Başkan Şahin, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi

- Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Yeni Mahallede hayırsever vatandaşların desteğiyle yapılan Hacı Hasan Gündüz Caminin inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Şahin, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi

İnşaat hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Şahin, Cami inşaatın da çalışanlara kolaylıklar dileyerek, “Cami yapımına emek veren destek çıkan tüm hayırseverlere ve kurumlara teşekkür ederim. Bunun yanında ilçemizin ve vatandaşlarımızın ihtiyacı doğrultusunda çok güzel bir eseri ilçemize kazandırmış olacağız inşallah.” dedi.

Başkan Şahin, daha sonra yaptığı girişimler sonucu, Belediye’ye devri yapılan İlçe Jandarma Komutanlığına ait eski lojman binaları ve arsasında incelemelerde bulunarak yeni yapılacak proje ile ilgili çalışmalarda bulundu.

İlçede incelemelerine devam eden Başkan Şahin, daha sonra, Bahçelievler Mahallesindeki Spor Kompleksi, Ortaçarşı Mahallesindeki Oruç Camii, Bağlar Mahallesindeki Barış Manço çocuk ve aile parkında incelemelerde bulundu.

Başkan Şahin, daha sonra; Ulucami, Ortaçarşı, Akçakaya, Işıklar mahallesindeki sokak sağlıklaştırma kapsamında devam eden restorasyon, çalışmalarını yerinde incelemelerini sürdürdü.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 10:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal Kaya
Cemal Kaya - 2 hafta Önce

Belediye Başkanımız, dur durak demeden çalışmalarını sürdürüyor. Allah ondan razı olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER