Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Belediye Personeline İftar Verdi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Belediye Başkan yardımcılarının, katılımıyla hizmet kampüsü yemekhanesinde personel ile bir araya geldi.

Düzenlenen iftar programına Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

İftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan Başkan Şahin, Midyat’ta yapılan hizmette bir kişinin değil herkesin emeğinin olduğunu söyledi.

Personele çalışmalarından dolayı teşekkür ederek tüm müdürlüklerin büyük bir özveri içerisinde hizmet sevdasıyla çalıştıklarını kaydeden Şahin, şöyle konuştu. “öncelikle sizleri şahsım ve AK Parti adına sizleri selamlıyorum. İnanç, huzur, karşılıklı sevgi ve saygı, paylaşımının olduğu ay olan bu Mübarek Ramazan Ayı nedeni ile bu programda sizlerle bir araya gelmenin büyük bir mutluluğunu yaşamaktayım. Hepinizi en derin muhabbetle selamlıyorum. İlçemiz Midyat’ta büyük yatırımlar ve hizmetler kazandırdık. Bunlarda da en çok sizlerin emeği ve hakkı var. Ben hepinize bu vesileyle ayrı ayrı teşekkür ederim. AK Parti Belediyeciliğinin bize yüklediği sorumluluklar çalışmalarımızı da inşallah bundan sonrada hızlı bir şekilde devam ettirip Midyat’tı hak ettiği yerlere sizlerle beraber taşıyacağız. Bu vesileyle bu organizasyonda emeği geçen bütün belediye çalışanlarına, personeline ve sizlere teşekkür ediyorum. Hayırlı iftarlar diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum.” Diye konuştu.

Akşam ezanıyla birlikte okunan dulların ardından, tepsiyle yemek sırasına giren Bakan Veysi Şahin, daha sonra işçilerle birlikte yemek yedi.

Yemek sırasında işçilerle sohbet eden Şahin, işçilerin sorunlarını dinledi.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2022, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER