Midyat'ta Kurban Bayramı Coşkuyla kutlanıyor Midyat'ta Kurban Bayramı Coşkuyla kutlanıyor

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hatip Çelik, yeni yıl mesajında, Her yeni yıl, yeni bir başlangıç olduğunu söyledi.

Çelik mesajında şunları kaydetti:

“Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2024 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.

2024 yılında, Mardin’imizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Mardin’in her yönüyle bir marka kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda,  tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile İlimizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması,  en büyük gücümüzdür.  Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının Ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder, Tüm Mardin halkının ve tüm üyelerimizin yeni yılını kutlar,  sevgi ve saygılarımı sunarım.”