Uyandığında Yaradan’la sürekli bir iletişim halinde olacaksın ve her hareketin bir dua olacak.

UYANDIĞINDA NE OLACAK BİLİYOR MUSUN?

Bir gün uyanacaksın fiziksel olarak değil ruhsal olarak.

Gerçekten kim olduğuna, bu dünyadaki misyonuna ve varlığı yöneten değerlere uyanacaksın.

Uyandığında içinde bulunduğun her durum anlamlı olacak. Daha fazla acı ya da ıstırap olmayacak. Tüm geçmişin minnettarlıkla görülecek ve her deneyim gelişmen için gerekli ve önemli.

Uyandığında, artık suçluluk duymayacaksın. Yaptığın her şeyin içinde bulunduğun koşullarda olduğunu anlayacaksın. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı ve "hatalarınızın" birbirinizi bulma çabası olduğunu anlayacaksınız. Ve tüm suçluluk sevgiye ve kendini affetmeye dönüşecek.

Uyandığında kendini seveceksin. Kendini başkalarıyla kıyaslamayı bırakıp eşsizliğini fark edeceksin. Eninde sonunda anlayacaksın ki herkesin güzelliğinin kendin olmakta olduğunu ve hiçbir standardın sana kendin olmaktaki güzelliğin gücünü veremeyeceğini.

Uyandığında yargılamayacaksın. Her insanın farklı bir gelişim seviyesinde olduğunu ve başkalarının tutumları işinize gelmese bile her birinin kendi tutumlarının sonuçlarından ders almaya hakkı olduğunu öğreneceksiniz çünkü herkes gelişim yolunda.

Uyandığında hediyeye daha çok değer verecek, adımlarını yavaşlatacaksın, algılarını daha çok ifade edecek ve seni sevenlerin sevgisine açık olacaksın. Tüm varlıklara ruh olarak bakacaksın, varlıklarını onurlandıracaksın, her şeyin bir anlamı olduğunu, daha yüce bir gücün ruhunu ve kaderini harekete geçirdiğini bilerek yürüyeceksin.

Uyandığında Yaradan’la sürekli bir iletişim halinde olacaksın ve her hareketin bir dua olacak.

Hala uyku, rüya görmek ve hayatın derinliğine göz açmak arasında yaşıyoruz. Ama yaşadığımız her durum bizi uyanmaya çağıran hayata dokunuştur.

Alexander Gruber

(alıntıdır)