Şehit ailelerinin yüreğine su serpildi!

İçişleri Bakanlığı, Mardin-Nusaybin ilçesi Bagok bölgesinde devam eden operasyonda etkisiz hale getirilen terörist sayısının 7'ye yükseldiğini açıkladı.

Şehit ailelerinin yüreğine su serpildi!

İçişleri Bakanlığı, Mardin-Nusaybin ilçesi Bagok bölgesinde devam eden operasyonda etkisiz hale getirilen terörist sayısının 7'ye yükselmesi, Şehit ailelerinin yüreğine su serpti.

Hüseyin Gözenoğlu, Allah'ıma şükürler olsun

Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlerin karakol inşaatında çalışan sivillere açtığı ateş sonucu şehit düşen mühendis Mazlum Gözenoğlu'nun babası Hüseyin Gözenoğlu, sosyal medya hesabından, “Allah'ıma şükürler olsun ki bu mübarek günde, bizi en çok mutlu edecek müjdeli haberi almış olduk. Sevgili canımız, oğlumuzun kanı yerde kalmadı. Suçsuz, sebepsiz ve savunmasız bir şekilde, kahpece katletmişlerdi. Bugün o cani ve katiller en ağır şekilde bedelini ödediler. Bu katillerin bagokun başlarına yıkılması için cesurca, kahramanca operasyonları yönetip komute eden, sahada cengaverce çatışan başta İçişleri Bakanımız Syn. Süleyman soylu, jandarma asayiş bölge Komutanı, Mardin il jandarma Alay Komutanı, Tem şube Müdürü, Jandarma istihbarat şube Müdürü, Midyat Joh Tabur Komutanından Erine kadar bütün güvenlik güclerimizi tebrik ve şükranlarımızı sunarız.” Paylaşımında bulundu.

Ayrıca, Eren 5 Operasyonları kapsamında, Mardin-Nusaybin ilçesi Bagok bölgesinde, Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve JÖH birliklerince devam eden operasyonda; etkisiz hale getirilen terörist sayısı 7'ye yükseldi. Bölgede operasyonlar devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 20:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER