DEM Parti Eş Genel Başkan Tuncer Bakırhan, Midyat’ta DEM Parti Eş Genel Başkan Tuncer Bakırhan, Midyat’ta

AK Parti´nin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, mevcut başkan Veysi Şahin tekrar aday gösterilmesi ilçede sevinçle karşılandı.

Veysi Şahin, ilk önce Midyat Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde, MHP Midyat İlçe Başkanı Abdulkadir Akyol, Midyat eski Belediye Başkanı Felemez Aslan, Çavuş eski Belediye Başkanı Ahmet Akay, Söğütlü eski Belediye Başkanı Şükrü Şahin, Delmemika Aşireti Lideri Abdullah Taş, , ailesi, sevenleri ile bir araya geldi. Daha sonra uzun araç konvoyu ile AK Parti İlçe Başkanlığına geçerek gövde gösterisi yaptı.

Başkan Şahin'i, AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, kadın gençlik ve parti yöneticileri tarafından davul-zurna eşliğinde, havai fişek gösterisi ve konfetilerle coşkuyla karşılandı.

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama1

Veysi Şahin, burada partilileri ve sevenlerini selamladı…

Burada açıklamalarda bulunan Veysi Şahin, 2019 yerel seçimlerinden sonra arada geçen beş yılda 72 mahalleye her türlü hizmeti ve desteği verdiklerini söyledi.

-        Midyat’ı il yapana kadar durmak yok yola devam!

Başkan Şahin, “Dokunmadığımız yer kalmadı. Eksiğimiz olabilir, hatamız olabilir. Allah'ın izni ile bu önümüzdeki süreçte hepsini telafi edeceğiz. Bu beş yıl içerisinde yaptığımız projeleri inşallah en kısa zamanda, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Abdullah Erin ile beraber Kültür ve Kongre Merkezide Lansman ile sizlere tanıtacağız. Bugünkü toplantımızın amacı hem bir teşekkür hem bir ziyarettir. İnşallah önümüzdeki günlerde yapacağımız vaatlerimiz neler olacak onları hem basınla hem sizlerle tekrar paylaşacağız. Midyat’ı il yapana kadar durmak yok yola devam.” ifadelerini kullandı.

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama2

AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış ise, yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederek, seçimlere hazır olduklarını kaydetti.

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama

Başkan Yarış, “Durmadan gönülleri almaya devam edeceğiz. Bütün genç seçmeleri tek tek kucaklayacağız. Gönüllerini kırdıklarımızın gönüllerini alacağız. Bu süreçte aday adayı olanlara partim, şahsım adına tek tek teşekkür ediyorum. Hep birlikte, el ele, kol kola ilçeye daha güzel projeleri getirmek için elbirliği verip beraber çalışacağız.” diye konuştu.

Yapılan konuşmalar ve selamlaşmaların ardından, partililerle birlikte yeni açılacak olan SKM Bürosuna geçildi.

Burada da vatandaşlarla bir araya gelen Şahin, tebrikleri kabul etti.

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama3

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama4

Midyat’tan Yeniden Aday Gösterilen Başkan Şahin’e Coşkulu Karşılama5