karayolları Genel Müdürümüz Sayın Abdulkadir Uraloğlu, Karayolları 9.Bölge Müdürümüz Sayın Ökkeş Ceylan’a Midyat halkı adına halkına teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 11:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin Savaş
Emin Savaş - 1 yıl Önce

Veysi bey ve ekibini tebrik ediyorum bilinçli ve girişken faaliyetlerinde üstün başarılar diliyorum Allah muvaffak etsin inşAllah

Ahmet Arslan
Ahmet Arslan - 1 yıl Önce

Kaldırımlar yapılsa çok iyi olur. İlçenin genel durumunu yansıtıyor.

Fatih Akay
Fatih Akay - 1 yıl Önce

İlçemiz için güzel bir çalışma olacak.

SIRADAKİ HABER