BAŞKAN ŞAHİN'DEN BİR DESTEK BİR DUYURU

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Karadeniz'deki enerji keşfi ile ilgili Başkan Erdoğan'ın fotoğrafını "Müjdeler olsun size; doğdu batmayan güneş!" sözleri ile paylaşarak tam destek verdi.

BAŞKAN ŞAHİN'DEN BİR DESTEK BİR DUYURU

Mardin'in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Fatih Sondaj Gemisi'nin Karadeniz'de 320 milyar metreküplük enerji rezervi bulmasına destek verdi. Başkan Şahin, sosyal medyada #müjdelerolsun başlığı ile yaptığı paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Türkiye, tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz'de gerçekleştirdi. Karadeniz'de 320 Milyar Metreküp doğalgaz rezervine ulaştık” sözlerini paylaştı.

KORONA HASSASİYETİ SÜRÜYOR

Başkan Şahin ayrıca Midyat'ta her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilmek istenen 3. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivalinin, dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 Salgını sebebiyle iptal edildiğini duyurdu. Başkan Şahin, "Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde tüm etkinliklerimizi barış içerisinde sağlıklı ve huzurlu daha güzel günlerde vatandaşlarımızla hep birlikte coşkuyla kutlayabilmek amacıyla aldığımız bu iptal kararının halkımız ve kamuoyu tarafından anlayışla karşılanmasını ümit eder, saygılar sunarım" dedi. (www.akbelediyeler.com)

 

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER