Vali Akkoyun, Şehidin ailesine; Şehidin tabutuna sarılan Türk Bayrağını ve Şehidin fotoğrafını teslim etti.

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar’ın naaşı memleketi Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanında törenle karşılandı ardından Kızıltepe ilçesine bağlı Arıklı Mahallesinde dualarla defnedildi.

 Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)

Aziz Şehidimizin defninden sonra Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için saygı atışı gerçekleştirildi.

Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (6)

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Şehidin ailesine; Şehidin tabutuna sarılan Türk Bayrağını ve Şehidin fotoğrafını teslim etti.

 Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (5)

Şehidimiz Cebrail Dündar’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Ruhları şâd, mekanları cennet, makamları âlî olsun.

 Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (4)

Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı

Arıklı Mahallesinde düzenlenen törene, Şehidimizin ailesi ve yakınları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, AK Parti Mardin Milletvekilleri Faruk Kılıç ve Muhammed Adak, AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu, 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Yaşar Dener, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, kurum amirleri ve siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)

Şehit Cebrail Dündar Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)