AK Parti Midyat İlçe Başkanı Yarış’tan, Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Yarış’tan, Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yarış mesajında, "Milli birlik ve beraberliğimizin en yüksek seviyede tezahür ettiği, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, hoşgörü ve barışın en yoğun şekilde yaşandığı özel günlerimizden Kurban Bayramı'na bir kez daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız. Bayramlar her türlü toplumsal ve kutsal değerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için bir vesiledir bayramlarımız.

Bölünmez bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizi sürekli kılmak, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamak sevgi ve hoşgörü ile mümkündür. Sağlıklı ve müreffeh gelecekler şimdi göstereceğimiz sabır ve gayretlerin sonucu olacaktır. Bu vesileyle, şehit ailelerimizin, gazilerimizin, Midyatlı hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, bayramın ülkemizle birlikte tüm dünya devletlerine barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 22:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
RÜVEYDE YEMİŞCİ
RÜVEYDE YEMİŞCİ - 11 ay Önce

SAYIN BAŞKANIM,SİZE İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM....SİZDEN BİR KONU HAKKINDA YARDIM TALEP EDİYORUM...RİCA ETSEM,BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..0532 276 82 16...8

SIRADAKİ HABER