Mardinli Kuaför CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu tarafından  düzenlenecek festivale katılacak

CMC-CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu tarafından Antalya’da düzenlenecek festivale Mardinli kuaför ustası Mehmet Zeki İliş bireysel yarışmacı olarak Türkiye’yi temsil edecek.

Mardinli Kuaför CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu tarafından  düzenlenecek festivale katılacak

29 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında Antalya’da ev sahipliğini yapacağı CMC-CAT Dünya Kuaförler Konfederasyonu tarafından her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen festivalde bireysel yarışmacı olarak Türkiye adına yarışacak olan Mardinli Kuaför ustası Mehmet Zeki İliş katılacak.

Mardinli Kuaför ustası Mehmet Zeki İliş, 29-30 Kasım 1-2 Aralık Tarihleri arasından CMC-CAT dünya kuaförler konfederasyonu tarafından her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen festivale Türkiye’yi temsil edeceğini söyledi.


 Antalya Side Star Elegance otelde düzenlenecek olan uluslararası bay ve bayan saç kesim festivalinde dünyanın birçok ülkesinin katılım sağlayacağını belirten İliş,” Bu büyük saç tasarım festivaline ülkemi ve Tarihi kent Mardin’i temsil edeceğim. İnşallah yarışmada güzel dereceler alarak bayrağımızı dalgalandırırım.” dedi.

Midyat Gündem Com'u Google News'te takip edin

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER