Mardin Valisi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için düzenlenen mevlit programına katıldı.

Mardin Valisi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Aziz Şehidimizin kabrini ziyaret ederek mezarı başında dua etti.

Mardin Kızıltepe ilçesi Arıklı Mahallesindeki baba evinde gerçekleşen mevlide Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Şehit Cebrail Dündar’ın kederli ailesinin acılarını paylaşarak Vatan toprağının huzur ve güvenliği için bu kutlu yolda can veren Şehitlerimizin milletimizin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu ifade etti. Şehidimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Şehidimiz Cebrail Dündar’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Ruhları şâd, mekanları cennet, makamları âlî olsun.

Şehit Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için düzenlenen Mevlit Programına, Vali Yardımcısı  Hasan Kurt, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu ve kurum amirleri katıldı.

Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı

Şehit Cebrail Dündar (1)