banner94

30 Ağustos Zafer Bayramı Düzenlenen Törenle Kutlandı 30 Ağustos 2020, 18:39

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıl dönümü kutlamaları, Hükümet Konağında bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başladı.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının akabinde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı okundu.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı katılımla gerçekleşen törene Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra; AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Burhan Aktaş, Emniyet Müdür Vekili Muhittin İlker Emir, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, askeri ve mülki erkan, kamu kurum ve kuruluş, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Vali Demirtaş, törene katılan protokol üyelerinin, vatandaşlarımızın ve tören birliklerinin bayramını kutlamasının ardından, 30 Ağustos Zafer Bayramı programı sona erdi.

banner85

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar