Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Yılbaşı dolayısıyla görevi başındaki personelleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı, alınan tedbirlerde denetimlerde bulundu.


İstasyon Bölge Trafik Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Akkoyun, burada görev yapan polis memurlarının yeni yılını tebrik etti. Alınan tedbirler hakkında İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday'dan bilgi alan Vali Akkoyun daha sonra yaptığı açıklamada, Yılbaşı gecesi dolayısıyla Mardin ilimizin huzur ve güveni için Emniyet, Jandarma, Sağlık, İtfaiye ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü personellerinin görevi başında olduğunu belirtti.


Vali Akkoyun, vatandaşlarımızın yeni yıla huzur ve güven ortamında girmesi için şuanda 2 bin 167 Polis ve Jandarma personelinin görevi başında, sahada görev yaptığını ifade etti.


Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun'un Yılbaşı denetimlerine, AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu ve İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday eşlik etti.

Bağlar mahalle sakinleri, Başkan Şahin'e teşekkür ettiler Bağlar mahalle sakinleri, Başkan Şahin'e teşekkür ettiler

Mardin'de, Yılbaşı Denetimleri