Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’e geldi.

Mardin Valiliğini ziyaret ederek, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Yaman’dan şehirde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Ziyaret hakkında açıklama yapan Yaman, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın Mardin’e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yaman, “Mardin Valiliğimiz ve Mardin Büyükşehir Belediyemiz, Mardin’de ki kanaat önderlerimiz ve hemşehrilerim adına Sayın Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’a hoş geldiniz diyorum.” dedi.

Başbakan Yardımcısı Işık, Valilik ziyaretinin ardından Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Yaman’dan ile birlikte, bir otelde düzenlenen sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri toplantısına katıldı.

Başbakan Yardımcısı Işık ve Vali Yaman ile beraberinde ki heyetle birlikte Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından bitirilerek öğrencilerin hizmetine sunulan bölgenin en büyük Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Çiçeklerle karşılanan Işık, öğrencilerden Gençlik Merkezi hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle masa tenisi oynayan Işık, atölyeleri gezerek verilen dersler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı.  7 bin güncel kitabın bulunduğu kütüphaneyi gezen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Gençlik Merkezi Toplantı Salonun’da bir süre öğrencilerle sohbet ettik sonra buradan ayrıldı.