Başkan Şahin'den, esnaf ziyareti

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'den, esnaf ziyareti

Başkan Şahin'den, esnaf ziyareti

Belediye Başkanı Şahin, Köşk meydanında, Cumhuriyet ve Dr. Alaattin Aslan Caddesinde esnaf ziyaretleri yaptı vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretlerde kontrollü normalleşme döneminde rehavete düşülmemesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Şahin, esnaf ve vatandaşlardan pandemi kurallarına uymalarını isteyerek hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu.

Esnafın işyerlerini ziyaret eden Şahin, onların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, çözümü noktasında elinden geleni yapacağını kaydetti.

Bu arada alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla da sohbet eden Şahin, sorun ve taleplerini dinledi. Çocukları severek oyuncak verdi ve onlarla fotoğraf çektirdi. Midyat'ın meşhur ustaların el emeği göz nuru yaptıkları tesbih, bıtım sabunu, yöresel bal, telkari, kilim ve seccadelerden satın aldı. Köşk meydanında açık havada vatandaşlarla sohbet ederek çay içti. Esnaf Başkan Şahin'e ve beraberindekilere ikramlarda bulundular.

Şahin'i çalışmalarında oldukça memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar da başarılarının devamını diledi.

Başkan Şahin, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, kontrollü normalleşme döneminin ardından esnaf ziyaretlerine devam edeceklerini kaydederek, ilçede yaptıkları çalışmalardan söz etti.

Jandarma lojmanlarının yerini devraldıklarını, buraların kültür merkezi, yeşil alan, park olarak halka açık sosyal tesisleri yapacaklarını söyledi.

Ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkan vekili Niyazi Akgül, Kent Konseyi Başkanı Zeyni Bedir, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Kaya
Yusuf Kaya - 2 ay Önce

Belediye Başkanın halkın arasında olması çok isabetli olmuş. Gerçi pandemi denden bir ilet vardı.

SIRADAKİ HABER