Midyat Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 1.Lig Playofflarını garantiledi. 

Şampiyonluğu garantileyen Midyat Belediye spor bugün Saat 13:00’da Midyat Kapalı Spor salonunda Yeni Solhan spor ile karşılaştı.

DEPSAJ Enerji sporcuları, European Games Taekwondo’dan 6 madalya ile döndü DEPSAJ Enerji sporcuları, European Games Taekwondo’dan 6 madalya ile döndü

Karşılıklı sayılarla başlayan müsabakada ağırladığı Bingöl Yeni Solhan spor’ u (25-12), (25-13) ve (25-12) setlerle 3-0 yendi.

Midyat Belediyespor, Yeni Solhanspor’u 3 Yendi (2)

Rakibini 3-0 yenen Midyat Belediye Spor Voleybol Takımı Grubu'nu lider olarak tamamladı. Şampiyonluğu garantiledi.

Erkekler 2. Lig 6 Grup’ta oynadığı 10 karşılaşmadan, 9 galibiyet, 1 mağlubiyet ile liderliğini sürdürdü. Öcümüzdeki hafta ise yine Bingöl Spor Lise’ si ile karşı karşıya gelecek.

Midyat Belediye Spor Kulüp Başkanı Atilla Baysal

Midyat Belediye Spor Kulüp Başkanı Atilla Baysal, Midyat Gündem Com haber sitesine yaptığı açıklamada Bu yıl da aynı başarıyı yakalamak için yola çıkıp, mücadele edecek bir kadro kurduklarını kaydetti. 

Baysal, "sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Ligde başarılı bir sezon geçirdik. Geçen sezonki başarımızı tekrarladık. Söz verdiğimiz gibi şampiyonluk kupasını Midyat’ta getiriyoruz. İnşallah Play-off tada başaralı sonuçlar alırız. Play-off maçlarını kazanmak istiyoruz. İyi bir takımımız var. Oyuncularımıza güveniyorum." diye konuştu.

Midyat Belediye Spor Başarılı Antrenörü Diyar Özsoy

Midyat Belediye Spor Başarılı Antrenörü Diyar Özsoy ise, “sezon başında söz verdiğimiz gibi şampiyonluğu Midyat’ta getiriyoruz. Şampiyonluğunuzu ilan ettik. 10’da 9 yaptık. Güzel bir sezon geçirdik. Oyuncularımı ve Kulüp başkanımızı tebrik ediyorum. İnşallah Play-off tamamıyla hedeflerimize ulaşmış olacağız.” Diye konuştu.

Midyat Belediyespor, Yeni Solhanspor’u 3 Yendi (3)

Selahattin Erol / Midyat