Ulucami mahallesinde bulunan, Tarihi Estel Han'da “Gençlik Aşkıyla Midyat ” programında gençlerle bir araya gelen, Başkan Şahin, Gençlere, kadınlara ve çocuklara yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Etkin kökene dayalı siyaset yapmadıkların kaydeden Başkan Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türk, Arap, Kürt, Süryani, Ezidi kim geldiyse belediyenin imkânlarından yaralandı. 50 yıldır belediyenin girmediği mahallelere girdik. Sosyal tesisler ve altyapı yaptık. Sokak restorasyonları yaptık. Tarihi dokuyu canlandırdık. Bugün Midyat'ta turist geliyorsa, bu yapılan restorasyonlar, tarihi gün yüzüne çıkarmamız için yapılan çalışmalardır.” Dedi.

Başkan Veysi Şahin, Sanayi Esnafını ziyaret etti Başkan Veysi Şahin, Sanayi Esnafını ziyaret etti

Başkan Şahin, Ak Parti Gençlik Buluşması’na Katıldı (3)

Bu seçimlerde yine görev alarak, kırsal mahallelerde semt sahaları, yaptıklarını kaydeden Şahin, “Siz gençlerden tek isteğim şu, etnik kökene dayalı siyaset yapmayın. Mahalli seçimler, genel seçimler gibi değil. Şahsa endeksli seçimlerdir. Sandığa giderken adayın projesi var mı? Hangi adayın arkasında hükmet desteği var. Benim yaptığım bütün projelerin finansmanı yüzde doksanı merkezi hükümet bütçesinden. Belediyeye gelen para ancak maaşlara yetiyor. İlişkilerimiz ile Bakanların kapıları aşındır dık. Hizmete ve ilçenize hizmet edecek adaya oy verin” diye konuştu.

Programa, MKYK üyesi Kadir Ali Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı ve çok sayıda genç katıldı.

Başkan Şahin, Ak Parti Gençlik Buluşması’na Katıldı (2)

Gecede ilk defa oy kullanacak gençler ile doğum günü kutlandı. Canlı müzik eşliğinde çiğköfte ve çeşitli ikramlarda bulunduğu gece renkli geçti.

Başkan Şahin, Ak Parti Gençlik Buluşması’na Katıldı (1)