22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde AK Parti Belediye Başkan adayı Veysi Şahin ve partililer onuruna birlik ve dayanışma yemeği verdi.

Turizm Denetim Komisyonu Midyat’ta denetimlerini sürdürdü Turizm Denetim Komisyonu Midyat’ta denetimlerini sürdürdü

Midyat'a bir düğün salonunda yapılan toplantıda konuşan, 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, 31 Mart pazar günü yapılacak olan seçimlerde merkezi hükümete bağlı adaylara destek olmasını istedi.

Süleyman Bölünmez, 31 Mart Yerel Seçimlerinde adaylarının kazanması için çok çalışacaklarını ifade ederek, “merkezi hükümet, eğer başkan merkezi hükümete bağlı bir başkan değilse oradan bakanlarından biri, ödenek hizmet alamıyorsa hizmet yapamaz.” Dedi.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 2019 yılından beri 5 yılda ilçede kadınlara yönelik yapmış oldukları çalışmaları aktardı.

Şahin, “Midyat’ta kalıcı eserler kazandırdık. Vizyon projeler kazandırdık. Allah'ın izni ile önümüzdeki dönemde bize yetki verirseniz hem yarım kalan projelerimizi, hem de vaatlerimiz arasında bulunan mega projeleri hayata geçireceğiz.” Diye konuştu.  

Programda konuşan AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış' ta, “Bu anlamlı organizasyonu tertiplediği için sayın vekilimiz Süleyman Bölünmez beyefendiye teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Programa MHP İlçe Başkanı Kadir Akyol, AK Parti Dargeçit İlçe Başkanı Mehmet Kılıç, Midyat eski Belediye Başkanı Felemez Aslan çok sayıda partili ve davetli katıldı