Baran, Bakan Sayan’a Tablo Hediye Etti

Şükrü Baran,"3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinliğine katıldıklarını söyledi.

Midyat Engelliler Derneği (MED) Başkanı Şükrü Baran, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya’ya tablo hediye etti.

Midyat Engelliler Derneği (MED) Başkanı Şükrü Baran, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca İstanbul’daki Silence Otel'de düzenlediği “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” için düzenlenen programına katıldıklarını söyledi.

Mardin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı Yılmaz Ayaz ile Mardin ilini temsilen katıldıklarını belirten Baran, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya hanım efendiye, Midyat Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü bünyesinde açılan kursta, engelli üyelerimizin el emeği göz nuru yaptıkları tabloyu takdim ettik. Etkinlik ve ziyaretimiz çok olumlu geçti. Bazı sorunlarımızı aktarma fırsatımız oldu. Tablonun hazırlanmasında emeği geçen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Şaşmaz beyin emeği çok oldu. Orhan beye ve bu ekinlikte bana eşlik eden İl Müdür yardımcımız Yılmaz Ayaz’a şahsım ve derneğim adına çok teşekkür ederim.” Dedi.