Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 2. Lig 6 Grup’ta mücadele eden Midyat Belediye spor Erkek Voleybol Takımı,  galibiyetle galibiyet seriisine devam ediyor.

Rakiplerinin talebi ve 1.lig Playoffları kadrosu için yapacağı çalışma kapsamında ileri tarihli oynaması gereken 2 Maçı Türkiye Voleybol Federasyonunun izniyle bugün Mardin Kızıltepe Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynadı.

Mardin Voleybol Takımını ve Yeni Mardin Voleybol takımını 3-0 lık aynı skorla geçerek 7 maçta 7 galibiyetle açık ara liderliğini sürdürdü ve 1.Lig Playofflarına gün saymaya başladı.

Mardin 1969 Spor Aliağa Futbol maçı hazırlıklarına başladı Mardin 1969 Spor Aliağa Futbol maçı hazırlıklarına başladı

Kulüp Başkanı Atilla Baysal yaptığı açıklamada, “Midyat Şehrinin Voleybol ile anılmasını istiyoruz. Dünyada ve ülkemizde yükselen trend olan voleybol branşının 1.ligine çıkarak şehrimizin tanıtıma katkı sunmak istiyoruz. Bizler son 4 sezonda üçüncü kez 1.Lig Playofflarına kalma başarısını gösterdik. Sadece belediyemizin bize sunduğu imkanlar dışında şehrimizin iş adamlarından da destek bekliyoruz. Buna çok ihtiyacımız var. Bu takım her zaman dediğim gibi Midyat Şehrinde yaşayan insanların takımıdır.

Lige hızlı başlayan Midyat Belediye Spor ligin zirvesinde yerini aldı.

Midyat Belediyespor