Vali Demirtaş, Daire Başkanları ile Bir Araya Geldi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Daire Başkanları ile düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

Vali Demirtaş, Daire Başkanları ile Bir Araya Geldi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Murat Süzen, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile toplantı düzenleyen Vali Demirtaş, Mardin için yapılması planlanan hizmetlerin talimatını verdi.

Toplantıda, Belediye kaynaklarının israf edilmeyeceğini belirten Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş; ‘’Kaynaklarımızı arttırıp çeşitlendireceğiz. Bizim için vatandaşlarımızın rızası çok önemli. Tüm hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına kadar götüreceğiz.  Her vatandaşımızın kapısını çalacağız, Bizim kapımızı çalan hiçbir vatandaşı da geri çevirmeyeceğiz. Belediyemizin tüm kademeleri ve birimleri sahada olacak. Belediye personelimizden en iyi verimi almaya çalışacağız.  Kurumsallaşan, sürekli kendini geliştiren, şeffaf ve hizmet üreten, esnaf ve vatandaşlarımızın güvendiği bir kurum olma yolunda tüm enerjimizi sarf edeceğiz. Temel amacımız Mardin’imizin yeşil alan, yol ve su sorunlarını çözüme kavuşturmak. Derdimiz genç-yaşlı, kadın ve engelli bireylerimizin huzur içerisinde yaşayabileceği bir kent inşa etmektir. İnşallah bunların hepsini birlikte başaracağız‘’ diye konuştu.

Midyat Gündem Com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER