31 Mart Mahalli İdareler seçiminde güven tazeleyen Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, birim müdürlüklerinde değişiklik yapmaya başladı.

Beyazsu’daki İşletmeler Denetlendi Beyazsu’daki İşletmeler Denetlendi

Başkan Şahin, bu kapsamda, son ataması İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü’ne Bismil Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Akyol’u, Midyat İlçe Belediyesi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne getirildi.

https://x.com/midyatgundem/status/1801239320516334046?s=46

Görevine başlayan Akyol, "Midyat İlçe Belediyesi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne getirilmiş bulunmaktayım. Bu vesile ile beni bu göreve layık gören başta Midyat Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin’e olmak üzere bütün yetkililerimize şükranlarımı arz ediyorum.”

Rıdvan Akyol, İlköğrenimini 100.Yıl İlkokulu, Erenköy Ortaokulu'nda, orta öğretimimi Antalya Endüstri Meslek Lisesi'nde birincilikle tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi lisans programını tamamladı. Öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra, Mardin Ömerli ilçesinde kaymakamlık ve belediye proje ekibinde, ihale birimlerinde bulundu. Bismil Belediye Başkan Yardımcılığı görevinin ardından Midyat İlçe Belediyesi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne getirildi.

Kaynak: https://www.midyatgundem.com