Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Artuklu İlçesine bağlı kırsal Cevizpınar ve Hamzabey Mahallelerini ziyaret etti.

Cevizpınar Mahallesine gelen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Akkoyun, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallede yapılan 8 kilometrelik sathi kaplama asfalt ve köy içi kilit parke çalışmaları ile ilgili incelemelerde bulundu.

Vali Tuncay Akkoyun’un, 19 Mayıs mesajı Vali Tuncay Akkoyun’un, 19 Mayıs mesajı

Cevizpınar Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde Mahalle Muhtarı Hüsnü Çağan ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Akkoyun, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek vatandaşların talep ve ihtiyaçları ile görüştü.

Mardin ve ilçelerinde yapılan hizmetler hakkında açıklamalarda bulunan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin'in 10 ilçesiyle ilgili yol, içme suyu, tüm alt yapı hizmetleri, eğitim, sağlık ve tarım başta olmak üzere her alanda ve konuda gayretle çalıştıklarını belirtti.

Devletin vatandaşlara sunduğu hizmetleri daha hızlı bir şekilde sunmak için çalıştıklarını kaydeden Vali Akkoyun; "Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda tespitleri yapıldıktan sonra mahallemizi çok güzel bir yola kavuşturduk. Sizler daha güzel hizmetlere layıksınız. Biz burada Mardinli hemşehrilerimize kaliteli kamu hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bulunduğunuz yerde huzurlu ve mutlu yaşamanız için gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun daha sonra Artuklu ilçesine bağlı kırsal Hamzabey Mahallesini ziyaret etti. Burada bulunan 8 Şehidimizin mezarını ziyaret ederek dua eden Vali Akkoyun, Hamzabey Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde Mahalle Muhtarı Hüseyin Gökoğlu ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, talep ve önerilerini dinledi.

Vali Akkoyun (2)