Midyat İlçesi Protokol Listesi

İlçe Protokol Listesi

 
 

Midyat İlçe Protokol Listesi

1

AHMET SOLMAZ

Kaymakam

2

NURİ IŞIK

Garnizon Komutanı

3

VEYSİ ŞAHİN

Belediye Başkanı

4

ZİYA BURAK GÜRGAH

Cumhuriyet Başsavcısı

5

ALİ İHSAN TABAK

Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı

6

ESRA ZEYREK ŞİRİN

İlçe Emniyet Müdürü

7

KALENDER SAVAŞ ÜNAL

İlçe Jandarma Komutanı

8

ABDURRAHİM KAPLAN

Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü

HAKİMLER, SAVCILAR, NOTER ODASI BAŞKANI

9

ABDULLAH AYDOĞAN

Cumhuriyet Savcısı

10

SELAHATTİN EYÜP EKMEN

Cumhuriyet Savcısı

11

HÜSEYİN AYDIN İLTAN

Cumhuriyet Savcısı

12

ONUR ÖZSOY

Cumhuriyet Savcısı

13

EBRU SEVGİLİ

Cumhuriyet Savcısı

14

ÖZGE YÜCE ER

Cumhuriyet Savcısı

15

KISMET ASLANCAN

Cumhuriyet Savcısı

16

TANJU ÖZER

Cumhuriyet Savcısı

17 MEHMET SAİT DEMİRBAŞ Cumhuriyet Savcısı
18 EMİNE DİLBER Cumhuriyet Savcısı

19

NURDAN BABAYİĞİT

Hakim

20

CEYDA BOZDAĞ

Hakim

21

EMİNE CEYLAN

Hakim

22 EMİNE ÇAKIR

Hakim

23

OZAN BAŞAR YILDIRIM

Hakim

24

GAMZE AKTAŞ

Hakim

25

OĞUZHAN AYTEKİN

Hakim

26 MERVE BURÇAK AYTEKİN

Hakim

27

MEHMET MERAL

Hakim

28

BEGÜM DİLAN KUTAY

Hakim

29
SEDA TURAN İLTAN
Hakim
30 EKİN NUR TABAK Hakim
31

COŞKUN YILDIRIM

Midyat Noteri

32

Av. MEHMET SAİT BAŞ

Baro Temsilcisi

İKTİDAR PARTİSİ (TBMM'DE GRUBU BULUNAN PARTİ İLÇE BAŞKANLARI)

33

ATİLLA YARIŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı

34

ZEYNİ METE

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı

35 MEHMET LOKMAN EROĞLU Milliyetçi Hareket Partisi
36

ABDULCELİL DEMİR

İyi Parti İlçe Başkanı

37

ZÜBEYİR ERİK

Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı

CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR (DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI)

38

ERGUN BULUNNMAZ

İlçe Müftüsü

ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

39

NAYİM OKAN

Cezaevi Müdürü

40

HABİL KANOĞLU

Denetimli Serbestlik Müdürü

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI

41

ORHAN ŞAŞMAZ

Sosyal Yrd. ve Dayanışma Vakfı Müdürü V.

42

ABDURRAHİM GÜNEŞ

Midyat Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü

43

ABDULCELİL ÇELİK

İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü

44

CİHAN DORUDEMİR

Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür V.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

45

SERVET YILDIRIM

İlçe Tapu Müdürü

46

GÜLÇİN YAĞMAHAN

Kadastro Birim Sorumlusu

47

MURAT ÖZKAN

Milli Emlak Şefi

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

48

ROJİN TEMİZ

DEDAŞ İşletme Şefi

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

49

HÜSEYİN TUNÇ

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

50

VEYSİ GÜNDÜZ

Malmüdür V.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

51

MEHMET İSA KURNAZ

İlçe Yazı İşleri Müdürü

52

NURİ BULUT 

İlçe Nüfus Müdürü

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

53

ALAATTİN ACAR

Kütüphane Müdürü V.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

54

ABDULKADİR ALTAY

İlçe Milli Eğitim Müdürü

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

55

MURAT AYDENİZ

Askerlik Şube Başkanı

SAĞLIK BAKANLIĞI

56

DR. SERTAÇ ÇELEBİ

İlçe Sağlık Müdürü

57

HÜSEYİN TOMRUK

İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi 

 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

58

KADRİ TUTAK

İlçe Tarım ve Orman Müdürü

59

NİHAT OLGAÇ

İlçe Orman İşletme Şefi

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI

60

ADNAN ACAT

PTT Müdürü

KAMU BANKALARI

61

MAHMUT YORULMAZ

T.C. Ziraat Bankası Müdürü

62

DİLAVER BAL

Halkbankası Müdürü

63

MERAL OKTAY

Vakıfbank Müdürü

TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASI PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI

