banner109

Midyat İlçesi Protokol Listesi

Midyat İlçe Protokol Listesi

1 Ahmet Solmaz Kaymakam

2 Nuri Işık Garnizon Komutanı

3 Veysi Şahin Belediye Başkanı

4 Ziya Burak Gürgah Cumhuriyet Başsavcısı

5 Ali İhsan Tabak Ağır Ceza Mahkemesi Ve Adalet Komisyonu Başkanı

6 Orhan Koç İlçe Emniyet Müdürü

7 Kalender Savaş Ünal İlçe Jandarma Komutanı

8 Abdurrahim Kaplan Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü

Hakimler, Savcılar, Noter Odası Başkanı

9 Abdullah Aydoğan Cumhuriyet Savcısı

10 Selahattin Eyüp Ekmen Cumhuriyet Savcısı

11 Hüseyin Aydın İltan Cumhuriyet Savcısı

12 Onur Özsoy Cumhuriyet Savcısı

13 Ebru Sevgili Cumhuriyet Savcısı

14 Özge Yüce Er Cumhuriyet Savcısı

15 Kısmet Aslancan Cumhuriyet Savcısı

16 Tanju Özer Cumhuriyet Savcısı

17 Mehmet Sait Demirbaş Cumhuriyet Savcısı

18 Emine Dilbe Cumhuriyet Savcısı

19 Nurdan Babayiğit Hakim

20 Ceyda Bozdağ Hakim

21 Emine Ceylan Hakim

22 Emine Çakır Hakim

23 Ozan Başar Yıldırım Hakim

24 Gamze Aktaş Hakim

25 Oğuzhan Aytekin Hakim

26 Merve Burçak Aytekin Hakim

27 Mehmet Meral Hakim

28 Begüm Dilan Kutay Hakim

29 Seda Turan İltan Hakim

30 Ekin Nur Tabak Hakim

31 Coşkun Yıldırım Midyat Noteri

32 Av. Mehmet Sait Baş Baro Temsilcisi

İktidar Partisi (Tbmm'de Grubu Bulunan Parti İlçe Başkanları)

33 Atilla Yarış Adalet Ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı

34 Zeyni Mete Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı

35 Fırat Özel Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı

36 Abdulcelil Demir İyi Parti İlçe Başkanı

37 Zübeyir Erik Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı

Cumhurbaşkanlığına Bağlı Kuruluşlar (Diyanet İşleri Başkanlığı)

38 Ergun Bulunnmaz İlçe Müftüsü

Adalet Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar

39 Nayim Okan Cezaevi Müdürü

40 Habil Kanoğlu Denetimli Serbestlik Müdürü

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

41 Orhan Şaşmaz Sosyal Yrd. Ve Dayanışma Vakfı Müdürü V.

42 Abdurrahim Güneş Midyat Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü

43 Abdulcelil Çelik İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü

44 Cihan Dorudemir Engelsiz Yaşam Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür V.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı

45 Servet Yıldırım İlçe Tapu Müdürü

46 Gülçin Yağmahan Kadastro Birim Sorumlusu

47 Murat Özkan Milli Emlak Şefi

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

48 Dedaş İşletme Şefi

Gençlik Ve Spor Bakanlığı

49 Hüseyin Tunç İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü

Hazine Ve Maliye Bakanlığı

50 Veysi Gündüz Malmüdürü V.

İçişleri Bakanlığı

51 Mehmet İsa Kurnaz İlçe Yazı İşleri Müdürü

52 Nuri Bulut İlçe Nüfus Müdürü

Kültür Ve Turizm Bakanlığı

53 Alaattin Acar Kütüphane Müdürü V.

Milli Eğitim Bakanlığı

54 Abdulkadir Altay İlçe Milli Eğitim Müdürü

Milli Savunma Bakanlığı

55 Oktay Bulut Askerlik Şube Başkanı V.

Sağlık Bakanlığı

56 Dr. Sertaç Çelebi İlçe Sağlık Müdürü

57 Hüseyin Tomruk İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi

Tarım Ve Orman Bakanlığı

58 Kadri Tutak İlçe Tarım Ve Orman Müdürü

59 Nihat Olgaç İlçe Orman İşletme Şefi

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı

60 Adnan Acat Ptt Müdürü

Kamu Bankaları

61 Mahmut Yorulmaz T.C. Ziraat Bankası Müdürü

62 Dilaver Bal Halkbankası Müdürü

63 Meral Oktay Vakıfbank Müdürü

Tbmm'de Grubu Bulunmayan Siyası Partilerin İlçe Başkanları

64 Abdullah Çelik Saadet Partisi

65 Mesut Akkurt Doğruyol Partisi

66 Mehmet Ziyaettin Yıldız Büyük Birlik Partisi

67 Mehmet Emin Akan Halkın Yükseliş Partisi

68 İsa Altunkaynak Hür Dava Partisi

69 Seyfettin Akan Demokratik Bölgeler Partisi

70 Aslan Kirtay Yeniden Refah Partisi