Otomotiv satış sonrası servis hizmetleri konusunda Türkiye’nin yeni nesil servis hizmeti markası ALOCARS MEHANIE CAR SERVICES sektörün bölgedeki deneyimli firması BİRLİK OTO SERVİS girişimi ile artık çok yakında KIZILTEPE ‘de hizmete girecek.

2021 yılının son çeyreğinde faaliyetlerine başlayarak kısa süre içerisinde büyümesi ve şebeke ağını hızla geliştirmesi ile dikkat çeken Alocars Mechanice Services Mardin Kızıltepe’de çok yakında hizmet vermeye başlayacak.

Mardin'de, Meslek Komitesi İstişare Toplantısı yapıldı Mardin'de, Meslek Komitesi İstişare Toplantısı yapıldı

Alocars Genel Müdürü Volkan Dizen yaptığı açıklamada “ Alocars Mechanice Car Servisler Sektörün yayıncılık başta olmak üzere birçok farklı alanlarında 20 yıla yakın süredir hizmet veren Otolife grubuna bağlı olarak oluşan Türkiye ‘nin yeni nesil araç bakım zincir markasıdır. Bildiğiniz üzere ülkemizde otomotiv satış sonrası hizmet pazarı yetkili servisler ve oto sanayiler üzerine kurulu. Ancak; hayatın her alanında olduğu gibi bu noktada da beklentiler ve ihtiyaçlar hızla değişiyor. Tüketiciler yüksek maliyetlerden kaçınırken kaliteli hizmet istiyor. Alocars’ı tam da bu noktadaki ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla kurduk. Kaliteli, garantili, ekonomik, donanımlı ve kurumsal hizmet anlayışımızın değerli MARDİN ve bölge halkı tarafından da kısa sürede fark edileceğine hiç şüphem yok. Oluşan şubelerimizin geçmiş sektör deneyimleri ve tecrübeleri bizler için çok önemli. Mardin ilimiz yapılanmamızda sektörde önemli tecrübeleri olan Kızıltepe ilçemizin tecrübeli firmalarından BİRLİK OTO SERVİS ile yollarımızı birleştirdik. Tecrübelerini ve hizmetlerini kurumsal bir marka ile bütünleşerek devam ettirmek isteyen BİRLİK OTO SERVİS’ e markamızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Hedeflerimiz doğrultusunda yakın bir süre sonra fiziksel olarak yepyeni bir oluşum ile bölge halkına çok daha geniş ve konforlu bir alanda hizmet vereceğiz. Servislerimizde tüketiciler ve araç sahipleri yetkili servis kalitesinde ancak çok daha ekonomik hizmet almanın avantajını yaşıyorlar. Alocars Mechanıce Car Services Mardin’e hayırlı olsun “dedi.