Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Tuncay Akkoyun’un Başkanlığında sağlık yatırımlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Vali Akkoyun'un 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı Vali Akkoyun'un 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

İlimiz genelinde vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerini ve sağlık kuruluşlarının durumlarını değerlendirmek amacıyla Valilik Dara Toplantı salonunda Valimiz Tuncay Akkoyun’un başkanlığındaki toplantıya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Destek Hizmetleri Başkanı Şeyhmus Alkan, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Cihat Adın, Personel Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Leyla Demir ve diğer ilgililer katıldı.

Vali Akkoyun, ilimiz genelinde gerçekleşen sağlık hizmetlerinin yanı sıra devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

Vali Akkoyun, çalışmaların yakından takip edilerek proje, yatırım ve faaliyet süreçlerinin azami hassasiyetle yürütülmesi, zamanında tamamlanarak vatandaşlarımıza en iyi sağlık hizmetlerinin sunulması için gerekli işlerin etkin bir şekilde yerine getirilmesi hususunda ilgililere talimatlar verdi.

Editör: TE Bilisim