İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

Mardin Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ ve Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Hakan Demir iftar etkinliklerinin düzenlendiği Mardin Artuklu Üniversitesi kampüs merkezi yemekhaneyi ziyaret ettiler.

Vali Yardımcısı Demirdağ ve Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Demir’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Reşit Yıldız, Genel Sekreter Eyyüp Birkan ve etkinlikleri koordine eden Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Mehmet Bayar eşlik etti.

Yemeklerin hazırlandığı alanları da gezen Vali Yardımcısı Demirdağ ve beraberindekiler çalışan personellere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Yemek tezgâhının başına geçip öğrencilere iftar yemeğini dağıtan Vali Yardımcısı Demirdağ, Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Demir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Reşit Yıldız, Genel Sekreter Eyyüp Birkan ve Daire Başkanı Mehmet Bayar iftarlarını öğrencilerle birlikte açtılar.

İftar sonrası üniversiteli öğrencilerle de sohbet eden Vali Yardımcısı Demirdağ, iftar etkinlikleri nedeniyle Mardin Artuklu Üniversitesine ve katkı sunan Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürlüğüne teşekkür etti.

Editör: Selahattin Erol