Medya takibinde yirmi beş yıllık deneyimini, yenilikçi teknolojilerle birleştiren MTM, kurulduğu 1999’dan bu yana öncü olduğu sektörde 25. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.

“Günlük 3 milyon veri işliyoruz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MTM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Halef Remzi Vayıs, sektörel tecrübelerini dile getirdi:

Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı Zincir marketlerde boykot ürünlerin satılmaması çağrısı

“Türkiye’nin son çeyrek asrında yaşanan değişimleri, çeşitli medya mecralarında yakından takip ederek kayıt altına aldık ve nitelikli bilgilere dönüştürdük, bilgi ve haber trafiğini kontrol altında tutuyoruz.”

Müşteri ve paydaşlarından aldıkları geri bildirimlerle sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına hızlıca adapte olduklarını belirten Vayıs, “Geldiğimiz aşamada, metin, fotoğraf, ses ve video odaklı yapay zekâ teknolojilerimizle günlük üç milyonu aşan veriyi üretip işliyoruz” dedi.

Hızlı - Yenilikçi - Kapsamlı
Müşterilerini her daim hızlı, yenilikçi ve kapsamlı analiz ve raporlarla buluşturmak istediklerini kaydeden Vayıs; zamanın ruhuna, teknolojisine ve ihtiyaçlarına uygun servisler geliştirdiklerini ve geliştirmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Büyük veriyi nitelikli bilgiye dönüştürme konusunda dijitalleşme ve yapay zekâ teknolojileriyle öne çıktıklarını vurgulayan Halef Remzi Vayıs, 25. yıl ile taçlanan bu uzun yolculukta kendilerine eşlik eden tüm paydaşlara teşekkürlerini dile getirdi.