Engelliler, Midyat’ın Tarihi Ve Turistik Mekanları Gezdi

- Midyat Belediyesi tarafından düzenlenen Midyat Gezi programında engelli vatandaşlar, Midyat’ın tarihi ve turistik mekanlarını gezdi.

Engelliler, Midyat’ın Tarihi Ve Turistik Mekanları Gezdi

Midyat Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ev sahipliğinde; İzmir, Mersin Ankara ve Konya’dan Midyat’ta gelen engelliler, Midyat Belediyesi destekleriyle ilçenin tarihi ve turistik mekanlarını ziyaret etti.

Oldukça eğlenceli geçen gezilerde ilk durak, ilçede bulunan Midyat Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binası oldu.

Ardından tarihi Midyat’ın tarihi ve turistik mekanları, ziyaret edildi.

Midyat Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadri Baran, “Midyat’ın en gözde tarihi ve turistik mekanlarında eğlenceli ve keyifli bir gün geçirdik. Her zaman derneğimize ve engelli kardeşlerimize maddi ve manevi destek olan Midyat Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin’e misafirlerimiz ve derneğimiz adına sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca bu ziyarette destekler ve katkılardan dolayı çok Baran Yapı İşletme sahibi sayın Abdulvahap Baran’a verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. “ ifadelerini kullandı.

Midyat Tarihi Yerler

Google News

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 21:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan Kaya
Özcan Kaya - 3 hafta Önce

Midyat Belediye Başkanı Sayın Veysi Şahin'e Midyat engelliler Dayanışma ve yardımlaşma derneği Başkanı Sayın Kadir Baran'a Baran işletmeler sahibi Abdulvahap Baran'ı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum her şey gönlünüzce olsun �zmir'den Özcan Kaya

Serpil Gümüş
Serpil Gümüş - 3 hafta Önce

İlgi ve alakanız için teşekkürler

SIRADAKİ HABER