Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin’e geliyor.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Bugün Mardin ziyaretinde, Anemon Otel’ de Sivil Toplum Kuruluşları, sanayici, işadamları ve basınla kahvaltı programına katılacak.

Artuklu ilçesinde Teşkilatı ve Esnaf Ziyaretinde bulunmasının ardından, Yeşilli, Ömerli ve Midyat İlçe Teşkilatlarını ve Esnaf Ziyaretlerinde bulunacak.

Yeniden Refah Partisi Midyat İlçe Başkanı Aslan Kırtay, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin'e geleceğini söyledi.

Başkan Şahin'den, Büyük Estel Mitingi Başkan Şahin'den, Büyük Estel Mitingi

Kırtay, midyatgundem.com haber sitesine yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan, 18 Mayıs Cumartesi günü Mardin’e gelecek. Burada bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunacak. İş adamlarımız ve STK’lar ve basınla bir araya gelecek. Ardından Midyat İlçe Teşkilatımızla, Belediye Başkan Adayımız Seyfettin Alpsoy ve Partililerle parti binamızda bir araya gelecek. Bir süre burada istişare ve değerlendirmelerde bulunacak. Başkanımız daha sonra ilçe esnafımızla ziyaret edecek. Başkanımız, Erbakan Bir günlük ziyaretin ardından Mardin'den ayrılacak.” dedi.