Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi ( Dem Parti ) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, partisinin Midyat ilçelerinde düzenlediği halk buluşmalarına katıldı.

Atatürk Bulvarı'nda Seçim Koordinasyon Merkezi bürosu önünde düzenlenen halk buluşmasına katıldı.

I M G 2817

Burada konuşan Hatimoğulları, farklı etnik yapıların bir arada yaşadığı Midyat’ta barış ve kardeşlik kenti olduğunu söyledi.

Hatimoğulları, "Yerel seçimler başta olmak üzere merkezi siyasette de hak yerini bulana dek, bir tek aç kalmayana dek DEM Parti olarak mücadelemize devam edeceğiz. Seçimlere sayılı günler kaldı. Adaylarımız seçildikten sonra en güzel hizmetleri getireceklerine inanıyorum. Mardin'de Belediyede kadın daire başkanlığını kuracağız. Aynı zamanda kadın danışma merkezleri, kadınlara meslek edindirme kursları, kadınların ürettiklerini satabilecekleri pazarları yaratmak, kooperatifleşmek, bu konularda kadınlara birçok hizmeti sunmuştuk, bugün de sunacağız." Şeklinde konuştu.

Düzenlenen programa, DEM Parti, Mardin Büyükşehir Belediyesi için Ahmet Türk-Devrim Demir, Midyat Belediye Başkan Adayları Hüda Erdem Aslan ve Hikmet Duman, parti yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Midyat’ta Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Midyat’ta

I M G 2828

Muhabir: Selahattin Erol