Midyat Nene Hatun M.T.A.L Erkek Kuaförlüğü Bölümü Öğrencilerinden oluşan Tenis takımı okul, staj ve dershaneden arta kalan tüm vakitlerini Midyat Belediyesi Tenis Kortlarında geçiriyor. Antrenmanlar sabahın ilk saatlerinde başlarken okul ve dershane çıkışlarında da idmanlar devam ediyor. 

2017 Yılından bu yana sporcularla çalışan Midyat Belediyesi Spor Eğitmeni Eser METE Müsabakalara sayılı günler kala özellikle Ramazan ayının ilk gününden itibaren kötü geçen hava koşullarına da aldırış etmeden ıslak zeminleri çektirerek işin başına koyuluyorlar.
  Teniste Midyat’ın Gururu  Oldular
Spor Eğitmeni; yapılan bu işte en büyük arzumuz Midyat’ımızın adını gelişen imkanlarla beraber yeni tenis kortlarının ilçemize kazandırılarak, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Bölge ve Türkiye müsabakalarında ev sahipliği hedeflerinin olduğunu söyledi.

Kayseri Büyükşehir Spor A.Ş.’nin Milli sporcularından ‘Avrupa’ başarısı Kayseri Büyükşehir Spor A.Ş.’nin Milli sporcularından ‘Avrupa’ başarısı

ilçenin tarihi ve kültürel alandaki başarısını spor turizmine yansıtarak Midyat ın tanıtımında büyük rol oynayabiliriz, böylece esnafından sporcusuna her alanda olumlu katkılar sağlarız dedi.

Son olarak sporcuların gayret ve başarısını her koşulda destekleyen Midyat Belediye Başkanı Sayın Veysi ŞAHİN beye takımı adına teşekkürlerini iletti.

Türkiye Final müsabakaları 4-8 Mayıs tarihleri arasında İzmir ilinde oynanacaktır. Finallerde İlçemizi temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Teniste Midyat’ın Gururu  Oldular

Editör: Selahattin Erol