31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için AK Parti'den aday gösterilen ve yeniden belediye başkanı seçilen Veysi Şahin'e mazbatasını aldı.

Midyat İlçe Kaymakamlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen mazbata töreninde, Şahin, Belediye Meclisi üyelerine mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ceyda Bozdağ’ tarafından takdim edildi.

Başkan Veysi Şahin, seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, seçimlerin kazasız belasız bitmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Burada yaptığı konuşmada, “yol arkadaşlarına ve gazetecilere emeklerinden dolayı teşekkür ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendilerine olan güvenine layık olmaya çalışacaklarını söyledi.

Midyat İtfaiye Grup Amirliğine Yusuf Şahin, atandı Midyat İtfaiye Grup Amirliğine Yusuf Şahin, atandı

Başkan Şahin, “Ben bu mazbatayı onurunu, haysiyetini, şerefini parayla satmayanlar kadirşinas Midyat halkı adına alıyorum. AK Parti sancağını yere düşürmeyen çok kıymetli Midyat halkının özellikle gencinden yaşlısına herkese şahsım, ailem ve AK Parti adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Törenin andından kaymakamlık bahçesine geçen grup hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Belediye2ye geçerek tebrikleri kabul etti. Belediye ve vatandaşlarla davul-zurna eşliğinde ve kesilen kurbanlarla karşılandı.