AK Parti Mardin Milletvekili Dinçel, Midyat’ta incelemelerde bulundu

- AK Parti Mardin Milletvekili Şehmus Dinçel, Midyat’ta çeşitli inceleme ve temaslarda bulundu.

AK Parti Mardin Milletvekili Dinçel, Midyat’ta incelemelerde bulundu
  • MARDİN  –  AK Parti Mardin Milletvekili Şehmus Dinçel ilçeye yaptığı ziyarette önce AK Parti Midyat ilçe Başkanlığı’nı Ziyaret etti.

Milletvekili Dinçel’i Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar ve partililer karşıladı.

Partililerle sohbet eden Dinçel, daha sonra Midyat ilçesinde yapılmakta olan Spor kompleksi ve rekreasyon alanı, Kültür ve Kongre Merkezini inceleyerek Belediye Başkanı Veysi Şahin'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Başkan Şahin, milletvekilleri Dinçel’e ilçeye yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Şahin, Spor Kompleksi için, "Uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek spor kompleksinin içinde kapalı açık yarı olimpik yüzme havuzları, basketbol, voleybol, tenis kortu, sentetik çim futbol sahası ve bunun yanı sıra fitness ve pilates salonu, aynı anda 4 takıma hizmet verebilecek giyinme-soyunma odaları, 2 bin kişilik tribünün de yer alacak.” dedi.

Şahin, Kültür ve Kongre Merkezinin’ de, ilçemizin kültürel ve turizm vizyonuna da imaj kazandıracağını kaydederek, “Konferans salonlarının yanı sıra, idari kısım, kreş, kütüphane, kafeterya fuaye salonu ve galerileri içerisinde barındıracak olan merkezin Midyat’ta büyük bir ihtiyacı karşılayacak.” dedi.

Milletvekili Şehmus Dinçel, İlçede yapılmakta olan çalışmaları son durumları bizzat gelerek yerinde görmek istediklerini belirterek, “Belediye Başkanımız ilçemize hâkim ve güzel çalışmalar yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda partimizde ilçeye hâkim durumda. Yapılan çalışmaları bizlerde takip ediyoruz. Çalışmaların Midyat ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2022, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER