Dicle Elektrik, Masa Tenisi Kuruluşlar Ligi’nde 2’nci oldu Dicle Elektrik, Masa Tenisi Kuruluşlar Ligi’nde 2’nci oldu

Mardin 1969 Spor ligin 18. haftasında 4 Şubat Pazar günü saat 14.00'da Yeni Ordu Stadı'nda 52 Orduspor FK ile deplasmanda karşılaşacak. Kırmızı lacivertli takımın bu maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından başladı. 

TFF 3. Lig 1. Grup 18. hafta müsabakasında 4 Şubat Pazar günü saat 14.00’da deplasmanda 52 Orduspor FK ile karşılaşacak olan Mardin 1969 Spor bu maçın hazırlıklarına bugün öğle saatlerinde 21 Kasım Şehir Stadı2nda yaptığı idmanla başladı.

Teknik Direktör Ender Alkan yönetimindeki idman; koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Ardından iki grup halinde pas çalışmaları yapan futbolcular antrenmanı, dar alanda yapılan çift kale maçlarla tamamladı. Pazar günü  oynana Talasgücü Belediye Spor maçına ilk 11’de başlayan futbolcular ise antrenmanı, rejenerasyon çalışmalarıyla tamamladı. Kırmızı lacivertli futbolcular yarını çift idmanla geçirecek.

Öte yandan sakatlığı bulunan Serdar Yiğit ve Mustafa Eren Damar'ın tedavileri devam ederken sakatlığı bulunan Ali Kemal Özkan ise takımdan yarı çalıştı.