Hayat Tamircisi Atölyesi Movapark’ta Açıldı

Movapark sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. Movapark Hayat Tamircisi Atölyesi’ni açtı.

Hayat Tamircisi Atölyesi Movapark’ta Açıldı

Hayat Tamircisi Atölyesi Movapark’ta Açıldı

Movapark sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. Movapark Hayat Tamircisi Atölyesi’ni açtı.

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldığı günden bu yana bölgesine duyarlı projeleri destekleyerek hayata geçirmiştir.

Mardin’in Derik ilçesinde Boyatlı köyünde yaşayan, kendi imkanlarıyla engelli hayvanlar için yürüteçler ve çocuklar için süper logolu protezler yapan Nam-ı Değer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın yeni atölyesini Movapark açtı.

Movapark’ta 6 Nisan 2018’de açılan atölye Hasan Kızıl’ın protez yaparken daha rahat ve verimli çalışması için tasarlandı. Özellikle çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan atölyede yeni projeler hayat bulacak. Hayat Tamircisi bugüne kadar birçok hayvanın ve insanın hayatına dokundu, onlara sürprizler yaptı ve yaşama sevinci aşıladı. Movapark’ta bundan sonra Hasan’ın daha rahat bir ortamda çalışabilmesi için huzurlu bir alan inşa etti.

Hayat Tamircisi Hasan ise sevincini şöyle ifade etti. ”Eskiden çok küçük bir atölyem vardı. Artık büyük bir atölyem var ve bu atölyemde kocaman sürprizler yapacağız. Artık engelli hayvanlarla ilgili yüzlerce talep var ve bu talepleri Movapark’ta atölyemde sağlayacağım. Engelli canlılara çok güzel yürüteçler ve protezler yapacağım. Atölyeye emek veren Movapark ailesine de teşekkür ederim.” Hayat Tamircisi ile inşa edilen atölyede yeni umutlar, hikayeler ve sürprizler Movapark’ta yaşanacak. Bugüne kadar iyilik dağıtan Hasan Kızıl’ın atölyesine çocuklar ve hayvanseverler daha kolay ulaşabilecekler.

Hayat Tamircisi Atölyesi’nde hayatı paylaşmak için engel olmayacak. Yeni projeler ve iyilikler Movapark’ta hayat bulacak!

Midyat Gündem Com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER