AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, Midyat İlçe Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar ile çok sayıda partili kadın katıldı.

Düzenlenen bir organizasyonla Midyat ilçesinde seçim çalışmalarına başladılar. Gittikleri evlerde partiyi yeni bayan üye kaydı da yapan kadın kolları yönetimi, Midyat’ta girilmedik ev kucaklamadık bayan bırakmayacaklarını söylediler.

Seçim Koordinasyon Merkezinde Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin ile bir araya gelen AK Kadınlar, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini sürdürdü.

Ak Parti Kadın Kolları Tam Kadro Sahada (1)

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, "Yerel seçimlerde Mardin genelinde başarıyı yakalayacağız" dedi.

Başkan Sancar, “AK Parti’nin yerel seçimlerde başarıyı yakalaması için biz kadın teşkilatlarına düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. Mardin’de milletimizin derdiyle dertlenen, onlarla üzülen ve onlarla sevinen güçlü bir teşkilatımız var. Başarıya inanmış bu teşkilatımızla, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek AK Parti’nin yerel seçimlerdeki zaferi için sahadayız. Etkin bir mücadele içinde olacağız. Bugün burada Midyat’ta seçim çalışmalarına başladık. Midyat projeleri ile ilçede devrim yaratan Mevcut Başkanımız Sayın Veysi Şahin’i tekrar kazandırmak için çalışacağız. İnşallah seçimlerde il ve ilçelerde başarıyı yakalayacağız. Buna motive olmuş, inanmış bir teşkilatımız var. İnanıyorum ki, AK Parti’nin davasını omuzlayan, ülkesi ve milleti için koşturan fedakâr kadınlarımız, bu seçimlerden de yüzünün akıyla çıkacaktır" dedi.

Ak Parti Kadın Kolları Tam Kadro Sahada (3)

Başkan Şahin'den, Büyük Estel Mitingi Başkan Şahin'den, Büyük Estel Mitingi

AK Parti Midyat İlçe Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar ise, 31 Mart tarihine kadar saha çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini kaydetti. Acar, “ Seçim çalışmaları kapsamında, İl Başkanımız Sayın Esengül Sancar ve il teşkilatımız ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Esnaf ve hane ziyaretinde bulunuyoruz. Belediye Başkanımızın yapmış ve yapacağı projeleri anlatıyoruz. Veysi Şahin’i tekrar kazandırmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. İnşallah bu seçimlerde de yüzümüzün akıyla çıkacağız." dedi.

Ak Parti Kadın Kolları Tam Kadro Sahada (2)