64

ABDULLAH ÇELİK

Saadet Partisi

65

MESUT AKKURT

Doğruyol Partisi

66

MEHMET ZİYAETTİN YILDIZ

Büyük Birlik Partisi

67

MEHMET EMİN AKAN

Halkın Yükseliş Partisi

68

İSA ALTUNKAYNAK

Hür Dava Partisi

69

SEYFETTİN AKAN

Demokratik Bölgeler Partisi

70

ASLAN KİRTAY

Yeniden Refah Partisi

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

71

ADNAN AĞIRMAN

Belediye Meclis Üyesi

72

ALİ BAĞLAM

Belediye Meclis Üyesi

73

ASAF DEMİRDAĞ

Belediye Meclis Üyesi

74

BEDİ ALĞAÇ

Belediye Meclis Üyesi

75

CAZIM ASLAN

Belediye Meclis Üyesi

76

CEMAL BEKTAŞ

Belediye Meclis Üyesi

77

DERYA SEVGİ YILDIRIM

Belediye Meclis Üyesi

78

ENGİN BAŞTUĞ

Belediye Meclis Üyesi

79

FATİMA METE

Belediye Meclis Üyesi

80

FİKRET AKÇAY

Belediye Meclis Üyesi

81

HALİSETE CEBE

Belediye Meclis Üyesi

82

HASAN ÖZMEN

Belediye Meclis Üyesi

83

HASAN SELİMOĞLU

Belediye Meclis Üyesi

84

HAVVA BALCI

Belediye Meclis Üyesi

85

HÜSEYİN ARSLAN

Belediye Meclis Üyesi

86

HÜSEYİN ÇELEBİ

Belediye Meclis Üyesi

87

İDRİS ARSLAN

Belediye Meclis Üyesi

88

İSRAİL DEMİR

Belediye Meclis Üyesi

89

MASUM YARIŞ

Belediye Meclis Üyesi

90

MEHMET ALİ ATUĞ

Belediye Meclis Üyesi

91

MEHMET ÇETİN

Belediye Meclis Üyesi

92

MEHMET FAZIL GÖKALP

Belediye Meclis Üyesi

93

MEHMET SAİT BAŞ

Belediye Meclis Üyesi

94

MEHMET ZEKİ ERGÜN

Belediye Meclis Üyesi

95

METİN KUTLU

Belediye Meclis Üyesi

96

RAMAZAN ÇELİK

Belediye Meclis Üyesi

97

RUDİ SUMER

Belediye Meclis Üyesi

98

ŞEHMUS TURAL

Belediye Meclis Üyesi

99

SERVET YÜCEL OĞUZ

Belediye Meclis Üyesi

100

SEYFETTİN TAŞ

Belediye Meclis Üyesi

101

ZÜBEYİR ERİK

Belediye Meclis Üyesi

MESLEKİ KURULUŞLAR

102

MEHMET SELİM YILDIZ

Midyat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı

103

ABDULHALİM GÜMÜŞ

Midyat Ziraat Odası Başkanı

104

MEHMET ZEKİ AYYILDIZ

Midyat Şoförler Odası Başkanı

105

MEHMET ALİ AKKURT

Midyat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı

106

İDRİS TAŞ

Midyat Sanayi Kooperatifi Başkanı

107

SÜLEYMAN İŞ

Habur Gazetesi

108

MEHMET BEŞİR UZUNER

Doğuş Gazetesi

ÖZEL BANKALAR

109

ONUR ÜNVER

İş Bankası Müdürü

110

SERDAR KIYANÇİÇEK

Yapı Kredi Bankası Müdürü

111

TURAN DİNÇ

Denizbank Müdürü

KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK VE VAKIFLAR

112

ERGUN BULUNMAZ

Türkiye Diyanet Vakfı Midyat Şubesi

113

MURAT AYKAT

Türkiye Kızılay Derneği Midyat Şubesi

114

MEHMET SALİH ASLAN

İlim Yayma Cemiyeti Midyat Şubesi

115

MEHMET SALİH AYYILDIZ

Türkiye Eğitim ve Kültür Derneği  Midyat Şubesi

116

ABDULKADİR ALTUNIŞIK

Türkiye Eğitim ve Kültür Derneği  Şenköy Şubesi