Dünya İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde mücadele eden DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü sporcusu Gözde Şahinbaz, tüm rakiplerini yenip Türkiye Şampiyonu olarak Dünya İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Mardin 1969 Spor Gümüşhane’de 3 puanı 3 golle aldı Mardin 1969 Spor Gümüşhane’de 3 puanı 3 golle aldı

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü sporcusu Gözde Şahinbaz, Milli Takım Seçmelerine katılarak gösterdiği üstün performansla Kadınlar 53 kg’da ülkemizi, Dünya İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı.

Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te 25-30 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Dünya İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası'na katılacak Türkiye Milli Takımı için seçmeler, Ankara'daki İsmet Iraz Spor Salonu'nda yapıldı. Rakiplerini bir bir yenerek göz dolduran bir performansa imza atan Şahinbaz, DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü’nün taekwondo alanındaki uluslararası temsil gücünü bir kez daha ortaya koydu.

Taekwondoda Türki̇ye Şampi̇yonu Oldu (2)

Sporcularımız Emeklerinin Karşılığını Alıyorlar

DEPSAŞ Enerji Kulübü sporcularından Gözde Şahinbaz’ın Milli Takım seçmelerinde gösterdiği üstün performansa ilişkin açıklamalarda bulunan DEPSAŞ Enerji Sportif Direktörü Mehmet İpek, “Türkiye Şampiyonu olarak bizleri onurlandıran Gözde kardeşimi, antrenör hocalarını, ailesini ve bu başarıda onun yanında olan herkesi tebrik ediyorum. Kulüp olarak bilhassa paralimpik sporcularımıza verdiğimiz destekle doğru işlere imza attığımızı her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Başarı büyük emek ister. Sporcularımızda özveriyle, fedakarca, çok çalışarak emeklerinin karşılığını alıyorlar. Bizlere de onları gururla izlemek kalıyor.” ifadelerini kullandı.