Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Mardin’de Masa Tenisi antrenörlüğünü başarıyla sürdüren İzzettin Atasever’i  A Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirdi.

Yıllarca Mardin’de Masa Tenisi antrenörlüğünü başarıyla sürdüren ve sporcu ile velilerinin gönlünde taht kuran İzzettin Atasever, Mardin’de yaptığı çalışmalar ile Mardin Masa Tenisini zirveye taşıdı.

Milli Takıma birçok defa sporcu kazandıran, Kadınlar ve Erkekler Türkiye Süper Ligi’nde mücadele eden Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü antrenörlüğünü yaptı. Atasever; 2022-2023 Sezonu Türkiye Kadınlar Süper Ligini 3. olarak bitiren Merit Grup Real Mardin Spor Kulübünün antrenörlüğünü de yaptı. 2016 Macaristan Open cadet Avrupa 3. olan ve Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil eden Simge Devrim İnal’ı yetiştiren Atasever, daha önce Minik, Yıldız ve Genç Milli Takımlarda da görev yapmıştı.

Türkiye Masatenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen tarafından imzalanan görevlendirme yazısı Atasever’e tebliğ edildi.

Rumeli Spor Kulübü’nün sporcusu Eslin Göktepeli Türkiye 2.si oldu Rumeli Spor Kulübü’nün sporcusu Eslin Göktepeli Türkiye 2.si oldu

İletişim Gazetesi olarak, A Milli Takım Antrenörü olan ve  ilk defa Mardin’den bir Teknik Direktör olarak görev yapacak İzzettin Atasever’e başarılar diliyoruz.

Editör: Selahattin Erol