Artuklu Belediyesi Öğrencileri Geleceğe Hazırlıyor

Tutaşı, öğrencilerin üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanması için çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Artuklu Belediyesi Öğrencileri Geleceğe Hazırlıyor

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, öğrencilerin üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanması için çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Artuklu Belediyesi mahalle konakları ve bilgi evleriyle de vatandaşlara önemli hizmetler sunuyor. Bu bağlamda öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında da aktif bir rol üstlenen Belediye, farklı etkinlikler ile öğrenci dostu çalışmalar yapıyor. Hergün yüzlerce öğrencinin geldiği Bilgi Evi, yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin bilgilerinin pekişmesini sağlıyor.

Evlatlarımız için varız

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız öğrencilerimizin en faydalı şekilde hizmet sunmaktır” dedi. Bu konuda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tutaşı, “Belediye olarak her kesimden her vatandaşımızın yanında olduğumuz gibi öğrencilerimizin de yanındayız. İlimizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi şekilde çalışmalarımızdan faydalanmasını istiyoruz. Bu konuda Bilgi Evimiz etkin bir şekilde öğrencilerimize katkı veriyor. Bir yandan verdiğimiz kurslar ile öğrencilerimizin gelişimini sağlarken, diğer yandan da deneme sınavlarımız ile üniversite hayallerine yaklaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Daha da gelişecek

Bilgi Evinin daha aktif bir şekilde çalışacağını dile getiren Tutaşı, “Şu an sınavlarımızı her hafta yapıyor ve evlatlarımızın eksikliklerini görmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında bilgi evimizin daha faydalı çalışması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda gelen öğrencilerimiz ve personelimizle sürekli istişare içindeyiz. Yapacağımız yenilikler ile en iyiye ulaşacağız” ifadesiyle sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER