Adalete ve Kalkınma Partisi Midyat Belediye Başkanı ve Başkan adayı Veysi Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, ilçe yöneticileri ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında kapalı pazar ve esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ulucami Mahallesinde Hacı Ömer Özel Kapalı Semt Pazarı, seçim çalışmaları kapsamında pazarcı esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Şahin, sokak-sokak, cadde-cadde ziyarete, muhabbete, gönül köprüleri kurmaya devam ettiklerini söyledi.

Vatandaş çöp konteyneri olmayan duraktan şikayetçi Vatandaş çöp konteyneri olmayan duraktan şikayetçi

Başkan Şahin, “AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Atilla Yarış ve kıymetli yol arkadaşlarımızla birlikte esnafımızı ziyaret ediyoruz. Semt pazarlarında ilçemizin bereket kaynağı olan, alın teri ve emekleri ile çalışan esnaflarımızla ve alışveriş yapan kıymetli hemşehrilerimizle kucaklaşmaya devam ediyoruz. Daha güzel ve daha modern bir şehir için; el ele, gönül-gönülle çalışacak, ilk günkü gibi Gerçek Belediyecilikle hizmet edeceğiz. Kıymetli pazar esnafımıza hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimiz ile sohbet ettik. Bizleri güler yüzleri ve hoş sohbetleri ile karşılayan kıymetli pazarcı esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.

Pazarcılar, vatandaşlar ve esnaflarla sohbet edip taleplerini dinleyen Başkan Veysi Şahin, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan seçimler için destek istedi.

Kapalı semt pazarında pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Şahin ve Yarış, büyük ilgi gördü. 

Midyat Belediye Başkanı Şahin, Pazar Esnafını Ziyaret Etti (1)

Kaynak: https://www.midyatgundem.com