Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 2024 Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısına son kez başkanlık yaptı.

Şahin, 2019-2024 yılları arasında yaptıkları 5 yıllık çalışmaları değerlendirdi:

“5 yıl boyunca, Midyat’ımızı en iyi ortama taşımak için var gücümüz ile gayret ettik. Karşılaştığımız, salgın, deprem gibi olumsuzluklara rağmen hizmetlerimizi sürdürerek hayatımızın her alanına dokunacak bir ilçeye göre Türkiye standartlarının üzerinde olan kalıcı eserler kazandırdık. Halkımızın bizi başkan, sizi meclis üyesi seçtiği irade ile birlikte bu çalışmalarımızı hep birlikte yaptık. Müzakerelerimiz oldu, artılarımız oldu, eksilerimiz oldu. Midyat Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı (1)

Fedakârlık emek ve gayretle bir hizmet yapıldığı zaman vatandaşlarımızın bu erişimini sağladığımız zaman hazın çok kıymetli olduğunu ben şahsen bu 5 yıllık süreçte anladım. Tabi bunu yaparken sizlerle beraber yaptık. 31 Marta’ da halkın teveccühün ve desteğini bizlerden yana olması halinde hizmet ve yatırım atağımızı aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğim. Son olarak şunu demek isterim ki hepimiz uyum içinde memleketimiz insanları için birlikte çaba harcadık. Yönetim olarak siz belediye meclis üyelerimizin başını eğecek hiçbir karara imza atmadık.

Midyat Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı (3)

Midyat Belediye Başkanı Şahin'den, Ramazan Bayramı mesajı Midyat Belediye Başkanı Şahin'den, Ramazan Bayramı mesajı

Gelecek dönem için bir kısım arkadaşımız yine aday. Ama vazifesini bırakıp arkadaşlarımız ile bu güne kadar aday olmayan arkadaşlara da teşekkür ederim. Yine de aday olan arkadaşlarıma da kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Ben hem HDP gurubuna hem de AK Parti gurubuna bu 5 yıllık süreçte gösterdikleri özverili, başarılarından dolayı tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olsun sağ olun.”

Midyat Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı (4)

Midyat Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı (1)